Od kiedy fryzjer nazywa sie w Polsce 'barber' ?!! Teraz już nawet w reklamach słyszę 'że mogę odwiedzić 'barbera'.... no żesz ku** marki które w swoich spotach promują tą nowomowę powinny być piętnowane i płacić kary...... barber ku* jego mać..
#polska #media #jezykiobce #korposwiat
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SkonczonyChlop: Na wykopie caly czas lataja porownania do nazistow/faszystow. I tutaj z uczciwosci intelektualnej musze chcac nie chcac zaprotestowac. Taki Goebbels tworzyl obrzydliwa propagande mimo wszystko z wlasnych przekonan (jakkolwiek negatywnie bysmy je oceniali), a te dziennikarskie cichodajki k----a sie bezwstydnie za kilka zlotych od wiersza.
  • Odpowiedz