Jak dla mnie, wpieprzanie takich rzeczy, tylko żeby zgadzało się makro, to droga do rozwalonego układu hormonalnego. Aczkolwiek kobiety są bardziej podatne na wahania.
  • Odpowiedz
Ryzykowalibyście jedzenie z McDonald’s w PL obecnie w związku z tym wirusem? Mówię o odbiorze własnym z McDrive. Zakładam, że w środku dezynfekcja itp., to na pewno, ale przecież pracownicy jakoś do pracy muszą dojeżdżać, chociażby komunikacją miejską. W jaki sposób restauracje o to dbają?

#mcdonalds #koronawirus
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@kuta_senator: na pewno prędzej maka który jako duże korpo ma konkretne standardy i dba o ich przestrzeganie niż jakaś zwykła restauracja/fast food.
  • Odpowiedz
Kojarzycie, czy jak w apce Uber Eatsa napiszę, że w kanapce z Maca nie chcę tego czy tamtego, to w jakiś sposób to faktycznie respektują? Czy jak nienawidzisz pikli, to i tak je dostaniesz, bo nikt tych adnotacji nie czyta?

#mcdonalds #ubereats
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki jak teraz wyglądają #mcdonalds ? tylko mcdrive, czy można jakoś zamówić jedzenie nie z samochodu? Z tydizeń-dwa marzyłem o bułeczce wypiekanej na śniadanie w MCD, ale mówię - pójdę niedługo, pogada coraz ładniejsza... TAKI C--J :>.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach