#reklama
#mcdonalds
#teatr
reklama tego chłamu z udziałem Żebrowskiego jest co najmniej zastanawiające
ten jego teatr chyba musiał paść na pysk skoro zgodził się na występ w reklamie McD
tego drugiego gamonia nawet nie skomentuje
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@akiko: cały posiwiał więc to może być przyczyna, rozkręcasz trudny biznes jakim jest teatr a tu urzędnicy bum - nie ma teatru, a tobie na kartu zostają rachunki i kredyty
  • Odpowiedz
Jak macie tak często problemy z otrzymaniem kompletnego zestawu poprzez dowóz jedzenia w #mcdonalds to nie możecie przy odbieraniu sprawdzić czy się wszystko zgadza? Ja osobiście nie zamawiam z #ubereats i tym podobnych więc nie wiem jak to działa ale takie wyjście wydaję mi się najbardziej logiczne ¯\_(ツ)_/¯
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Almaak: Po przygodach z mc to ja nawet w mcdrive sprawdzam 2 razy. Zamówienie większe niż 2 kanapki to już zbyt rozbudowany zestaw, aby wszystko było kompletne.
  • Odpowiedz
Mój brat pracujący w Maku miał styczność z chorą na COVID menadżerką (jak i połowa załogi). Podobno właściciel Maka nie chce nikogo puścić na kwarantannę bo brakuje pracowników i wszyscy pracują mimo ze mogą być chorzy. Da się to gdzieś zgłosić? Przecież oni mogą zarazić masę ludzi. Brak mi słów..

#pytanie #mcdonalds #restauracja #covid19 #jedzenie #wykopefekt #prawo #
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ollivia: Dzwoni do Sanepidu, mówi, że miał kontakt z osobą z potwierdzonym covidem - podaje dane tej osoby, mówi kim jest, gdzie pracuje. W końcu pyta czy z racji bliskiego kontaktu z chorym został wskazany przez zakażonego w ankiecie. Jeśli nie to powinien się oburzyć, że przecież miał bliski kontakt, on i wielu innych pracowników bo taka jest specyfika pracy zakażonego, że z każdym rozmawia i stale przebywa wśród osób
  • Odpowiedz
Słuchajcie, mam taki problem i potrzebuję Waszej pomocy/rady. Być może ktoś z Was spotkał się z podobną sytuacją, na pewno bardzo by mi to pomogło.
A więc, wczoraj przez aplikację KFC Polska złożyłem zamówienie na kilka rzeczy, po chwili zapłaciłem BLIKiem. Jednak jak się po chwili okazało jakimś cudem zmieniło mi lokalizację odbioru zamówienia na inną. I teraz pytanie - czy oni jakoś zwrócą mi pieniądze za nieodebrane zamówienie z innego miejsca?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ludzie wolą jednak #mcdonalds niż #kfc Po czym poznaję? Na dworcu w Warszawie Wschodniej otworzyli KFC dosłownie 20 cm od McDonalds. Przyjeżdżam i co? W maku kilkadziesiąt ludzi się zajada, w KFC 4 osoby XD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach