Pytanie do ludzi znających temat i branżę #grafika3d
Od lat pracuję głównie w #3dsmax i wg mnie #maya zupełnie nie nadaje się do sprawnego i szybkiego modelowania. Brak temu programowi precyzji, szybkości, możliwości modyfikacji projektu na różnych etapach - oczywiście jest



















źródło: comment_xXRNjymzZEiWgNFSZVFZKJUOhlBAexw3.jpg
Pobierz