Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
DICKHEAD
Maya, Arnold Renderer.
Zrobię całą serię takich portretów.
Polecam
Maya, Arnold Renderer.
Zrobię całą serię takich portretów.
Polecam
źródło: comment_r5FfjbcT721HoSMuNgdmZ6ycu2xIQopp.jpg
Pobierz- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Banri: Oczywiście że dam, z przyjemnością.
- 4
- 32
Moje pierwsze 3D dziecko ożyło. Chyba trochę upośledzone, ale moje to kocham. (。◕‿‿◕。)
#maya #rigujzwykopem #animacja #3d
#maya #rigujzwykopem #animacja #3d
źródło: comment_ld8FBDdQxLXje80vxrVlSwfCOTamnYRJ.jpg
Pobierz@Bastila: Wygląda jak "daj pinsiont groszy" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wrzuć jakiś render, taki ze światłem i wogle.
- 4
@Fafnucek: Zeby pokazać rendery to muszę skończyć przygotowywać scenę pod toon shading, a skończe to gdzieś w czerwcu. Nawet jeszcze tekstur nie mam :c
@pijmleko: Na pierwszy rzut oka to dwa bardzo podobne programy autodesku do projektowania 3D. Poczatkowo korzystałam z 3ds Maxa do robienia low-poly do gry, potem poznałam Maye i do Maxa już nie wracam. a to z dwóch powodów:
- idę w stronę animacji, a
@pijmleko: Na pierwszy rzut oka to dwa bardzo podobne programy autodesku do projektowania 3D. Poczatkowo korzystałam z 3ds Maxa do robienia low-poly do gry, potem poznałam Maye i do Maxa już nie wracam. a to z dwóch powodów:
- idę w stronę animacji, a
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Poszłam za ciosem i przejrzałam całe Twoje portfolio. ;) Na prawdę świetny stuff, będę obserwować :]
- 0
@oludzie: Dzięki wielkie (-:
- 1
- 1
@velotri: dzięki (:
ten model akurat zakupiłem w promocji za kilka dolców. Wymodelowanie takiego to jak dla mnie kilka dni.
Za render prawie 4k
ten model akurat zakupiłem w promocji za kilka dolców. Wymodelowanie takiego to jak dla mnie kilka dni.
Za render prawie 4k
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ostatnio w ogóle nie miałem czasu na dłubanie we własnej grafice, wrzucam kolejnego wipa "Zona 03"
Maya/Arnold Render
Polecam obserwowanie mojego tagu -> #xypnise
#grafika #grafikakomputerowa #grafika3d #maya
Maya/Arnold Render
Polecam obserwowanie mojego tagu -> #xypnise
#grafika #grafikakomputerowa #grafika3d #maya
źródło: comment_HmgBiVkjfCyQFQ2EFG8TCh4fjekN0pUj.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@zeligauskas: ja w sumie tylko u-511 rozpoznaję, a jej nie znalazłem :)
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@xypnise: Wydaje mi się, że jak na Ciebie, to słabe materiały trochę.
Przypomina mi to grafiki z 2006r, które można było wtedy znaleźć na pudełkach kart graficznych!
Przypomina mi to grafiki z 2006r, które można było wtedy znaleźć na pudełkach kart graficznych!
- 0
@adrianprzetocki: czelendż aksepted zią
- 27
Graficy 3d wykopu.
Mam propozycję coby usprawnić wypok pod nas ;).
A może by przekonać administrację, aby zaimplementowała załączanie podglądu 3d z Sketchfab'a/p3d.
Wygląda to to np tak: https://sketchfab.com/models/48db6facb4b64e99b60f36b8c01185e1 ( model by @KMiklas
Mam propozycję coby usprawnić wypok pod nas ;).
A może by przekonać administrację, aby zaimplementowała załączanie podglądu 3d z Sketchfab'a/p3d.
Wygląda to to np tak: https://sketchfab.com/models/48db6facb4b64e99b60f36b8c01185e1 ( model by @KMiklas
@wfm125m: nie bardziej niż gfy. zresztą to i tak zalezy od modelu i sprzętu, jak ktoś wrzuci jakiś model z miliona poly to i tak zamuli. Sam podgląd nie ładuje modelu, trzeba kliknąć przycisk, coś jak z YT.
- 20
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Zna się ktoś na grafice 3D i animacji, i potrafiłby wskazać jakieś tutki odośnie renderingu do motywu "bajkowego" jak trailery z tf2 albo te wszystkie bajki animowane?
http://digital-art-gallery.com/oid/29/854x480_6580_Nubian_hous_3d_cartoon_architecture_picture_image_digital_art.jpg o wygląd efektu końcowego, coś takiego :> .
#pytanie #grafika #3dsmax #maya
http://digital-art-gallery.com/oid/29/854x480_6580_Nubian_hous_3d_cartoon_architecture_picture_image_digital_art.jpg o wygląd efektu końcowego, coś takiego :> .
#pytanie #grafika #3dsmax #maya
@MichaelP: umiesz modelować i nakładać tekstury? bo to pytanie zadałeś tak że...
- 1
@thewickerman88: Czyli jak robiłeś tylko w blenderze to wystarczyłyby teksturki rysowane z ładnymi, żywymi kolorami i światła dużo :) .
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
- 2
















źródło: comment_HyX5SYCEXdSNQAqbwJpY30WQXQqeiQ24.jpg
Pobierz