Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fafnucek: Zeby pokazać rendery to muszę skończyć przygotowywać scenę pod toon shading, a skończe to gdzieś w czerwcu. Nawet jeszcze tekstur nie mam :c

@pijmleko: Na pierwszy rzut oka to dwa bardzo podobne programy autodesku do projektowania 3D. Poczatkowo korzystałam z 3ds Maxa do robienia low-poly do gry, potem poznałam Maye i do Maxa już nie wracam. a to z dwóch powodów:
- idę w stronę animacji, a
  • Odpowiedz
@xypnise: Bardzo fajny s-----l, chociaż "hełm" trochę nie gra z koncepcją lekkiego pancerza. Da się też znaleźć delikatne krzywizny siatki w scenie, ale ujęcie bardzo na plus. Wygląda jak kadr z wysokobudżetowego filmu. Ładnie graficzysz cumplu, ucz mje! :D
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wfm125m: nie bardziej niż gfy. zresztą to i tak zalezy od modelu i sprzętu, jak ktoś wrzuci jakiś model z miliona poly to i tak zamuli. Sam podgląd nie ładuje modelu, trzeba kliknąć przycisk, coś jak z YT.
  • Odpowiedz