• 19
@bubukuku 80 zgonów we Włoszech , 800 nowych zarazen w Niemczech, wczoraj 3 potwierdzone przypadki w Czechach. Hamuje jak cholera i wcale nie zbliża się do naszego kraju z dykty który jest kompletnie nieprzygotowany.
  • Odpowiedz
@holan: >80 zgonów we Włoszech , 800 nowych zarazen w Niemczech, wczoraj 3 potwierdzone przypadki w Czechach.

To ty właśnie kłamiesz. Podawaj źródło twoich liczb. Przecież nic takiego nie ma, w takich liczbach o jakich napisałeś.
Tutaj masz tak na zachętę ode mnie tylko dodatek, a nie źródło.
b.....u - @holan: >80 zgonów we Włoszech , 800 nowych zarazen w Niemczech, wczoraj 3 ...
  • Odpowiedz
Czy tylko mi przeszkadza, że w #xkom od momentu aktualizacji trzeba wpisywać ręcznie dane, które SKLEP i tak MA, bo jestem zalogowany? Przed aktualizacją nie było takiej potrzeby, także pachnie utrudnianiem motzno.
#pcmasterrace

Zresztą sam dodałem komentarz opisujący ten problem, tu:
https://www.x-kom.pl/aktualnosci/6647-nowy-koszyk-nowy-checkout-nowa-jakosc-zakupow.html
oczywiście w celu takim, żeby twórcy się zastanowili czy utrudnianie to właściwa droga. I co? I jajco, nawet nie opublikowali tego mojego komcia.
majk3l - Czy tylko mi przeszkadza, że w #xkom od momentu aktualizacji trzeba wpisywać...

źródło: comment_1582897087m1oa1uLwudFvN8vubz67VA.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
@majk3l: Opinie są zatwierdzane ręcznie i prawdopodobnie jeszcze do niej nie dotarliśmy. Twoje zgłoszenie dotyczące koszyka przekazujemy dalej i sprawdzimy co i jak :)
  • Odpowiedz
@majk3l: wracamy z dodatkową informacją - już pracujemy nad tym :) Planowany czas wdrożenia tej funkcjonalności to przełom kwietnia/maja :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pawelJG: możliwe że to będzie przychodzić falami, nie mam pojęcia jak to działa. Nie chcę Cię martwić też ale często klienci Inteligo mają mniej funkcji w apce niż klienci PKO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wytłumaczcie mi jedną rzecz:
Idę sobie dzisiaj do #lewiatan , żeby kupić swojej #rozowypasek Pepsi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciała 1l, okej, ale patrze i tak:
1. Jest butelka 1l za 4.80zł (4.80zł/litr)
2. Druga butelka 0.85l za 3.80zł (4.47zł/litr) () Okej, rzadko się spotyka, żeby mniejsza gramatura kosztowała mniej za litr, niż większa. Ale wtedy wchodzi ON, cały na
Grucha2408 - Wytłumaczcie mi jedną rzecz:
Idę sobie dzisiaj do #lewiatan , żeby kupi...

źródło: comment_1582143365GSCUrcCwVBYRx63IxUVvIl.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
W ogóle jestem pełen podziwu jak Mc Donalds mógł wypuścić w jednym czasie dwie reklamy jedną tak żenującą że tylko autorzy wiedzą o co w niej chodzi (z Zielińska i tym co zmienia gacie albo nie) i drugą z "babcią" w której paker przyucza swieżaka jak robić kanapkę z rzodkiewką i ta reklama imo jest bardzo spoko. Dwie agencje reklamowe? Czy o co chodzi?
#mcdonalds #marketing #reklama
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach