@mirko_anonim: Mamy wszystkie kolory w domu EasyCare lub EasyCare+ do tego część mebli odnowiliśmy EC+. Jesteśmy zadowoleni. Wyższa półka marketowa. Łatwość czyszczenia i intensywne kolory. Do tego bezproblemowe dorabianie kolorów w przyszłości jak by co - bo można dorobić kolor z mieszalnika w razie czego.
  • Odpowiedz
  • 3
@Quzin: W moim odczuciu to nadal względnie tanio. Mnie przede wszystkim odrzuciłaby tematyka, bo jednak chciałbym coś bardziej pozytywnego mieć na ścianie, jeśli już bym się brał za kupowanie. ;)

Obraz 40x50 to już taki średni rozmiar, a na tyle na ile mi się zdarzyło czasem gdzieś podsłuchać ludzi z tej branży, to właśnie bardziej rozmiar pracy niż włożony czas potrafi dyktować końcową cenę. Możesz nad jednym spędzić 20h, nad
  • Odpowiedz
Dzień dobry mireczki. Szukam ekipy remontowej z Bielska lub okolic, która podjęłaby sie odświeżenia dość nowego mieszkania (2019 rok). W grę wchodziłoby m.in. zrobienie ścianki działowej, zrobienie wygłuszenia trzech ścian (posiadam już odpowiedni materiał), malowanie, tapetowanie i malowanie antresoli (rusztowanie będzie konieczne), poprawienie elektryki ("martwe" włączniki, kabel na tarasie bez prądu etc.) oraz poprawki wszędzie tam gdzie są pęknięcia. Jedna ekipa mnie wystawiła i szukam kogoś zaufanego kto robi dobrą robotę. Wszelkie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykonawcy pomalowali mi sufit farbą: "SEMIN Sem Mat Premium Touch". Chciałem teraz poprawić kilka rzeczy, a okazuje się, że farba mi skisła po kilku miesiącach xD No to rozpocząłem szukanie tego dziadostwa po internecie, a tu ze 3 strony są gdzie można to kupić, ale minimalnie całą paletę.. Co teraz, da radę znaleźć to gdzieś indziej? Średnio mi się teraz widzi przemalowanie całego sufitu w 62m2 mieszkaniu xD

#pytanie #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Byłam dzisiaj u przyjaciela i ?po raz 1) malowałam jego figurki #warhammer40k

Najbardziej satysfakcjonuje mnie tarcza, którą pozwolił mi fikuśnie pomalować xD

Nie było czasu by zrobić szczegóły typu jakieś cienie, dodatkowe elementy typu krew, więc są to czyste, bazowe kolory

Nie
Wrrronika - Byłam dzisiaj u przyjaciela i ?po raz 1) malowałam jego figurki #warhamme...

źródło: Screenshot_20240113_214712_Gallery

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kuddelmuddel: no najpierw trzeba porządnie proporcje wyznaczyć, moim zdaniem nie jest źle jak na robione na szybko i niedbale, 10 minut, naprawde niezły rezultat i adekwatny do czasu, jakbyś na spokojnie bez pośpiechu se pomierzył wszystko (nie oszukujmy sie mi tez sie zwykle nie chce przez co potem efekty wychodzą no różne xd) to by wyszło inaczej, partie cieni sobie wcześniej zaznaczył i zrobił szkic a potem jakimś cienkopisem wykończył
  • Odpowiedz
Murki, bo mnie już k-----a strzela. Jak radzicie sobie z pionowymi pasami przy malowaniu Beckersem? picrel. (1 warstwa)
Na starą farbę, która mocno trzyma dałem farbę podkładową (w poprzednim pokoju kładłem tylko grunt i wyszło to samo), zapewniłem odpowiednie warunki czyt. wilgotność i temperaturę, okna nie otwieram, przerw podczas malowania też nie robię.
Wałek z krótkim włosiem do gładkich 25cm i jadę teleskopem od 3/4 ściany i potem z góry na dół.
StaraSzopa - Murki, bo mnie już k-----a strzela. Jak radzicie sobie z pionowymi pasam...

źródło: received_1295829875151171

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StaraSzopa po pierwsze dolej trochę wody 150/200 na 2.5l farby i przede wszystkim zamknij grzejniki i otowroz okna, nie może być ciepło gdy malujesz bo farba za szybko wysycha i nierównomiernie
  • Odpowiedz
@bejt farba do drewna tylko najpierw musisz je lekko zmatowić papierem o drobnej granulacji potem odpylic acetonem i tak przygotowane meble przyjmą każda farbę. Najlepiej wałek gąbczasty wtedy jest szansa że wyjdzie w miarę równo struktura farby
  • Odpowiedz
Hej szukam aerografu. Maluje rzeczy wyciete ze sklejki od malych po calkiem spore. Do tej pory radzilem sobie spreyami ale jest to uciazliwe. Szukam czegos zeby zobaczyc czy to ma sens. Wiec chcialbym wydac minimum i wiedziec ze jezeli jest zle to po prostu aeroograf mi nie lezy a nie za slaby sprzet.

#aerograf #malowanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#remont #remontujzwykopem #malowanie #pytanie #kiciochpyta
Siemanko. Ma ktos z was doswiadczenie z farbami magnetycznymi? Czy i jaka farba utrzyma mi takie magnesy z podróży? Obszar to niecałe 2m² wiec cenowo nie wyjdzie tragicznie z tego co sie orientowalem. Tylko większość testuje na takich grubszych magnesach a nie takich podróżnych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj poraz 3 w prawdziwym dorosłym życiu przydala mi się lekcja chemii. Wybrudziłem włosy i siebie farbą olejną a że podobne rozpuszcza podobne to w 2 minuty umyłem się z na wpół zaschniętej farby.. olejem i oliwa z oliwek

#protip #ciekawostki #szkola #malowanie #zycie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach