Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
wkto
- 4
Wegański majonez Ktoś jadł i może dać znać, czy smakuje podobnie? Zastanawiam się, czy nie spróbować, ale ich cena w sklepie to jedno wielkie IKSDE
#weganizm #wegetarianizm #dieta #majonez #kuchnia #jedzenie
#weganizm #wegetarianizm #dieta #majonez #kuchnia #jedzenie

Pelen_watpliwosci
via Android- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

marlenek
via Wykop Mobilny (Android)- 1
@BorowiecJ: w biedro masz smaczny majonez za 3zl
Hej Mireczki i Mirabelki.
Ostatnio wrzucając znalezisko z Kętrzyna, dostaliśmy sporo wiadomości, że zapomnieliśmy o Majonezie Kętrzyńskim. Nie zapomnieliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dziś zapraszamy na nasze sprawdzone przepisy z użyciem majonezu, tego majonezu: na pastę z jajkiem i łososiem, sałatkę z czerwonej fasoli i pora oraz na babkę z majonezem. Smacznego.
I żeby było jasne. My tu nie chcemy wszczynać przed świętami majonezowej wojny ( ͡~ ͜ʖ ͡°
Ostatnio wrzucając znalezisko z Kętrzyna, dostaliśmy sporo wiadomości, że zapomnieliśmy o Majonezie Kętrzyńskim. Nie zapomnieliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dziś zapraszamy na nasze sprawdzone przepisy z użyciem majonezu, tego majonezu: na pastę z jajkiem i łososiem, sałatkę z czerwonej fasoli i pora oraz na babkę z majonezem. Smacznego.
I żeby było jasne. My tu nie chcemy wszczynać przed świętami majonezowej wojny ( ͡~ ͜ʖ ͡°
źródło: comment_16393878105vqZS8gZ7T8Hwlwv6dONay.jpg
Pobierz- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@CzarnyOwiec: jest specyficzny, bardziej wyrazisty, czuć octem. Ale jak się ktoś wychowuje na sałatce z takim majonezem to wiesz, że przyzwyczajenie do smaku zostaje. Dlatego regionalnie ludzie go uwielbiają
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dziele się przepisem na wegański majonez. Sięgacie czasami po taki?
Przepis
#dieta #wegetarianizm #weganizm #zdrowie #ekologia #majonez #sklepyinternetowe #gastrowarszawa #gastronomia
Przepis
#dieta #wegetarianizm #weganizm #zdrowie #ekologia #majonez #sklepyinternetowe #gastrowarszawa #gastronomia
@smk666: ale miód nie jest uznawany za wegański
@drGreen: nie mogę się zgodzić, większość wegan nie uznaje miodu i jest to całkiem zrozumiałe, skoro nie jest przypadkowym produktem ich działalności, tylko został przez nie wytworzony w określonym celu na własną korzyść. Dodatkowo zawiera pszczele wydzieliny, czyli jakby nie patrzeć produkty pochodzenia zwierzęcego.
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Ostatnio testuję sosy od Roleskiego (korean BBQ <3) i skusiłam się na ich majonez... JEST CUDOWNY. Super kremowy, bardzo "majonezowy" i gęsty. Polecam!
#majonez #gotujzwykopem
#majonez #gotujzwykopem
- 5
najgorszy majonez ten kielecki
- 71
Nadal wolę majonez kielecki bo ten z firmy poniżej firma coś wygląda podejrzanie
#majonez #kielecki #humorobrazkowy
#majonez #kielecki #humorobrazkowy
źródło: comment_1636284805NCy7vSS69LVA9fQsHyBUPq.jpg
Pobierz- 0
Będę robił sałatkę makaronową z #majonez i teraz pytanie. Jaki wegański majonez mam wybrać w kauflandzie? Uprzedzając odpowiedzi typu "niewegański", jest to na imprezę gdzie są osoby, które są weganami, z wyboru i z powodów zdrowotnych.
#jedzzwykopem
#jedzzwykopem
Ocet Kielecki bleh ( ̄෴ ̄)
Jak będą plusy to codziennie wrzucam jeden mem z folderu z memami.
Jak nie będzie to też, ale niechętnie ( ͡
Jak będą plusy to codziennie wrzucam jeden mem z folderu z memami.
Jak nie będzie to też, ale niechętnie ( ͡
źródło: comment_1635346519WM257vsfqB7eMoEUolpfjG.jpg
PobierzNie rozumiem mema. Bardziej bym podejżewał osoby które jedzą ten majonez do dekoracji albo plastikowe ozdoby na torcie.
- 218
@hellyea: hamuj się opie #bojowkakieleckiego
- 0
@Migajaca_dioda: Czemu tak mało kupił skoro był na promocji?
Ehhh. Brak nawyków oszczędzania. Szkoda gadać.
Ehhh. Brak nawyków oszczędzania. Szkoda gadać.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 31
Rozstrzygnijmy to raz na zawsze.
źródło: comment_1632480694WHi2MSQksPzcBsh1DAXJ6g.jpg
PobierzKtóry lepszy?
- Lewy 39.9% (299)
- Prawy 60.1% (450)
- 0
źródło: comment_1631735268iKH2dGbMQvIQ5oDqfkZp91.jpg
PobierzKtóry majonez jest najlepszy?
- Go vege 0% (0)
- Hellmanns 5.4% (6)
- Kania 2.7% (3)
- Kętrzyński 2.7% (3)
- Kielecki 35.1% (39)
- Madero 1.8% (2)
- Ocetix 4.5% (5)
- Pudliszki 2.7% (3)
- Roleski 4.5% (5)
- Winiary 40.5% (45)
- 0
@pogop: nie lubię każdego tak samo.
Where Świdnicki?
@konik_polanowy: opuścić flagi do połowy masztu
Co lepsze
- wianiary 46.9% (23)
- kielecki 53.1% (26)
- 1
@peterzimmermanXOxo: Kętrzyński oczywiście
@peterzimmermanXOxo: jak majonez to tylko pudliszki


























