via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#lublin
Luxmed królewska, jak tam z parkingiem jutro o 17?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest jakiś bezpieczny plac w Lublinie gdzie polatam autem bokiem i nie zarobię mandatu?
Plac Litewski się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lublin
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Javert_012824: Radziszewski pieniążków im nie da, a za wchodzenie w d..ę jarosławowi poprzez uczczenie tej podłej, partyjnej pacynki, czarnek spokojnie im sypnie parę milionów. Bez państwowej kroplówki to dno naukowe jakim jest kul zdechłoby przed XXI wiekiem.
  • Odpowiedz
Właśnie mija 20 dni czekania #kurier #inpost. #paczka wisi od dłuższego czasu w sortowni w #lublin i... nie ma żadnego kuriera by ją dostarczyć. 20 DNI!!!

Biuro obsługi klienta informuje, że "zostanie dostarczona najszybciej jak to możliwe", ale nie wie, kiedy to nastąpi (i czy nastąpi w ogóle). Polecono złożyć oficjalną #reklamacja i czekać 30 dni na odpowiedź. #sklep
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Frakcja: to osobówki jadą 20km/h na letnich a nie autobusy. Zatoki też nie są odśnieżone przez co stare baby jadące na drugi koniec miasta po 2 cebule muszą wsiadać i wysiadać po kilkadziesiąt sekund bo zaspy. I tak myślę że z godzinę na swój możesz poczekać i więcej xD część kierowców wzięła l4 a część na żądanie bo nie chcieli się męczyć i tak to się żyje ( ͡°
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kojarzy ktoś, czy stacja kontroli pojazdów MPK na Grygowej jest dziś otwarta i czy można płacić kartą? #lublin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#lublin

Mam 100m drogi własnej gruntowej do domu, 4x4 czy odśnieżarka spalinowa? Dziś godzinę potrzebowałem aby wyjechać z domu, samochodem nie wjechałem do domu, stoi przy drodze...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@A_R_P: chodzenie-straszna rzecz. A z tym odśnieżaniem pługiem, że niby pyk, pyk i po robocie to chyba jak sąsiad przyjedzie. Serwis i utrzymanie ciągnika też swoje kosztuje i zajmuje czas. Pług też trzeba konserwować. Sam do ciągnika się nie podepnie, a i kosztuje pewnie więcej niż odśnieżarka. Skoro nie ma co odśnieżać i odśnieżarka nie ma sensu to pług też nie ma sensu ;) Najlepsza łopata i ktoś kto za
  • Odpowiedz
@Masterczulki: dobrze wiesz że chodzi o te gówniane paseczki ledów montowane na wysokości świateł przeciwmgielnych których nie widać, ale pozwalają zaoszczędzić 0.1l paliwa na każde przejechane 10 tys km, a nie o matrix ledy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Na Armii Krajowej przy Jutrzenki na lewym pasie stoi popsuty pług. Patrząc na stopień jego zasypiania, to raczej stoi od rana XD Przynajmniej macie wytłumaczenie, dlaczego na drogach jest biało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lublin
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach