Znalezione na forum "nostalgia":

Po latach okazalo sie ze pierwsze wydania kola fortuny i dobrej ceny byly ustawiane. Uczestnicy mieli podpisane umowy i placili im jak statystom. Wszystko wydalo sie jak jeden ze "statystow" dobrej ceny podal ich do sadu i domagal sie wygranej nagrody.Okazalo sie ze wygrane polonezy z pierwszych edycji kola fortuny wcale nie trafialy do ludzi. Pijanowski tlumaczyl wtedy ze tak sie rozkreca i popularyzuje na poczatku wszystkie teleturnieje
enforcer - Znalezione na forum "nostalgia":
 Po latach okazalo sie ze pierwsze wydani...

źródło: comment_k2keHrPv9VU1jqDPs0s75c7Eq7ozlPzP.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś coś z innej beczki. Jeśli kogoś interesują tematy retro gier i konsol to zapraszam na mój osobny kanał youtube i fanpage na facebooku - Retro Archiwizacja:
https://www.facebook.com/pages/Retro-archiwizacja/972034529487396
Dziś chciałbym przedstawić taki oto filmik, który dziś nagrałem, o pewnej starej, radzieckiej lub rosyjskiej konsoli (nieznany jest rok produkcji, więc nie wiadomo jakiego kraju jest produkcji) z początku lat 90. Pisałem o niej wczoraj w tym wpisie.
https://www.youtube.com/watch?v=zQY_oX32CjE&feature=youtu.be
Wkrótce zamierzam na kanale
A.....o - Dziś coś z innej beczki. Jeśli kogoś interesują tematy retro gier i konsol ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, podrzucam nowy odcinek #jakbyniepaczec który dziś jest wyjątkowo inny, ale mam nadzieję, że mimo wszystko się zainteresujecie.

Próbowaliśmy zrobić ranking kultowych seriali lat 80. i 90. Pytałam was na mirko o wasze typy i bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Problem w tym, że jest tego zdecydowanie za dużo i nie chcieliśmy robić byle jakiego rankingu więc wpadliśmy na inny pomysł. Zrobiliśmy formularz online, gdzie podzieliliśmy zaproponowane przez was seriale
kajaszafranska - Hej, podrzucam nowy odcinek #Jakbyniepaczec który dziś jest wyjątkow...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czytałem na wykopie i na fejsbuku, że w #biedronka jest jakaś oferta produktów z lat 90. Co oprócz gum turbo i czipsów Chio tam jeszcze można znaleźć? Mam daleko do biedronki i nie chce mi się iść po same gumy i czipsy.
#lata90
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach