Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 1
12
Program Drugi - Fragment teleturnieju "Gra" z lutego 1994 roku.

Zapraszam na podróż w czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- 10
Znalezione na forum "nostalgia":
Po latach okazalo sie ze pierwsze wydania kola fortuny i dobrej ceny byly ustawiane. Uczestnicy mieli podpisane umowy i placili im jak statystom. Wszystko wydalo sie jak jeden ze "statystow" dobrej ceny podal ich do sadu i domagal sie wygranej nagrody.Okazalo sie ze wygrane polonezy z pierwszych edycji kola fortuny wcale nie trafialy do ludzi. Pijanowski tlumaczyl wtedy ze tak sie rozkreca i popularyzuje na poczatku wszystkie teleturnieje
źródło: comment_k2keHrPv9VU1jqDPs0s75c7Eq7ozlPzP.jpg
Pobierz@enforcer: Ciekawe czy z "idz na calosc" bylo podobnie. Ponoc krasnoludki przepychaly samochody z bramki do bramki ;D
- 8
Dziś coś z innej beczki. Jeśli kogoś interesują tematy retro gier i konsol to zapraszam na mój osobny kanał youtube i fanpage na facebooku - Retro Archiwizacja:
https://www.facebook.com/pages/Retro-archiwizacja/972034529487396
Dziś chciałbym przedstawić taki oto filmik, który dziś nagrałem, o pewnej starej, radzieckiej lub rosyjskiej konsoli (nieznany jest rok produkcji, więc nie wiadomo jakiego kraju jest produkcji) z początku lat 90. Pisałem o niej wczoraj w tym wpisie.
https://www.youtube.com/watch?v=zQY_oX32CjE&feature=youtu.be
Wkrótce zamierzam na kanale
https://www.facebook.com/pages/Retro-archiwizacja/972034529487396
Dziś chciałbym przedstawić taki oto filmik, który dziś nagrałem, o pewnej starej, radzieckiej lub rosyjskiej konsoli (nieznany jest rok produkcji, więc nie wiadomo jakiego kraju jest produkcji) z początku lat 90. Pisałem o niej wczoraj w tym wpisie.
https://www.youtube.com/watch?v=zQY_oX32CjE&feature=youtu.be
Wkrótce zamierzam na kanale

- 0
@ubeusz: będzie drugi film jak to wyczyszczę i uruchomię
Ciekawe
- 209
Kto pamięta te czasy jak cartoon network puszczali w języku angielskim, bo dubbingu jeszcze nie było?
#lata90 #cartoonnetwork #gimbynieznajo
#lata90 #cartoonnetwork #gimbynieznajo
- 4
Trochę czar #lata90 ..
Właśnie oglądam Dragon Ball Super żując gumę Turbo!
Właśnie oglądam Dragon Ball Super żując gumę Turbo!
Hej, podrzucam nowy odcinek #jakbyniepaczec który dziś jest wyjątkowo inny, ale mam nadzieję, że mimo wszystko się zainteresujecie.
Próbowaliśmy zrobić ranking kultowych seriali lat 80. i 90. Pytałam was na mirko o wasze typy i bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Problem w tym, że jest tego zdecydowanie za dużo i nie chcieliśmy robić byle jakiego rankingu więc wpadliśmy na inny pomysł. Zrobiliśmy formularz online, gdzie podzieliliśmy zaproponowane przez was seriale
Próbowaliśmy zrobić ranking kultowych seriali lat 80. i 90. Pytałam was na mirko o wasze typy i bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Problem w tym, że jest tego zdecydowanie za dużo i nie chcieliśmy robić byle jakiego rankingu więc wpadliśmy na inny pomysł. Zrobiliśmy formularz online, gdzie podzieliliśmy zaproponowane przez was seriale

- 1
@kajaszafranska: zagłosowane :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@modzelem: CARMEN ELECTRA! xD
Hej. Robimy listę kultowych seriali lat 80. i 90. Więc mam do Was prośbę - wpisujcie swoje ulubione tytuły z tamtych czasów :-)
#jakbyniepaczec #gimbynieznajo #lata80 #lata90 #seriale
#jakbyniepaczec #gimbynieznajo #lata80 #lata90 #seriale
@kajaszafranska: twin peaks
Viper
Mirki już mam! :3
prawilne, bo samochody też są w środku- w czerwonej był Ford Kuga :3
#smakdziecinstwa #gumyturbo #lata90 #smakujzwykopem #wspomnienia
prawilne, bo samochody też są w środku- w czerwonej był Ford Kuga :3
#smakdziecinstwa #gumyturbo #lata90 #smakujzwykopem #wspomnienia
źródło: comment_UMFK6llG9OkSc5EEgU7pLmBJfsIkX0Ew.jpg
Pobierz@Axelio: konserwa biwakowa Krakus i proszek do prania Dosia :)
- 0
Za oknem tropiki, a w pracy niespodziankowy, cudowny smak dzieciństwa ;)
Pozdrawiam najlepsze roczniki '89!
#lata90 #gimbynieznajo #gumaturbo #pracbaza
Pozdrawiam najlepsze roczniki '89!
#lata90 #gimbynieznajo #gumaturbo #pracbaza
źródło: comment_tnLsH6zwt7eA0oxbaZkOTrU6ODsaYdph.jpg
Pobierz- 3
@blubi_su: w '89 to ja bym sie nimi udlawil jakby mi mama dala, ale nasz rocznik jeszcze trzyma fason. Chyba... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
@Pacjent: Nasz rocznik najlepszy! Chyba jeden z ostatnich gdzie dzieciństwo spędzał na trzepaku, boisku, murkach <3 itp. A nie przed ekranami! Choć w sumie nieźle zaczęliśmy ale i tak wszyscy skończyliśmy tak samo... na wykopie :)
- 195
- 9
@Noshimo: lol jestem dziewczynka po co mi spiderman?
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 100
- 7
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...


























#muzykaelektroniczna #usura #lata90