#lata90 #lata80 #wspominki90s #nostalgia #gimbynieznajo #30plusclub

Wspominki nr 4 - Wojna futbolowa

Kiedy w 1990 r. rozgrywano mundial we Włoszech byłem nieco za mały, żeby bardzo się nim emocjonować ale mimo to, są to pierwsze mistrzostwa świata jakie pamiętam. Jakieś dwa lata później załapałem piłkarskiego wirusa i nie mogłem doczekać się kolejnych mistrzostw- czekałem kolejne dwa lata aż do 1994 r. Jak
karmajkel-nowak - #lata90 #lata80 #wspominki90s #nostalgia #gimbynieznajo #30plusclub...

źródło: comment_7c81hAsjkw7oHvLvXzChAgxwr3QCjJgx.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@odislaw:
"Hej hej tu NBA" oraz w późniejszych już latach mecze na TVN to chyba trzeba by rozłożyć na dwa odcinki. Powiedzieć o tym "szaleństwo" to jak nic nie powiedzieć. Dobry pomysł. Wykorzystam w kolejnym odcinku ;) bo już w tej chwili sporo rzeczy z tamtego okresu mi się przypomniało np. chodzenie z meganetofonem na boisko, żeby puszczać RUN DMC przy graniu w kosza ;)
  • Odpowiedz
@botLigaNauki: dziwne sytuacje tak były np. bohater przyszedł do wioski w której stworki chodziły w kółko od ogniska do chłodziarko-zamrażarki w której siedział wódz, wdychały ciepłe powietrze z ogniska i chuchały na wodza który siedział w lodówce ;p, śmieszna bajka to była... a może to były halucynacje z niedożywienia... sam już nie wiem
  • Odpowiedz
Szukam takiej piosenki z lat 80 lub 90, gdzie w refrenie był taki dwukrotnie zapętlony saksofon. Później w 2000-którymśtam roku była nowa wersja tego utworu, ale z tym samym saksofonem. Oryginał jak i ten nowy kawałek były bardzo znane. Kojarzy ktoś?
#kiciochpyta #muzyka #pomocy #lata80 #lata90
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach