@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol tam się autentycznie zatrzymują wycieczki autokarowe plus z obranych tras zjeżdżają ludzie jadący na wakacje. Na wszystkim da radę zrobić biznes, patrz przykład:
Idzie przez las wycieczka z przewodnikiem. Przewodnik zabawia grupę jak potrafi i opowiada różne banały: na lewo mijamy wspaniały zagajnik sosnowy, na prawo szpaler dębów z XVIII wieku itp. W pewnym momencie wycieczka weszła na polanę całą zasłaną gównem. Ludzie zaczęli się dopytywać, skąd tyle tu tego.
  • Odpowiedz
@Niewiemja: sadzisz gęściej a potem te słabe usuwasz. Robisz alejkę? Zobacz jak szerokie mają korony drzew. Sosna czy brzoza może być blisko siebie. Buk rośnie bardzo wolno. Klon i dąb są rozłożyste bardziej.
  • Odpowiedz
@Niewiemja: To jak nie chcesz czekać 15 lat to jednak posadź je co 5 m. Wziąłbym jeszcze pod uwagę ewentualne kłopoty z wycięciem dorosłego drzewa. Prawo może się zmienić.
  • Odpowiedz
Przez stado tych dziadów z Warszawy po studiach wyjadę z kraju. Oni niszczą Polskę sprawniej niż zrobiłby to jakikolwiek nasz wróg polityczny i jakakolwiek plaga.

Tak, chodzi o branie do buzi kiełbas lobby myśliwskiego i podejmowanie irracjonalnych decyzji. Wg eksperów czeka nas epidemia ASF na ogromną skalę bo bałwany nie respektują żadnych zasad san-epid.

Banda Januszy ze sztucerami, od teraz z tłumikiem (dlaczego?!), mających prawo wyrzucić nawet rolnika z jego ziemii pod groźbą
Rumburak123 - Przez stado tych dziadów z Warszawy po studiach wyjadę z kraju. Oni nis...

źródło: comment_fUVO2g0jFhvBdqdaslhz4uYty3yo4HMe.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fforrespectmidgets: @Rumburak123:
Ja aż tak przerażony nie jestem, może dlatego że mieszkam w mieście (za dzieciaka na wsi).
Do dzików strzelać trzeba, bo za szybko się rozmnażają co jest naszą winą.
Obecne zmiany nic nie dadzą. Przez lata wirus będzie się miał dobrze, bo małe gospodarstwa, gdzie rolnik zajmuje się wieloma sprawami, a w międzyczasie jedzie do miasta na zakupy, muszą wyginąć. One nie są w stanie w
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki mam pytanie

Sadząc palme w Polsce to zdechnie bo przymrozki i zły klimat pdk #wroclaw. Co sie stanie jeśli by wsadzić np. świerk w #hiszpania przy nawiezieniu mu ziemi i dbaniu o niego (podlewanie itd.). Urośnie czy też zdechnie?

#rosliny #kiciochpyta #las
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CydrNorweski: rośliny egzotyczne wymagają odpowiedniej temperatury w lecie i o ile jakieś przymrozki jeszcze wytrzymają to mrozów już nie. Ważny jest też czas wegetacji, bywa, że jest dłuższy niż okres wiosenno-letni w Polsce albo wymagają ciepła cały rok.
Posiałem nie tak dawno daktyle i wykiełkowały, a teraz sobie powoli rosną. W domu palma będzie sobie rosłą za jakiś czas, w lecie pójdzie na balkon.
  • Odpowiedz
Niedaleko mojej wsi jest tak ponoć nawiedzony lasek, gdzie znaleźć można cegły, fundamenty i resztki domu, który ktoś stawiał, tylko ze przestał bo straszyło.
Ostatnio znajomy mi gadał, że jego kumpel z laską tam pojechali na bara bara, nie wiedząc nic o tym miejscu, i uciekli po krótkim czasie. Podobnych historii kilka, już słyszałem od innych osób (nie wszystkie były o zepsutym bara bara ofc :D).

Sam pamiętam jak chodziliśmy na wycieczki szkolne
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

internet w usa w takich miejscach to bieda :-/ niestety. Może dlatego Musk tak ciśnie na uruchomienie internetu satelitarnego, żeby móc pracować zdalnie z takiego miejsca :)
  • Odpowiedz