Plac budowy Gigafactory pod Berlinem. Przed i po wstrzymaniu prac na terenie przemysłowej plantacji sosny w związku ze skargą od dwóch grup aktywistów - z czego jedna to kukiełka grupy zaprzeczającej zmianom klimatycznym i walcząca z EV/czystą energią/itd., przypadkowo z części kraju gdzie siedzibę ma BMW (Bawaria)... /s

It's not only the "Gruenliega Brandburg" but also the "Verein für Landschaftspflege und Artenschutz in Bayern (VLAB)". This "environmental" organization from a different state
anon-anon - Plac budowy Gigafactory pod Berlinem. Przed i po wstrzymaniu prac na tere...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anon-anon:

przypadkowo z części kraju gdzie siedzibę ma BMW (Bawaria)... /


Szkoda tylko,że siedzibę w Bawarii mają tysiące różnych grup, a zapewne kilkanaście z nich ma w statucie podobną działalność. Więc no raczej taki ślepy ten twój strzał.
Co nie zmieni tego,że faktycznie jest tu jakaś foul play. Jest ciekawe,czyja i czy na pewno jest w interesie zielonych,by hamować rozwój elektryków.
  • Odpowiedz
@mamtukonto można biwakować w miejscach wyznaczonych. Ponadto LP udostępniły do dzikiego biwakowanie bardzo duży obszar w całym kraju. Na razie testowo, na rok. Jak się sprawdzi to myślę, że będą powiększać ten areał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rales: na pozycji z zakończonymi cięciami mozesz wyrobić sobie gałęziówkę. W tym celu uderzasz do leśniczego zeby wypisał Ci oświadczenie do samowyrobu. Wtedy sobie szykujesz stosy ile chcesz i jak skonczysz to znowu dajesz znac lesniczemu. Odbiera to drewno na stan lesnictwa i kupujesz po dobrej cenie na asygnatę. To tak z grubsza. Samowolnie nie wolno zbierać.
  • Odpowiedz