Pozwolę sobie wtrącić prywatną historię wrzucając moje #lilikotki #pokazkota #koty #kitku
Od czterech dni mam takie zapalenie ucha, że nic na nie słyszę.
I moje wnioski są takie, że wolałabym umrzeć, niż nie mieć słuchu.
Piekło życia z niepełnosprawnością jest dla każdego inne. Dla mnie najgorsze byłoby nie słyszenie nic.
Lililijka - Pozwolę sobie wtrącić prywatną historię wrzucając moje #lilikotki #pokazk...

źródło: IMG_0270.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 13
Imo gorsze stracić wzrok. Ale rozumiem cię doskonale, bo raz przez cały miesiąc nic nie slyszałam na ucho, bo miałam zatkane i ledwo wytrzymałam. Trzymaj się, oby ci w końcu przeszło ()

Piękny kiktu ()
  • Odpowiedz
Jakie jest Wasze ulubione umaszczenie kotków?
Miła ankieta przy weekendzie ʕʔ
#koty #pokazkota #koteczkizprzypadku #ankieta

Ulubione kotki

  • Buro-białe 9.8% (13)
  • Czarne 21.1% (28)
  • Pingwinki 14.3% (19)
  • Rude 18.8% (25)
  • Czarno-rude 6.0% (8)
  • Bure 12.0% (16)
  • Rudo-białe 4.5% (6)
  • Czarno-rudo-białe 13.5% (18)

Oddanych głosów: 133

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach