Pozwolę sobie wtrącić prywatną historię wrzucając moje #lilikotki #pokazkota #koty #kitku
Od czterech dni mam takie zapalenie ucha, że nic na nie słyszę.
I moje wnioski są takie, że wolałabym umrzeć, niż nie mieć słuchu.
Piekło życia z niepełnosprawnością jest dla każdego inne. Dla mnie najgorsze byłoby nie słyszenie nic.
Od czterech dni mam takie zapalenie ucha, że nic na nie słyszę.
I moje wnioski są takie, że wolałabym umrzeć, niż nie mieć słuchu.
Piekło życia z niepełnosprawnością jest dla każdego inne. Dla mnie najgorsze byłoby nie słyszenie nic.





































źródło: Bez nazwy
Pobierz