Pan Wonka obchodził wczoraj pierwsze urodziny, model z niego jak się patrzy () #pokazkota #smiesznekotki #koty

I korzystając że chwalę się swoim kitkiem to tak- jeden z kotów z instagramowej społeczności kociar mojej żony trochę się rozchorował no i trzeba operować. Opiekunka założyła
tluczekdokartofli - Pan Wonka obchodził wczoraj pierwsze urodziny, model z niego jak ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy oswajanie dzikiego kota ma sens? W krzakach na działce zamieszkała kicia, ale chyba nigdy człowieka na oczy nie widziała. Dzikus straszny. Od tygodnia karmię i do niej mówię. Coraz bliżej podchodzi, nawet siada na parę minut niedaleko mnie, tak jakby dla samej obecności. Wcześniej nie do pomyślenia taka bliskość. Tylko szybko przemykała. Pytanie tylko, czy wolnościowe #kitku szczęśliwsze nie jest. Przy mnie czeka ją cierpienie w postaci sterylizacji, szczepień,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kiedystubylamaleucieklam: Miałam okazję kilka takich kotów oswajać, zwykle to tak z miesiąc i można je już bez problemu głaskać. Nie ma też co jakoś przesadzać tym by kota nie traumatyzować, bo chociażby i tak im szybciej złapiesz kotkę i zabierzesz na sterylkę tym lepiej dla niej i dla ciebie. Teraz taki okres czasu że koty się rozmnażają, wiec jeśli to kotka to może już być w ciąży lub niedługo w
  • Odpowiedz
Moje prawie 18 letnie Kitku (bez dwóch miesięcy) odeszło sobie dzisiaj o 23:09 za tęczowy most. Była ze mną przez te 18 lat. To prawie połowa mojego życia. Chyba jeszcze do mnie nie dotarło, że już więcej Jej nie zobaczę, nie pomiziam, nie zrobię baranka i nie pogadam. Strata bliskich zawsze uderza mnie dopiero po czasie. Ehh. Będę tęsknił ()

#pokazkota #kitku #zalesie
chrusto - Moje prawie 18 letnie Kitku (bez dwóch miesięcy) odeszło sobie dzisiaj o 23...

źródło: temp_file3012329723415211816

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#koty #krakow
Może ktoś kogoś zna - lub wie. Po śmierci wieloletniego towarzysza, chyba czas na kolejnego.
Może ktoś wie/zna/kojarzy - czy ktoś ma kocięta, kotkę, max 6-9 tygodni. Rasa - obojętna.

W schronisku jeszcze nie byłem.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach