Ehhhhh.... jak nam tą strefę szengen zamkną to będzie to tylko dowód na to że UE to kolos na glinianych nogach. Potrafią narzucać standardy dla wielkich firm, potrafią tworzyć prawo międzynarodowe, a nie potrafią stworzyć sądu na wzór tego w hadze który by był wyżej od krajowego sądu najwyższego i mógł odbierać władzy przywileje

Bawią się z pisowcami i innymi zamiast ich zdelegalizować i postawić zarzuty karne a potem robią wielkie oczy
@Papierznik: Problem z takimi państewkami jak Węgry i Polska jest taki, że mimo wszystko lepiej je trzymać przy sobie niż wpuścić w rosyjską strefę wpływów.

Polska miała szansę wbić się na wyższy tier i być współtwórcą "stanów zjednoczonych europy" ale duch patriotyczny u nas przesłonił logiczne myślenie. I nie mówię tu tego, żeby kogos obrazić bo sam łykałem populistyczno-narodowe hasła, że polska stronk. Teraz wiem, że jesteśmy przeżarci korupcją, nepotyzmem i
#andruszkiewicz #konfederacja #polityka

W sprawie wypadku #bmw gdzie nie wiadomo kto jest sprawcą... A było ich trzech. Ja osobiście poddałbym glosowaniu

- Rozprawy transmitowane ONLINE. Prokurator/sędzia mają świecić własnymi mordami za wyroki!

A osobiście urwałbym jaja całej trójce, jeżeli to oni spowodowali spłonięcie 5-latka

Ale jest i on!!! Wybitna jednostka WYKOP.PEEL. Użytk0wnik, który napisał komentarz w tej sprawie. Mistrz INTELEKTU!!!

@Alcedoatthis

Głosujcie dalej #!$%@? na PiS i Konfederację i będziecie mieli tu
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: Btw czemu z konfa jest źle i jest coraz gorzej?

Z ludzi gadających kontrowersyjne ale sensowne rzeczy, staliście się cyrkiem. Sam jeden mentzen coś tam probowal (bo przestał) zakrzyczeć wszystko gadaniem o niskich podatkach ale CAŁA reszta ekipy nie gada o niczym tylko o swiatopogladzie.

W dupie maja tego mentzena i zaczną wam uciekac ludzie po wejsciu do parlamentu.

Kuwa mać, nie mogę wybaczyć konfie wywalenia Dziambora. Była szansa zrobić
Typowy wyborca bez mózgu, platforma zła nepotyzm i kolesiostwo! Ale jak napiszesz kucowi o wpisywaniu na listy dzieci, żony zmemconego to już nie nepotyzm, zostaw ich oni dobrzy są!
Typie wiesz ze poseł dostaje kasę? Masz świadomość jakie ulgi ma, mandat poselski i wiele innych?
Hahahh co za frajerstwo się aktywowało wśród tych konfiarzy, to jak sekta jakąś, mam nadzieje ze was kotwin tak wych^%ja że wam gorzej pójdzie w kukle niż
Pobierz Nerlo_ajcats - Typowy wyborca bez mózgu, platforma zła nepotyzm i kolesiostwo! Ale ja...
źródło: SmartSelect_20230925_090225_Free Adblocker Browser
Treści, tworzone przez Użytkownika nie mogą naruszać obowiązujących przepisów prawa, zasad współżycia społecznego, dobrych obyczajów (w tym dobrych praktyk) oraz praw osób trzecich, w szczególności nie mogą zawierać:


3.1. wypowiedzi wulgarnych lub obraźliwych, w tym dotyczących innych Użytkowników Wykop.pl,

3.2. wypowiedzi naruszających zasady dobrego wychowania i netykiety

3.3. treści propagujących przemoc, treści drastycznych bądź nawołujących do szerzenia

nienawiści, rasizmu, ksenofobii lub konfliktów między narodami,


Czy poniższe komentarze nie łamią czasem regulaminu. Ten
@officer_K: to jest coś niebywałego, że do 2019 nie słyszało się o takich „szurniętych” kandydatach praktycznie w ogóle, a teraz partia, która ma 8-10% w sondażach na listy wrzuca dosłownie ludzi, którzy wierzą w płaską ziemie, chemtrialsy, zmodyfikowane genetycznie komary wyprodukowane przez Billa Gatesa i wiele wiele innych szurskich teorii spiskowych, jednocześnie lecąc 1:1 ruską propagandą w swoim przekazie XD podziwiam npc głosujących na konfederację, że nie odczuwają zażenowania widząc jakimi
Hej #przegryw - chcecie na kolejne lata zabetonować swoją depresję i celibat? Głosujcie na #konfederacja albo #pis. Jak nienawidzicie kobiet, to bycie turbokatolem, szurem i onucą gwarantuje wam że laski będą was omijać z daleka. Dodatkowo #konfedaracja zapewni że zamiast pomocy psychologicznej, będzie was leczyć wiejska baba, a ksiądz będzie wypędzi "złego ducha". Jak to nie pomoże, to jeszcze pozostanie #mikromodlitwa - tam zmasowana modlitwa musowo pomoże - wiadomo, nikt nie
Daily reminder
Daily reminder, że prawica w Polsce wystawia w kraju nielegalnie wizy do polski dla nielegalnych imigrantów, a wyborcy #konfederacja stanowią największą grupę przemycającą nielegalnych imigrantów na teren Rzeczpospolitej Polskiej, co stanowi zagrożenie dla rdzennych mieszkańców Polski w postaci przywrócenia kontroli granicznej, wyrzuceniem z Shengen i prawdopodobnie też z NATO, a to wszystko przez prawicę, która od 2015 roku mamiła ludzi, że będzie protektoratem do ochrony ludności cywilnej przez przestępcami z
Pobierz ItsGrN - Daily reminder
Daily reminder, że prawica w Polsce wystawia w kraju nielegal...
źródło: Bez tytułu