@non-serviam: jeszcze pare lat temu to w dziku byly takie tematyczne imprezy, a potem sie tam zrobilo strasznie lgbt. w rakiecie tez slyszalem takie sety, ale dawno nie bylem i w sumie to nie wiem czy jest jakis temat tam rzucany czy akurat jak sie kliknie shuffle to leci. w sumie to nie wiem co sie teraz dzieje na rynku klubów w wawie.
  • Odpowiedz
Jakie kluby/bary poleciacie w Nowym Sączu? Raczej lepszych niż gorszych lotów.
Będę w sobotę tam i uderzyłbym do jakiegos fajnego miejsca

#nowysacz #kluby #bary
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach