Ide do kiosku i juz z daleka bije po oczach napis: BIKETÓW NIE SPRZEDAJEMY. Wyboldowany, podkreślony i dużymi literami. Wnioskuje wiec ze bardzo duzo osob pytalo non stop o bilety, wiec czemu nie lepiej wprowadzic bilety do sprzedazy zamiast dawac taki napis? Kolejnym razem jak tam bede to zapytam. #kiosk #przemyslenia #gdansk #biletyzkm

Ps chodzi o kiosk w gdansku na dlugiej. Z fartem mireczki.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zdzisia___w_pomaranczy___: nie. zapałki często przywiozą Ci z hurtowni. po bilety idziesz sam, zwracasz je sam, prowizja (bo marży mieć nie możesz) nie pokrywa Twoich kosztów lub wychodzisz na zero. brak dodatkowego profitu (że np. ktoś kupi bilet i gazetę - zapomniałem jak się to marketingowo nazywa), każdy chce tylko jeden bilet, płaci stówą lub kartą (jesteś od razu w plecy). kojarzysz, dlaczego nie ma w kioskach znaczków pocztowych? ;-) zapytaj
  • Odpowiedz
  • 5
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Radzę unikać zamawiania przez dostarczenie do kiosku Ruchu. Raz paczka zgubiona, a gdy wreście po w sumie miesiącu czekania z ponownym nadaniem, super jest zobaczyć zamknięty co najmniej godzinę wcześniej kiosk. Polecam
#kioskruchu #zalesie #ruch #kiosk
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MichalQ20: wrongwrong, 2500 stacji orlen to moze jest samych w sobie, poczta oferuje dostawe z odbiorem na 1000 orlenów, teraz 1700 ruchów i jeszcze dodatkowo na 4100 placówek( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dzień dobry, ma pani rozmienić pięćdziesiąt złotych (kiosk na dworcu, godzina 11.30)? Nie, nie mam. A wydać pani ma? Mam. To ja poproszę lizaka. To proszę sobie wziąć i wyjść. ... ... ... Co proszę? ... ... ... Wziąć i wyjść. ... ... ... Chcę kupić lizaka. Proszę dać mi lizaka i wydać pieniadze. Nie, pani chce rozmienić. Nie rozmienię pani. Proszę sobie wziąć i wyjść. ... ... ... Chyba sobie pani
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach