Przymierzam się do zdawania prawa jazdy i szczerze mówiąc, bardzo mnie to stresuje.

Mam 29 lat, zaraz 30 i dopiero teraz zaczynam ten proces. Nigdy wcześniej nie jeździłem samochodem, więc strach i stres wydają mi się zupełnie normalne, ale dodatkowo martwi mnie też to, jak poradzę sobie z nauką w tym wieku.

Brak prawa jazdy to mój największy kompleks. Czuję, że mocno obniża mi to samoocenę i ogranicza moje hobby, więc najwyższa pora coś
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lucidus: miras trzymaj się, z mojego doświadczenia to kurs prawa jazdy da ci podstawy i przygotuje jak zdać egzamin, ale to jest początek przygody. Pamiętaj że musisz jeździć od razu po zdaniu.
Nawet w nocy gdy ruch po mieście jest mały. Jak masz samochód to poćwicz parkowanie, od razu ci powiem że najłatwiej jest tyłem, a nie przodem co dla chyba wszystkich zielonych wydaje się dziwne.
Jak zaparkujesz zawsze wysiądź
  • Odpowiedz