Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Darson666 Jakiekolwiek problemy były? Właścicielka od której najmuje mieszkanie odradzala mi ogólnie vectre w Kielcach. W mieszkaniu jest przekaźnik z UPC do tv i są jakies kanały jak podłącze do tv antenę z kabla idącego ze ściany ale muszę go zmienić bo żyła jest złamana i śnieży. Z tego co dojrzałem to był AXN. Daleko mieszkasz od osiedla Jagiellońskiego, jesteś zadowolony?
  • Odpowiedz
@Kuba7 Byly problemy, na inna cene sie umawialem, była inna, ale złożyłem reklamacje i mam nadzieję, że teraz bedzie już ok. Po prostu konsultant nie włączył mi rabatu o którym mi mówił. Ścisłe centrum - paderewskiego. Od strony technicznej jak najbardziej ok, żadnych problemów z netem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Czytałem sporo opini i nie polecają Vectry. Patrzyłem UPC, umowa jest na rok a na takiej najbardziej by mi zależało. Nie jestem przekonany do żadnego dostawcy na ten moment. Ten nettelekom ma najlepsze opinie i światłowód, jeżeli dobrze wyczytałem to za instalację w bloku się nie płaci, tylko aktywacja.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kravjec nie jestem przekonany co do stabilności w przypadku złej pogody i czy dany nadajnik nie będzie przeciążony w godzinach szczytu. Chciałbym też na tym pograć i mieć niskie pingi. W mieszkaniu tam mam pełne 4G z virgina i download 70 a upload 20
  • Odpowiedz