Szukam pola namiotowego w jakimś dużym mieście, najlepiej nad wodą. Znalazłem camping w #poznan nad jeziorem maltańskim, ale ceny mają kosmiczne (wychodzi około 30 zł od osoby za nocleg). Może jest w Poznaniu jakieś inne pole namiotowe? Ewentualnie może znacie jakieś inne fajne miejscówki na camping max 4h od #lodz ? #torun #wroclaw #krakow #bydgoszcz #radom #kielce
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@poop Obadaj sobie jezioro Niesłysz i miejscowości dookoła. Jest gdzie popływać, pożeglować, dookoła lasy ze ścieżkami rowerowymi. W zeszłym sezonie woda była bardzo czysta.
A we Wrocławiu jest też kilka campingów ( ͡° ͜ʖ ͡°), np. http://www.camping-wroclaw.pl. Gwarantuję, masz tu tyle atrakcji, że będzie Ci wszystko jedno, gdzie będziesz spać.
Edit: żeby nie być gołosłownym, nowa wersja wykopowego przewodnika po Wrocławiu: http://www.wykop.pl/wpis/24218855
  • Odpowiedz
#kielce

"Nie ma jeszcze oficjalnej informacji - nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że decyzja już jest - Telewizja Polska będzie organizować swój festiwal w Kielcach"

Źródło
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Radykalnie nie zgadzamy się z aktualną polityką transportową prowadzoną przez władze Kielc. Uważamy, że warunkiem koniecznym do rozwoju miasta jest rezygnacja z budowy drogi S74 w śladzie ul. Jesionowej oraz pilna budowa obwodnicy wschodniej jako dróg krajowych nr 73 i 74. W ten oto sposób całkowicie pozbędziemy się z miasta jakichkolwiek dróg krajowych przenoszących ruch ciężki. Wszystko to prezentujemy w naszym programie transportowym dla Kielc: http://kielce.partiarazem.pl/2017/03/29/razem-obronie-szkoly/

W całym świecie zarządzający miastami starają
lewactwo - Radykalnie nie zgadzamy się z aktualną polityką transportową prowadzoną pr...

źródło: comment_O8rxIgrEpaFntnpVjiCgjbmFXmz3kFT9.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Popieramy mieszkańców protestujących przeciwko rozbudowie ul. Witosa do dwóch jezdni! Jednocześnie domagamy się przeprowadzenia prawdziwych konsultacji społecznych w tej sprawie. Te, które się odbyły, były fasadowe i nie uwzględniono w nich większości merytorycznych uwag.

Prezydent Kielc wraz z Miejskim Zarządem Dróg chcą przeorać dwupasmówką kolejną część miasta - tym razem trafiło na ul. Witosa i ul. Zagnańską. Ulice te na skutek wieloletnich zaniedbań znajduje się w tragicznym stanie - jazda po nich grozi
lewactwo - Popieramy mieszkańców protestujących przeciwko rozbudowie ul. Witosa do dw...

źródło: comment_jkVasgfk5RMN7r3kQNSCi0BqvV1OgLMt.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zgubilem_Login: Na drogach dwupasmowych korki są większe niż na jedno. Bo więcej aut tam się pcha. Patrz- Warszawa. Po poszerzeniu każdej ulicy korki są 3x większe niż przed. Patrz Górczewska czy Al. Niepodległości.
  • Odpowiedz
  • 1
Powiedzcie mi co ja mam w #kielce do 19 robić? I gdzie można iść coś zjeść dobrze i tanio?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hoszin Jadłodajnia tempo na panoramicznej.
A jak chcesz zabić czas to idz do Kina "moskwa", tanie bilety, nie ma godzinnych reklam i przede wszystkim lepsze filmy niż w sieciowkach
  • Odpowiedz