Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Używa ktoś trenera personalnego z #endomondo premium? Warto?

W zeszłym roku zacząłem biegać, w tym odległości się zwiększają i podoba się mi to.
Aktualnie moje odległości to ok 5km, ale chciałbym zrobić 10km na 11 listopada. Jestem pewny, że dam radę się przygotować (czas jest dla mnie sprawą drugorzędną, liczy się sam bieg i odległość).

A może warto coś innego? Nie mam czasu na regularne treningi, jednego dnia mam czas o 10
g.....h - Używa ktoś trenera personalnego z #endomondo premium? Warto?

W zeszłym r...

źródło: comment_oconr8KiS1HdvWxaZ2beC4QysEFHtQNK.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki z #kielce
Jak dostanę się od Was do Świętej Katarzyny? Komunikacje staralem sie sprawdzic ale zadnego źródła nie znalazlem (jedynie jakis Scorpion bus, ale nawet ulicy nie znalazlem skad odjezdza)
#kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Hej #swietokorzyskie. Jutro wybieram sie w okolice #checiny i #malogoszcz. Jadę od strony Katowic i mam pytanie co ciekawego po drodze przez Olkusz, Kazimierz Wielki, Jaworzno mogę zobaczyć? Nie muszą to być muzea, zresztą większość na rezerwację z tego co widziałem. Jaskinia Raj niestety to samo. :( Jak z zamkiem w Chęcinach? Jest też podobno w Tokarni skansen czy coś.

Otaguję jeszcze #kielce
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Traviu: jest zamek w Sobkowie, Centrum nauki w Podzamczu Chęcińskim, muzeum zegarów w Jędrzejowie tyle z takich bardziej znanych
W Małogoszczu to jedynie Kościół z XVIw stara dzwonnica, kościół/kaplica na cmentarzu z XVIw ale to jedynie zerknąć przejazdem bo to nic nadzwyczajnego żeby gonić specjalnie.
W Ludyni dwór gdzie kręcono "Przedwiośnie" ale chyba nie można zwiedzać bo jest w prywatnych rękach, jedynie zerknąć z za płota.
  • Odpowiedz
Mirki z #motocykle. Jestem zauroczony miastem #kielce. Świetna droga dojazdowa. Super widoki, dużo zakrętów i ten tor Kielce zaraz przy trasie! Na dodatek wjeżdżam na rynek a tam pełno motocyklistów. Rewelacja po prostu ()
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach