Wszystko
Najnowsze
Archiwum
8
Krew Michała Segdy ze Stopnicy "zamieniła się... w wodę". Oddajmy mu naszą

Tylko cud sprawił, że 31 - letni Michał Segda ze Stopnicy żyje. Niestety potrzebuje olbrzymiej ilości krwi, w obecnym stanie nawet zwykły siniak może go zabić. - Wstępnie wyliczyli, że abym wyzdrowiał, krew musi oddać prawie 250 osób.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 16
- 0
@szajka: prawie jak Zatoka świętego Pawła
źródło: comment_FCqKrcIxJ2rxJwyNme6gAyhZA1ToV2MA.jpg
Pobierz- 24
#odkryjswietokrzyskie
W Świętokrzyskim można oglądać rekiny, rafy koralowe, rybę fugu czy błazenki którym sławę przyniósł film Gdzie jest Nemo. W sumie znajduje się tu 8 różnych biotopów i ponad 300 gatunków ryb. Była to moja pierwsza wizyta w oceanarium* i byłem pod ogromnym wrażeniem. Oceanika bo o niej mowa znajduje się koło Zagnańska kilka kilometrów od #kielce.
*- nie jest to oceanarium ponieważ nie spełnia wszystkich kryteriów ale i
W Świętokrzyskim można oglądać rekiny, rafy koralowe, rybę fugu czy błazenki którym sławę przyniósł film Gdzie jest Nemo. W sumie znajduje się tu 8 różnych biotopów i ponad 300 gatunków ryb. Była to moja pierwsza wizyta w oceanarium* i byłem pod ogromnym wrażeniem. Oceanika bo o niej mowa znajduje się koło Zagnańska kilka kilometrów od #kielce.
*- nie jest to oceanarium ponieważ nie spełnia wszystkich kryteriów ale i
źródło: comment_yTYSzASafibcyfsI3xVKNS7ZeuBT9wwP.jpg
Pobierz@MG78: dla mnie Maleniec spowszedniał, może dlatego że mam za blisko, ale i tak o wiele ciekawszy niż sielpia, no i są pokazy rycerskie ;) w rejonie także bardzo mi się podoba kościół w Lipie oraz tereny rzeki Czarnej.
- 84
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 817
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 491
@Andreth: a odwołujcie się ile chcecie, wyrok nie zostanie zmieniony ponieważ do znieważenia symbolu bezsprzecznie doszło. Powiększycie tylko koszty sadowe.
Morabelki z #kielce#kielce polecicie jakiegoś fajnego fryzjera, najlepiej gdyby nie był bardzo mocno oblegany. Zajechalam do Kielc i naszla mnie ochota na zmianę fryzury.
- 0
@karolka1989: dobry jest salon ELF na Targowej 7, ale bez zapisów raczej nie ma szans w weekend.
Polecić mogę fryzjera na Leonarda 13, do Pawła Oszywy
Polecić mogę fryzjera na Leonarda 13, do Pawła Oszywy
- 1
@agio2010 bardzo dziękuję!
- 2
@ropppson: W miniaturce to takie trochę XP ;)
konto usunięte via Android
- 1
- 24
986776 - 23 - 5 - 9 - 12 = 986727
Mieszkanie -> Praca #rozowypasek -> 1h siłowni -> Wola Kopcowa (odwiedziny #kotszymon) -> ile sił w nogach do #kielce ;)
Pewnie powrót byłby wolniejszy, ale zobaczyłem dwóch rowerzystów przed sobą i postanowiłem ich dogonić, a potem oni gonili mnie i tak się fajnie jechało 50 km/h Warszawską w dół w stronę centrum ;)
#rower
Mieszkanie -> Praca #rozowypasek -> 1h siłowni -> Wola Kopcowa (odwiedziny #kotszymon) -> ile sił w nogach do #kielce ;)
Pewnie powrót byłby wolniejszy, ale zobaczyłem dwóch rowerzystów przed sobą i postanowiłem ich dogonić, a potem oni gonili mnie i tak się fajnie jechało 50 km/h Warszawską w dół w stronę centrum ;)
#rower
źródło: comment_uY8JZlrWTiceH9hWkznxc7AazsuLp7dx.jpg
PobierzMurki, murki #afera !!!
Jakieś dupki porwały i zabiły chłopca z przedszkola
Wołajcie kogo znajcie i dawajcie na ulicę Planty
Zrobimy skurczybykom pogrom!
#kielce #ciekawostkihistoryczne #neuropa
Jakieś dupki porwały i zabiły chłopca z przedszkola
Wołajcie kogo znajcie i dawajcie na ulicę Planty
Zrobimy skurczybykom pogrom!
#kielce #ciekawostkihistoryczne #neuropa
konto usunięte via iOS
- 2
@Impresjonista: p--------j się w łeb. Z przedszkolaków to się mace robi.
Mireczki i Mirabelki, mam do was pytanie, szczególnie do tych z Kielc. Macie może rotweilera? pitbulla? albo shiba inu?. Potrzebny do zdjęcia, reszta info priv #kielce
3
Scyzoryki wiecznie żywe

- 1
- #
- #
- #
5
13. Piknik Archeologiczny „Rydno” - Portal - informacje, archeologia,...

Życie osadników z epoki kamienia w okolicach dzisiejszego Wąchocka będzie prezentowane na 13. Pikniku Archeologicznym „Rydno”. Impreza z pokazami, m. in. metod pozyskiwan
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#kielce
Jak tam kielczanie? Fajnie się jezdzi na suwak na zwężkach na Popiełuszki? Dziś już jakiś koleś wymachiwał do mnie łapami, jutro pewnie jakiś szeryf mnie przyblokuje :)
Jak tam kielczanie? Fajnie się jezdzi na suwak na zwężkach na Popiełuszki? Dziś już jakiś koleś wymachiwał do mnie łapami, jutro pewnie jakiś szeryf mnie przyblokuje :)
@mrmydlo: elegancko się jeździ. Cały prawy pas Januszy a lewy pusty. Już tak miałem 3 razy
- 1
spróbuj w MJM na sandomierskiej
Właśnie odprowadzilem starszą Panią pod pomnik Sienkiewicza spod bazar. Niby nic wielkiego, sama zapytała się o pomoc a i tak mam szkołę jakieś 100 metrów dalej. Poszedłem z Nią bo co mi szkodzi?
Podczas rozmowy okazało się że owa Pani pracowała w szpitalu (nie mówiła na jakim stanowisku, pewnie pielęgniarka) przez 30 lat aż sama zachorowała. Ma raka trzustki i zmierzała do jakiejś kliniki.
Najbardziej jednak poruszyło mnie, kiedy podziękowała mi za
Podczas rozmowy okazało się że owa Pani pracowała w szpitalu (nie mówiła na jakim stanowisku, pewnie pielęgniarka) przez 30 lat aż sama zachorowała. Ma raka trzustki i zmierzała do jakiejś kliniki.
Najbardziej jednak poruszyło mnie, kiedy podziękowała mi za
- 1
Elo Mireczki z #kielce ! Całe piątkowe popołudnie planuję spędzić w waszym mieście, dlatego też mam pytanie: co warto zobaczyć w stolicy województwa świętokrzyskiego? Ja sam kojarzę tylko Energetyczne Centrum Nauki.
- 1
Mirki, szukam taniego noclegu w #kielce
airbnb i booking sprawdziłem, gdzie jeszcze mogę szukać?
airbnb i booking sprawdziłem, gdzie jeszcze mogę szukać?
@tldr: couchsurfing
Roksa
- 10
STOP OSZUSTOM
Tego się nie spodziewaliśmy... Zupełnie przez przypadek, po telefonie od jednego z uczestników 3. sieBIEGA Półmaraton Kielecki dowiedzieliśmy się, że w bazie zdjęć na www.fotomaraton.pl pod numerem 944 są...dwie osoby. Telefonujący do nas Pan Wojciech (niebieska koszulka), normalnie figurował na liście, opłacony - wszystko w porządku i jeszcze jeden pan z takim samym numerem i imieniem Paweł na numerze startowym (na zdjęciach w zielonej/żółtej laserkowej koszulce). Poświęciliśmy trochę czasu i
@Baczy znalezisko rób
- 2
Czy jest gdzieś w #kielce szansa kupienia od ręki takiego układu? Pytałem w Amatorze ale nie mają. Oznaczenie to FC 75
źródło: comment_s8sHtsAEbvUaUAT4oS2GceFxws7JvJLi.jpg
Pobierz





























Zamek Królewski w Chęcinach to jedna z największych atrakcji województwa świętokrzyskiego. Zamek choć niewielkich rozmiarów jest pięknie położony, a jego dziedziniec dobrze zagospodarowany. Można tu strzelić z łuku, hakownicy czy obejrzeć pokaz średniowiecznych tańców. Zamek mieści kilknakaście km od #kielce się tuż przy trasie S7 z #krakow do #warszawa z której jest dobrze widoczny. Jeśli mieliście okazje jechać tym odcinkiem to z pewnością Zamek
źródło: comment_UWG8wuSNrVJsjHSeWufp3cqH0tU7ZPUQ.jpg
Pobierz