#zalesie #kebab
Wlasnie o----------m kebaba xxl z podwojnym miesem i ostrym sosem

Dam znac ok. 2 w nocy jak bede zdychal na kiblu i wmawial sobie, ze nigdy wiecej nie zjem takiego syfu w takiej ilosci
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#szczecin #kebab
Jadłem dziś z okazji wizyty na tym wypizdowie yalla kebab.
Moja subiektywna opinia 3,5/5
Testowany był kurczak w bułce i wołowina w tortilli.
Mięso niby nie kula mocy ale brakowało mu aromatu. Smak całości natomiast był przykryty bardzo słodkim sosem (który to miał być niby ostry).
Jak na to, jakie kolejki się tam ustawiają, spodziewałem się czegoś lepszego.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

właściciel tej franczyzny mi dawał darmowe kebsy żebym poprawił swoje opinie na Google xd


@sogen: Ty, to może być niezły patent na darmowego kebsa, czy inne żarcie xD 5gwiazdek i opiewajacy w zachwyt opis za darmowe danie xD
  • Odpowiedz
Byłem dzisiaj na tureckiej rakiecie w Ramil kebab, nie było kolejki dużej koło 13, się trochę ludzi czekało na odbiór, więc z 20 minut z kawałkiem musiałem poczekać na kebanola.

Miał być turbokraftowy turas, ścinamy maczetą z właścicielem turasem, grillowanymi warzywami w wersji berlińskiej, sosem pomidorowym na ciepło rodem z Turcji ale Turas z maczetą i dodatkami był chyba tylko na otwarcie, bo mnie obsługiwał Ukrainiec a kebaby szykowali jacyś Wietnamczycy, którzy kebaba
krucjan - Byłem dzisiaj na tureckiej rakiecie w Ramil kebab, nie było kolejki dużej k...

źródło: temp_file105597867140494483

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach