Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Cinoski: Tonir, Turecka Szama
BigDaddy na św. Marcinie
@iforgotmypass_: Zależy gdzie jestes ulokowany. Na Piłsudskiego jest porzadna miejscówa :)
gotowe mięcho z hurtowni.
@tomasz-aleksander-barania: biorąc pod uwagę podejście Hindusów i niektórych arabskich nacji do higieny, to gotowe mięso jest akurat plusem.
@panzmarszrutkiwbiszkeku: a byles kiedys n------y
@panzmarszrutkiwbiszkeku: Próbuj, a przyjdzie pora, że wyleczysz się z w końcu z tego homoseksualizmu.
konto usunięte via Wykop
- 2
@panzmarszrutkiwbiszkeku: jeśli chcesz wspierać migrację kolorowych ubogacaczy kulturowych do Polski to tak, idź i kup.
konto usunięte via Wykop
- 2
@panzmarszrutkiwbiszkeku: życie składa się z wyborów. Czasem trzeba wybrać krawat a czasem to czy chcesz osiedlać araba. Jeśli nie możesz zamówić pizzy to kup kebaba tylko pamiętaj że te prostsze wybory lubią się mścić.
konto usunięte via Wykop
- 0
@EminemDiss: Kesab jest spoko
@Zamaloczasunalogin: efes XD kebab który jedzie na fejmie sprzed 15 lat a smakuje jak typowy osiedlowy XD
źródło: temp_file522307059301982588
Pobierz- 1
@kodecss warto było?
- 2
#szczecin #kebab
Jadłem dziś z okazji wizyty na tym wypizdowie yalla kebab.
Moja subiektywna opinia 3,5/5
Testowany był kurczak w bułce i wołowina w tortilli.
Mięso niby nie kula mocy ale brakowało mu aromatu. Smak całości natomiast był przykryty bardzo słodkim sosem (który to miał być niby ostry).
Jak na to, jakie kolejki się tam ustawiają, spodziewałem się czegoś lepszego.
Jadłem dziś z okazji wizyty na tym wypizdowie yalla kebab.
Moja subiektywna opinia 3,5/5
Testowany był kurczak w bułce i wołowina w tortilli.
Mięso niby nie kula mocy ale brakowało mu aromatu. Smak całości natomiast był przykryty bardzo słodkim sosem (który to miał być niby ostry).
Jak na to, jakie kolejki się tam ustawiają, spodziewałem się czegoś lepszego.
właściciel tej franczyzny mi dawał darmowe kebsy żebym poprawił swoje opinie na Google xd
@sogen: Ty, to może być niezły patent na darmowego kebsa, czy inne żarcie xD 5gwiazdek i opiewajacy w zachwyt opis za darmowe danie xD
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 21
Byłem dzisiaj na tureckiej rakiecie w Ramil kebab, nie było kolejki dużej koło 13, się trochę ludzi czekało na odbiór, więc z 20 minut z kawałkiem musiałem poczekać na kebanola.
Miał być turbokraftowy turas, ścinamy maczetą z właścicielem turasem, grillowanymi warzywami w wersji berlińskiej, sosem pomidorowym na ciepło rodem z Turcji ale Turas z maczetą i dodatkami był chyba tylko na otwarcie, bo mnie obsługiwał Ukrainiec a kebaby szykowali jacyś Wietnamczycy, którzy kebaba
Miał być turbokraftowy turas, ścinamy maczetą z właścicielem turasem, grillowanymi warzywami w wersji berlińskiej, sosem pomidorowym na ciepło rodem z Turcji ale Turas z maczetą i dodatkami był chyba tylko na otwarcie, bo mnie obsługiwał Ukrainiec a kebaby szykowali jacyś Wietnamczycy, którzy kebaba
źródło: temp_file105597867140494483
Pobierz@iwannafreshstart masz jakiś problem z kebabem?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@The_last_perfect_man: fajnie jakby w każdej Żabce w Szczecinie była
@gymw8nhnzd kiepski ruch w korporacji i wprowadzenie dyżurów nocnych przybiło gwóźdź do trumny
899
Szarpanki powrót do MIELNA - nagrania z monitoringu

Szarpanki pojechał do Mielna aby opowiedzieć na miejscu jak wyglądała sytuacja z jego brutalnym pobiciem maczetami. Na filmiku są nagrania z monitoringu.
z- 185
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
źródło: 1730651422_kjxse3_600
Pobierz- 14
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@asdfqwerty123: przeczyszcza cię bo gość po sraniu nie domył rąk, serio. Nie każdemu się tak trafia.
@asdfqwerty123 gosc po sraniu wytarł brudne ręce w Twoją pitę. @plusikdziczku






























#szczecin #kebab
źródło: temp_file8871863209696761603
Pobierz