Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Halo Mircy. Czy ktoś ma namiar na jakiś dobry stream co to będzie działał za granicą na #mecz #pilkanozna #polska - #kazachstan ? Byłbym bardzo wdzięczny
UWAGA KONKURS
Poprzednio znów się nie udało, więc może tym razem znajdziemy szczęśliwca. Kto pierwszy obstawi prawidłowy wynik meczu Polska - Kazachstan zdobywa kod na grę Inner Voices. Zabawa trwa do 20:30. Zaczynamy :) (jedna osoba - jedno głosowanie)
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-gry-inner-voices/
Tutaj rozdamy wkrótce 2 kod, więc podwójna szansa na wygraną: https://www.facebook.com/nietylkogrypl
#polkaz #mecz #pilkanozna #polska #kazachstan #rozdajo
Poprzednio znów się nie udało, więc może tym razem znajdziemy szczęśliwca. Kto pierwszy obstawi prawidłowy wynik meczu Polska - Kazachstan zdobywa kod na grę Inner Voices. Zabawa trwa do 20:30. Zaczynamy :) (jedna osoba - jedno głosowanie)
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-gry-inner-voices/
Tutaj rozdamy wkrótce 2 kod, więc podwójna szansa na wygraną: https://www.facebook.com/nietylkogrypl
#polkaz #mecz #pilkanozna #polska #kazachstan #rozdajo
źródło: comment_djEdPYAZvnfeBlqDGrUe2Fse816MJvwr.jpg
Pobierz- 1
@pawmie Gratuluję. Jutro kod zostanie Ci przesłany poprzez PW
- 2
2
Ma ktoś streama do Polska-Kazachstan?
Ma ktoś może streama?Chciałbym oglądnąć a nie mam dostępu do telewizora
z- 12
- #
- #
- #
- #
- #
- #
10
Napad w hollywoodzkim stylu.

Dwaj uzbrojeni mężczyźni w Kazachstanie wpadają do oddziału banku przez sufit. W dwie minuty obezwładniają dwie pracowniczki i unoszą łupy.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 148
Widzialam juz tu takie wpisy i cieszyly sie zaintereowaniem, to moze i moj kogos zainteresuje.
Za tydzien i jeden dzien ( ͡° ͜ʖ ͡°) o tej porze bede wylatywala do Kazachstanu.
Kogos interesuje kartka ze wschodu? Nie wiem gdzie i jaka mi sie uda dorwac, ale moze akurat jakas z ladnym widokiem na Tien Szan :)
Wsrod plusujacych wylosuje jedna osobe (jak mi ktos powie jak dziala mikro
Za tydzien i jeden dzien ( ͡° ͜ʖ ͡°) o tej porze bede wylatywala do Kazachstanu.
Kogos interesuje kartka ze wschodu? Nie wiem gdzie i jaka mi sie uda dorwac, ale moze akurat jakas z ladnym widokiem na Tien Szan :)
Wsrod plusujacych wylosuje jedna osobe (jak mi ktos powie jak dziala mikro
@skasna Oby Co się udało jakaś kartkę kupić. Jeszcze dwa lata temu w Astanie tylko w jednym miejscu można było kartki kupić i to nie była poczta. Ale może od tego czasu już się coś zmieniło. Tak czy inaczej udanej wyprawy, Kazachowie to spoko ludzie
- 1
@TheSjz3: kartka po dlugich poszukiwaniach znaleziona! :)
Czy ktoś tutaj wie czy da się gdzieś w Astanie wynająć samochód bez jakiegoś malutkiego limitu kilometrów?
#kazachstan #podroze
#kazachstan #podroze
Dlaczego ta pani z #kazachstan zawsze krzyczy przed oddaniem skoku? Ma lęk wysokości? #londyn2017 #lekkoatletyka
Mirki, podróżował ktoś z was po Kazachstanie i Kirgistanie? Miałbym kilka pytań.
#kazachstan #kirgistan #podroze #podrozujzwykopem #turystyka
#kazachstan #kirgistan #podroze #podrozujzwykopem #turystyka
- 10

@q3proof: Kazachowie tacy biedni że dla oszczędności słońce im wyłączają
- 8
@q3proof: @krzysssi33k:
Ale bym sobie obejrzał taką burzę w Trójmieście.
Niestety, Trójmiasto cannot into burze. (╯︵╰,)
Ale bym sobie obejrzał taką burzę w Trójmieście.
Niestety, Trójmiasto cannot into burze. (╯︵╰,)
76
Motocyklista wjeżdża w samochód

Główna akcja od 0:20. Motocyklista zginął na miejscu.
z- 19
- #
- #
- #
- #
- #
- #
396
Tak wygląda stolica kraju Borata, Astana.

- 95
- #
- #
- #
- #
41
Nursułtan Nazarbajew na zakupach w supermarkecie

Scenki jak z Korei
z- 11
- #
- #
- #
- #
- #
#kazachstan halo Mirki z Kazachstanu, czy ktoś umie mi powiedzieć jaka jest dopuszczalna ilość alko w Kazachstanie? Niedługo lecę tam na Expo, a wypić lubię ( ͡º ͜ʖ͡º)
@mitatuyo: kiedyś chciałem harnasia przemycić, to mnie kazachstanska policja na 48 zgarnęła i od tego czasu pije tylko radlery
- 0
@MackaCthulhu: wiesz ja przylecę nadziabany na ostro, zamowilem auto, a lecę sam. Do hotelu 12 km, mogę sobie przetrzeźwieć w tym aucie na parkingu (nie cierpię latać), wezmę alkomat ze sobą, tylko chciałbym wiedzieć z jaką wartością mogę bezpiecznie ruszyć.
359
Kulinarna porażka Polski na EXPO w Kazachstanie

Kuchnia regionalna miała być wizytówka naszego pawilonu na Międzynarodowej Wystawie EXPO 2017 w stolicy kraju, Astanie. Miała, bo już drugi tydzień organizatorzy naszej ekspozycji nie są w stanie uruchomić restauracji.
z- 55
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Chciałbym przesłać pewną niewielką przesyłkę, dwa czasopism do osoby w Kazachstanie (konkretnie Astana), obiecałem pewnej znajomej, że zdobędę dla niej te dwa egzemplarze, bo strasznie jej na nich zależało.
Patrzyłem koszt przesyłek na stronach różnych kurierów i koszt takiej wysyłki jest strasznie drogi, kilkunastokrotnie droższy od samej zawartości. Zna ktoś może jakiś sposób jakbym mógł to przesłać do Astany w bardziej przyjazny dla studenckiej kieszeni sposób?
#kazachstan #przesylki
Patrzyłem koszt przesyłek na stronach różnych kurierów i koszt takiej wysyłki jest strasznie drogi, kilkunastokrotnie droższy od samej zawartości. Zna ktoś może jakiś sposób jakbym mógł to przesłać do Astany w bardziej przyjazny dla studenckiej kieszeni sposób?
#kazachstan #przesylki
Historia zesłania do Kazachstanu
http://gazetatrybunalska.pl/2017/05/historia-zeslania-do-kazachstanu/
#historia #kazachstan
http://gazetatrybunalska.pl/2017/05/historia-zeslania-do-kazachstanu/
#historia #kazachstan
źródło: comment_Fqqpg9Q6ywFPbGmawe098i9NlPyOlJXY.jpg
PobierzPolska będzie miała nowego ambasadora w Kazachstanie. Na stanowisko to nominowano prof. Selima Chazbijewicza, wybitnego przedstawiciela społeczności polskich Tatarów.
https://kresy.pl/wydarzenia/byly-lider-tatarow-nowym-ambasadorem-rp-w-kazachstanie/
Były lider Tatarów prof. Selim Chazbijewicz: nie należy przyjmować do Polski
https://kresy.pl/wydarzenia/byly-lider-tatarow-nowym-ambasadorem-rp-w-kazachstanie/
Były lider Tatarów prof. Selim Chazbijewicz: nie należy przyjmować do Polski
Kazachstan porzuca cyrylicę. (wymagana znajomość rosyjskiego)
#kazachstan
#kazachstan

- 1
@TenebrosuS:
Bonus dla ciebie, coś miłego po rosyjsku.
Bonus dla ciebie, coś miłego po rosyjsku.

@oydamoydam: filmików tego typa nie pojmie nikt, kto nigdy nie był na wschodzie trochę dłużej niż weekend ( ͡º ͜ʖ͡º)





















#kazachstan #mecz