Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@smirk0: A jakoś tam nawet nie pomyślałam o tym, dobrze, że przypomniałeś.
Nie wyspałam się, usnęłam po 2.
Łolaboga xD #nielubieponiedzialkow
Nie wyspałam się, usnęłam po 2.
Łolaboga xD #nielubieponiedzialkow
konto usunięte via Android
- 3
Patrzcie bazarowy obrazek w stylu Japońskim, chmury typu altocumulus, góry i jezioro #niewiemjaktootagowac #pareidolia #c-------------o #zwariowalem #kawatime
źródło: comment_l5NLdNnjtKuEwSIU8M8dVbmW3JqO7G6v.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@szaremyszki: ciesz się że w święta nie robisz. Wyobraź sobie te kasjerki w supermarketach - wrócą dopiero o 16 do domu, nic nie zdążą przygotować na święta.
- 1
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pciem: nigdy się tego nie dowiem, sam się zastanawiam jak to się stało
- 1
@wawrzyn1313: Dobrze, że po kawie nie trzeba czyścić octem ;)
@wawrzyn1313: deser kawowy którego składnikiem jest napar kawowy
- 125
Mircy, pijcie ze mno kawę! Jak się nie napiję to skończę tak jak ten słodki skurczysyn... :/
#kawatime #kawa #zwierzaczki #zwierzeta #kroliki #smiesznypiesek
#kawatime #kawa #zwierzaczki #zwierzeta #kroliki #smiesznypiesek
źródło: comment_uNEnbErqcQaGGy3n9t7O6u5xOeGrf0wN.jpg
PobierzDzień dobry #kawatime
- 1
@atoic: dzięki, piłem już 2h temu :D ale fakt, smaczna była :)
- 1
@rybak_fischermann: Cafe fusy :D
A teraz idę zrobić kawę. Nie wiem, ile tego już wypiłam, ale co mi tam. I tak miałam dziś nie spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#oswiadczenie #kawa #kawatime #nobodykiers
#oswiadczenie #kawa #kawatime #nobodykiers
źródło: comment_GfRoU3aFuwmpUljfsd8HCz7VIeBHHj6T.jpg
Pobierz- 4
- 5
@spayk: Nie rozumiem oburzenia, każdy pije jak lubi.
@sommerfeld: @spayk: @DrDevil: @spayk: @steemm:
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I PIĆ KAWĘ BĘDZIE MOŻNA TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD DODADZĄ CUKRU DO KAWY
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I PIĆ KAWĘ BĘDZIE MOŻNA TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD DODADZĄ CUKRU DO KAWY
Tak mnie wciągnęło mirko z rana, że zapomniałem, że kawę zrobiłem i piję zimną #gorzkiezale #oswiadczenie #kawatime #dziendobry
- 31
wlewaj do kubeczka/filizanki z duzej wysokosci.
@Prezes_Lato: z kawiarki to niemożliwe :)
- 4
@schizofretka: ta torebka wygląda jak mały lisek ze spuszczoną głową.
@t3m4: moje pierwsze skojarzenie XD
@unkle: ale mega kubełek
- 1
@notoriety: pomysł kradziony od najlepszych
źródło: comment_pNmMxkf2LQ0eOtjXQeHiCsNrhKA8qkag.jpg
Pobierz- 11
mirunki, mircowie, czas na #kawa czyli #kawatime ! przy okazji #pokazbiurko i #pokazkubek (pozdr. @Felonious_Gru ) .
patrząc na opakowanie wafelka zgadnijcie o jakiej części ciała sobie pomyślałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
[ #heheszki #humorobrazkowy #mojefoto ]
patrząc na opakowanie wafelka zgadnijcie o jakiej części ciała sobie pomyślałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
[ #heheszki #humorobrazkowy #mojefoto ]
źródło: comment_aNKECs55MSFF4OrW8xmgGu5e9XZIxrot.jpg
Pobierz- 5
@zolwixx: uranus, hehe


























#kawa #kawatime