Chciałbym kupić dla rodziców pod choinkę automatyczny ekspres ciśnieniowy do kawy i wydać na to około 1500 zł. Czy ktoś z Was potrafi polecić jakiś model, dać jakieś wskazówki? Czy np te modele coś dyskwalifikuje: 1, 2? Jakie tagi mógłbym jeszcze dodać, żeby trafić do ludzi mogących pomóc? Dzięki
#kawa #kawatime
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nivona - trochę drożej możesz mieć już wersję samą spieniającą mleko. Zajrzyj na www.forum.wszystkookawie.pl w dział automatów, albo za archiwalnymi wątkami na cafeprego. Możesz poszukać też na coffeegeek i home-barista, ale wiele z tam polecanych modeli może nie być w Europie.
  • Odpowiedz