@StandbyOn: Dokładnie. Wzięliśmy kilka najpopularniejszych wód niegazowanych mineralnych w Polsce i na każdej robiliśmy tą samą kawę. W żywcu najlepsza.
  • Odpowiedz
#kawatime
Jasio przyłapał rodziców na sytuacji w sypialni, tata sie speszyl i chciał jakoś uratować sprawę. Dał klapsa mamie w tyłek i zaczal krzyczec:
- Ty niegrzeczna mamo!, nie bedziesz już więcej bila Jasia!
A Jasiu patrzy na to i krzyczy:
- tato, tato, to wez jeszcze teraz wyruchaj kotka, to nie bedzie mnie drapał.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sta: sama korzystałam kiedyś z jury, fajna sprawa. Mam koleżankę baristkę, zawsze powtarza, że Najlepiej samemu mielić kawę i wybierać ziarna. Najgorsze są te kapsułki. Zgagi się moze człowiek tylko nabawić. Ostatnio jakiś młynek widziałam u niej za 1,5 tys z jakimiś bajerami. Daj znać jak coś ciekawego znajdziesz. Jestem ciekawa co znajdziesz fajnego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz