Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 6
#dziendobry #muzyka Afrika Bambaataa & WestBam Present I.F.O. -- Agharta - The City Of Shamballa #kawatime ostatnie 12h i urlop...


Alinoe_83
- 4
@LagunaLoire: mimo że już trochę na karku i daleko mi od tej muzyki to był p--------y klasyk gdy piguly kosztowały 35zl( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@razor535: Od razu kryszlaty albo meskalina, nie będzie nudno
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
![L.....e - #dziendobry #muzyka Music Instructor - Superfly // do pracy rodacy :] 12h.....](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_VNea8jrRHQ1vg2cA2IvlGHWD1wbXzNGH,w400.jpg)
- 9
@szorstky: albo ciemna herbata
@szorstky: @Sargon_Ankro: albo napar z szałwi ^^
- 1
@Rules: To ulubiona kawa mojej mamy, twierdzi, że lepszej w marketach nie ma.
@Romantyczny_widelec: Może nie ma lepszej w tej cenie ??
- 10
#perfectfit #nieboperfekcjonistow #kawa #kawatime
Potłukła mi się karafka i musiałem znaleźć zastępstwo pod dripper, wygrzebałem stary dzbanek do herbaty. Nie, to nie jest komplet ( ͡º ͜ʖ͡º)
Potłukła mi się karafka i musiałem znaleźć zastępstwo pod dripper, wygrzebałem stary dzbanek do herbaty. Nie, to nie jest komplet ( ͡º ͜ʖ͡º)
źródło: comment_XHi7jZf2XsNapfIloJSbfqrgBGKpqqZM.jpg
Pobierz- 3
@Pan_Slon: tylko kolba :)
Creative Source - I'd Find You Anywhere #coffeetime #kawatime #chillout
Mirki spod tagu #hiphop #rap Powinni obczaic motyw ;-)
Mirki spod tagu #hiphop #rap Powinni obczaic motyw ;-)

- 1
- 13
@drag_op: czarna kosa w epickiej szklance z dzieciństwa. Plusłem
@drag_op no elo..
źródło: comment_VjvEaKeO8SiZN1T6XQnsDSUrYut7hmFS.jpg
Pobierzidealne popołudnie w święta
Costa Ricardo limited edition od Gardelli Speciality Coffee
#kawa #kawatime #specialitycoffee
Costa Ricardo limited edition od Gardelli Speciality Coffee
#kawa #kawatime #specialitycoffee
źródło: comment_uTyMK32RZJbZWC4hTyJa39SJbT4479Ga.jpg
Pobierz@Little_Juice: przeciez to barszcz
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Niezalogowany2: żniwa na plantacji bawełny?
konto usunięte via Android
- 6
Dołączam do klubu sałatkowiczów. :)
Ja tej magii świąt nie czuję już jakiś czas, ale Wam życzę wesołych. :)
___________
#swieta #wesolychswiat #kawatime #salatka #sniadanie
Ja tej magii świąt nie czuję już jakiś czas, ale Wam życzę wesołych. :)
___________
#swieta #wesolychswiat #kawatime #salatka #sniadanie
źródło: comment_OMcCbckAARr4Sp11OigKzJxN5FtqbatY.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
- 5
- 1
@TheNaturator: Co w nim zawarł?
- 1
@TheNaturator: ładuję w Cię plusami

- 1
@undream: guarana w proszku,
2 łyżeczki do jogurtu i latasz jak samolot
2 łyżeczki do jogurtu i latasz jak samolot
@undream: w aptece możesz kupić taką w kapsułkach
jak mieszkasz w jakimś większym mieście to może w jakimś sklepie zielarskim
ja zamawiałem na allegro, ja takie brałem http://allegro.pl/guarana-mielona-100g-najwyzsza-jakosc-energia-i5658311375.html
jeszcze są do kupienia ekstrakty z guarany, ale nie próbowałem ich
jak mieszkasz w jakimś większym mieście to może w jakimś sklepie zielarskim
ja zamawiałem na allegro, ja takie brałem http://allegro.pl/guarana-mielona-100g-najwyzsza-jakosc-energia-i5658311375.html
jeszcze są do kupienia ekstrakty z guarany, ale nie próbowałem ich
























