Wpis z mikrobloga

#rozowepaski wygrałam nagrodę w postaci karty podarunkowej na 250zł do w zasadzie dowolnego sklepu w PL - problem taki, że nie wiem, na co to wydać, bo nie mam żadnej palącej potrzeby, a kartę do Moniki Kamińskiej dostanę na urodziny.

Może jest coś przydatnego za te 250zł, o czym nie pomyślałam, a przydałoby się osobie, która lubi:
- jogę (myślałam o macie z moonholi, ale mam mieszane uczucia)
- wege gotowanie (książki / przyrządy kuchenne / coś innego? Mam dwie "starsze" Jadłonomie póki co)
- dobrej jakości ubrania polskich marek (ale jak wyżej, bon do Kamińskiej dostanę niedługo, a dwóch nie potrzebuję)
- raczej takie emeryckie rozrywki w stylu robienia przetworów, oglądania rolnik szuka żony, czytania pod kocykiem, picie kawy itd. Taka basic bitch ze mnie ¯\_(ツ)_/¯

Pomożecie, co mogę sobie sprawić?

#mirabelkopomusz #joga #gotowanie #gotujzwykopem #wegetarianizm #weganizm #herbata #kawa #zainteresowania #pytanie #kiciochpyta
  • 19
@Snuffkin: Taki offtop, ale pierwszy raz słyszę o takiej marce jak Monika Kamińska. Kupujesz buty czy ubrania? Or both ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czym wyróżniają się jej produkty? Bo ceny na stronie mają kosmiczne (,)
@Snuffkin: mam to samo. Nie mam zachcianek materialnych ¯\_(ツ)_/¯ Chociaż w tej chwili akurat bardzo by mi się przydał dobry stanik sportowy, 250 zł to akurat odpowiednia kwota na to.

Spróbuj bardziej skupić się na swoich codziennych czynnościach i pomyśleć, jak można by je jeszcze usprawnić. Czasem tak się przyzwyczajamy do obecnego, nawet nie do końca optymalnego procesu, że nie zdajemy sobie sprawy, że może być lepiej ( ͡~ ͜
@kostniczka: właśnie tak się zastanawiałam, żeby kupić coś "for life", żeby "wniesc na wyższy poziom" rzeczy które i tak robię codziennie :D ostatecznie wybór padł na bon do CoffeeDesk, kupię sobie dripa i może jakiś dobrej jakości kubek termiczny :)