#anonimowemirkowyznania
Mirki pracuje w korpo logistycznym w wawie. Jaki EUROPEJSKI język pozwoli mi na lepsze zarobki? Na co jest największe ssanie i jeszcze będzie przez dłuższy czas? Ile u was w firmach płacą dodatkowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) #hr?

#francuski (strzelam, że zapotrzebowanie 4/5, zarobki 3/5)
#niemiecki (strzelam, że zapotrzebowanie 5/5, zarobki 3/5)
#niderlandzki (strzelam,
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki pracuje w korpo logistycznym ...

źródło: comment_1666433990LYGZlhexvNgbOeXp0rKXbq.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Za dodatkowy język to max 800-1500zł brutto na wypłacie, więc na Twoim miejscu zwiększałbym po prostu inne umiejętności, bo nauka języka od zera do B2 to takie solidne 2/3 lata, a czy warto to robić dla 1500zł brutto? No nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Elo Mirki, pytanie mam. Poleci ktoś ogarniętego rzeczoznawcę, który za (w miarę) nieduże pieniądze pomoże mi zarejestrować moje #daihatsu #charade na #zolteblachy? #katowice i okolice. Na początku przyszłego roku Szary jedzie na blacharkę, decyzja już podjęta. #youngtimer #jdm #klasykimotoryzacji #klasyk #pewex #zabytek #zabytki #grat
DaihatsuCharadeG100 - Elo Mirki, pytanie mam. Poleci ktoś ogarniętego rzeczoznawcę, k...

źródło: comment_1666384916k6t0AIv7JyK3DaYhlMfbDs.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeden chłopek roztropek, miły dość. Ostatnio byłem 2 lata temu, i tak średnio jestem co rok. Mi głównie robił kosztorysowanie do ubezpieczalni jak pracownicy tłuką auta.


@Tonari_Totoro: zdradzisz coś więcej? Jak miałem szkodę z OC to sprzedawałem je później jakiejś firmie. Można samemu jakieś kosztorysy ogarnąć i pisać odwołanie?
  • Odpowiedz
@breskali: pewnie że moźna, ja tak zawsze robię. Mam też swojego papuga który po zrobieniu opinii robi w sądzie zawezwanie do próby ugodowej . Czasem juz wtedy mam z glowy a czasem dalej Sąd. Największy rozstrzał miałem z watrtą ich wcena 32k ,moja 108k po 4 latach mam do tych 32k wypłaconych juz zasadzone 58k + odsetki za 4 lata ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
  • Odpowiedz
Nocleg mi się wykruszył, dlatego chciałam spytać, co można robić w #katowice od około 1 do 6 rano? Jakiś otwarty McDonalds żeby chociaż w cieple posiedzieć i mieć toaletę?
Bo słyszałam, że nie można się przekimać na dworcu, bo budzą.
Interesują mnie okolice Dworca PKP, Międzynarodowe Centrum Kongresowe. A może jakaś dobra duszyczka nie może spać po nocach i użyczy kanapy za winko?
#nocleg
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeżeli ktoś z was lubi bistro bzik to lepiej korzystajcie bo w niedziele ostatni dzień działalności tego lokalu.
Dziękuje pan pis ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#katowice
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kulogniot: Zapiekanka na centymetry była u nich super, ale tak to nic więcej nie wspominam. Szkoda kolejnego lokalu. Dobrze, że Katowice to nie np. takie Zabrze, gdzie wszystko się pozamykało już na długo przed pandemią i w tym mieście to w piątek wieczór czynna jest tylko stacja benzynowa, a tak na całym "rynku" to tylko apteki i banki...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Potrzebuje porady, chce kupić oprawki, a dokładnie EA 1041 3131 55. Gdzie najlepiej je dać do wstawienia szkiełek? Na obu mam -0.75. myślałem żeby wgl kupić całość od razu w vision express albo czymś takim ale tam same oprawki 800 zł ale jak zawsze jest zniżka 200 zł (xD) co i tak się nie kalkuluje jakbym zamówił z internetu. Coś na terenie #dabrowagornicza #sosnowiec #katowice
#
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, może ktoś doradzi.
Przymierzam się do założenia działalności gospodarczej - nie jestem bezrobotny, po prostu zmieniam profil pracy.
Jest jakaś opcja na dofinansowanie albo inne bonusy? Dzwoniłem do PUP, WUP, inkubatorów, funduszy, ale nie ma nic dla osób pracujących :( Zarejestrować jako bezrobotny sie nie mogę, bo mam już klienta i musze startować ASAP.
Może jest coś co mi jeszcze do głowy nie przyszło, a ułatwiłoby start firmy?
#ksiegowosc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#mieszkanie #przeprowadzka #krakow #katowice czy firmy które się zajmują przeprowadzką rozmontowują i składają meble? Mam łóżko z Ikea które będę chciał zabrać ze sobą na nowe mieszkanie z Katowic do Krakowa. Czy rozłożenie go na mniejsze elementy, wyniesienie, przewóz, wniesienie i złożenie go we wskazanym pomieszczeniu mieści się w usługach firm które się tym trudnią?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czarnobialyblog: Różne firmy, różny zakres. Są takie które same spakują i zabezpieczą wskazane rzeczy, przewiozą i rozpakują ale to będzie odpowiednio kosztowało.
Kartony kupisz w markecie budowlanym, internecie czy nawet dostaniesz używane w jakimś sklepie
  • Odpowiedz
@czarnobialyblog: Mieści się, w zależności jaka firma to różnie mogą to po prostu chciec rozliczyć. Jeśli to najzwyklejsze łóżko i wystarczy je rozkręcić i bez specjalnego zabezpieczenia wrzucić na pakę to strzelam, że nawet jest szansa, że będzie to w ramach ich godzinowych stawek
  • Odpowiedz
Był ktoś wczoraj na #behemoth w #spodek #katowice? Jakie macie odczucia odnośnie nagłośnienia? Ja siedziałem na trybunach centralnie za FOHem i było fenomenalnie, jestem ciekaw czy podobnie było np. na płycie.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SherlockMen: nagłosnienie moim zdaniem swietne, tez tryybunki blisko środka. Nigdy wczesniej nie miałam okazji być na koncercie w spodku, ale mam nadzieję że szybko nadarzy się kolejna ʕʔ
  • Odpowiedz
Wstawiłem złe kody we wpisie, a nie mogę już edytować, wyplusujcie ten komentarz

Kody są do różnych miast.
Wrocław: POROBOCIE-WRO
Warszawa: POROBOCIE-WAW
Gdańsk: POROBOCIE-GDA
  • Odpowiedz
Wczoraj robiłem trening na El Toro w Sosnowcu. Ogólnie to najlepiej wyposażona siłka, na jakiej byłem, ale oprócz tego właściciel to jest świetny chłop. Byliśmy tam w kilka osób, 1 osoba poziom mistrza świata, kilka osób poziom mistrzostw europy i ogólnie dużo silnych osób. Właściciel podszedł do nas, pogadał, wytłumaczyłem mu czemu jak robią ciągi sumo to używają jednego podestu, a drugiego nie - bo przeszkadza im przerwa między drewnem a gumą
DywanTv - Wczoraj robiłem trening na El Toro w Sosnowcu. Ogólnie to najlepiej wyposaż...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zdzisiek-bula: Jest dobrze. Skończyli już remonty koło Giszowca, wszystko jest przejezdne i nie ma już żadnych zwężęń, więc możesz śmiało jechać.
  • Odpowiedz