Czemu w Kanale Zero non stop mówią o jakimś przesłuchaniu tego Dawidka DOPIERO za kilka tygodni, skoro rzecznik prokuratury nic takiego nie mówił? Mówił o przesłuchaniu ewentualnym za kilka tygodni Trzaskowskiego, a o Dawidku że w ogóle na razie się nie przewija w postępowaniach, więc nawet nie ma takich planów

#kanalzero #stanowiski #lekarz100k #konowalposting
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Otter: a już sam artykuł i cała medialna sytuacja dookoła tej afery to nie jest podstawa do przesłuchania? Doktorek nawet przecież pół miliona próbował zwrócić szpitalowi, więc jakieś dziwne ruchy się odbywają. Potrzeba do przesluchania dawida zeznań tego emila?
  • Odpowiedz
#kanalzero #afera

Obejrzałem sobie cały materiał xD, no powiem szczerze, że padają mocne tezy, ale:

- Pan Doktor wiedział, ale nie widział tylko słyszał od innych ale jest pewien, że te rzeczy się działy
- Czaskoski niby wiedział, ale nie odczytał jak się okazało na wywiadzie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

..i przyszyli mu drugą głowę.
- Niesamowite, a co z pierwszą?
- Pierwszą zostawili i ma teraz dwie, za to jedną nogę, bo jego nogę przyszyli facetowi spod trójki.
- To ten spod trójki ma teraz trzy nogi? To jak chodzi?
- W ogóle nie chodzi, bo nie ma głowy i się przewraca.

Ukradłem
KRZYSZTOFDZONGUN - ..i przyszyli mu drugą głowę.
- Niesamowite, a co z pierwszą?
- Pi...

źródło: 1000105546

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ależ spin w mediach rządowych, dr emil jest niewiarygodny bo nie chce zeznawać i milczy. Tylko każdy zapomina wspomnieć że nie chce rozmawiać bez adwokata i ma czas do poniedziałku żeby sobie załatwił adwokata xD #kanalzero #lekarz100k #konowalposting
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tylko każdy zapomina wspomnieć że nie chce rozmawiać bez adwokata i ma czas do poniedziałku żeby sobie załatwił adwokata


@saviour:

miej czas iść p---------ć do kanalu zero

nie miej czasu załatwić sobie adwokata
  • Odpowiedz
#kanalzero #bekazpisu #bekazpo #afera
Do wszystkich cieszących się, że Jędrzejewski na przesłuchaniu nie powiedział nic, nie ma żadnych dowodów na trupy w szpitalach i że skompromitował się: to nic nie znaczy, najważniejsze zadziało się wczoraj. Masa ludzi usłyszała narrację w ogólnopolskim medium o rzekomych cyrkach, które się działy w tym szpitalu i tylko o to chodziło. Co więcej, Jędraszewki mógłby teraz wyjść i powiedzieć,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@salanderek: niczego nie udaje. Zrobił najrozsądniejsza rzecz jaką mógł, czyli będzie odpowiadał przy obecności swojego adwokata, ale uśmiechnięte kasztany nie rozumieją nawet najprostszych mechanizmów
  • Odpowiedz
lekarz oddaje akse


@Arturr99: co oddaje? On zarobił grubo ponad dwa miliony (nie wiadomo ile zarobił w 2026), a oddał tylko pół miliona.
A później szpital mu to odesłał xd
  • Odpowiedz
Aha czyli wielki Pan sygnalista milczał w prokuraturze. Czyli nic nie ma. Czyli prokuratura nic nie znajdzie, ale Mariusze z Brajton, Pisowcy i Stanowski będą przez najbliższe 20 lat wspominać WIELKA AFERE PO z zabijaniem ludzi w szpitalu, niczym jakieś OFE albo AmberGold

#kanalzero #afera
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z tych informacji, które ja posiadam, wynika, że przynajmniej część z tych zarzutów, które stawia pan doktor, jest potwierdzona przez innych lekarzy pracujących w placówce

Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej Łukasz Jankowski, także tyle dla wykopowych propagandystów
#kanalzero
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: nie propagandysto

Nie będę zdradzał, ale po tym wywiadzie, który się wczoraj ukazał, rzecznik przygotowuje wniosek o zawieszenie pana doktora Kacprzyka w prawie wykonywania zawodu do czasu wyjaśnienia, bo te zarzuty są tak poważne, że w mojej ocenie tutaj chodzi już nie o wyjaśnienie sprawy, ale o dobro kolejnych pacjentów - mówił Jankowski.
  • Odpowiedz
Można nie lubić konowałów i PO ale poważnie trzeba być zakutym łbem żeby komuś ta sprawa nie śmierdziała

obwiniaj dokturka o spowodowanie i tuszowanie śmierci

napisz do trzaskowskiego na whatsappie (nie przeczytał xD)

zostań wywalony (za machloje z liczbą godzin ale załóżmy że za bycie sygnalistą)

nie zrób z tym nic, nie idź do prokuratury zgłosić podejrzenie popełnienia przestępstwa
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach