Kubica najszybszy z #83 i wszystkich Ferrari - 3:28,33 - 88% wyścigu w czystym powietrzu. Ye - 3:28,68 - 90% wyścigu w czystym powietrzu. Hanson - 3:29,51 - 79% wyścigu w czystym powietrzu

Niby Kubica najszybszy spośród trzech Ferrari ale dużo więcej czasu spędził w czystym powietrzu od kierowców #51. Calado 76% czystego powietrza, Giovinazzi 77%, Pier Guidi 81%

Kobayashi z #7 najszybszy w całym wyścigu - 3:27,48,
JednaRenkaJedenKaleka - Kubica najszybszy z #83 i wszystkich Ferrari - 3:28,33 - 88% ...

źródło: 2dar3qxrdd7h1

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kemek: Kierowców w wyścigach długodystansowych dzieli się na 4 kategorię żeby utrzymać w miarę równe ścigania. Brązy to głównie starsi, bogaci biznesmeni. Srebra to młodzi kierowcy albo po prostu nienajszybsi, a od golda masz profesjonalistów.

W seriach zarządzanych przez ACO i IMSA w Hypercarach mogą jeździć kierowcy od srebrnych w górę, 99% kierowców to złoci i platynowi. W LMP2 musisz wystawić co najmniej jednego srebrnego, a do tego nie może
  • Odpowiedz
I mamy to! Ostatnia lista na T= -0:00:00.

Ta zostaje tradycyjnie otwarta na T=-00:21:37 i zamknięta 21m 37s po wyścigu #wykopobrazapapieza

Toyoty nadal na czele wyścigu po dość pewne zwycięstwo, niedaleko czai się BMW i Caddilac #12.
w #83 Yifey przeskakujący między 5 i 6 pozycją z Ferrari #51
czyznaszmnie - I mamy to! Ostatnia lista na T= -0:00:00.

Ta zostaje tradycyjnie otwa...

źródło: 1

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przedostatnia lista na T= -1:00:00.

Toyoty nadal na czele wyścigu, za nimi BMW i Caddilac #12. w #83 Yifey przeskakujący między 5 i 6 pozycją z Ferrari #51.
W LMP2 oba polskie zespoły idą nadal po podium 1 2.

Ta lista zostaje otwarta na T= -2:15 i zamknięta 15m po
czyznaszmnie - Przedostatnia lista na T= -1:00:00.

Toyoty nadal na czele wyścigu, za...

źródło: wykoplemans

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lista na T= -5:00:00

Po wypadku #91 dość spore zamieszania i kolejny SC.
Odpada Ferrari #51, a stawka zbija się, powodując, że mamy praktycznie wyścig od nowa.

W LMP2 oba polskie zespoły w top 3 wraz z #30
czyznaszmnie - Lista na T= -5:00:00

Po wypadku #91 dość spore zamieszania i kolejny ...

źródło: wykoplemans

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lista na T= -7:00:00

Znów niewielkie zmiany w czołówce, odpada Genesis #17 po awarii zawieszenia. #38 ostatecznie wycofuje się z dalszej jazdy po kolejnych problemach i zjeździe do garażu. #83 z Yifeye za kółkiem ma 20s straty do #51.

W LMP2 oba polskie zespoły za prowadzącym #30
czyznaszmnie - Lista na T= -7:00:00

Znów niewielkie zmiany w czołówce, odpada Genesi...

źródło: wykoplemans

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Coś jest pocyganione w bolidach. Wszystkie 3 Ferrari były w pitstopie w tym samym czasie. #83 wyjechało ostatnie, jedzie najwolniej i ma o 1% mniej "paliwa" niż #50 i #51.
#wec
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wec Ale #51 uciekł. W takim razie trzeba czekać aż zaczną robić (jak zwykle) głupie błędy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj przeczytałem że Button ostatecznie potwierdził że Bahrajn będzie jego ostatnim wyścigiem w karierze. A nikt nie zwrócił uwagi że może to być też ostatni wyścig Kubicy. Przynajmniej tak można było wyczytać z wypowiedzi Kubicy. Ferrari będzie stawało na głowie żeby #51 zdobyło mistrzostwo. Jak coś pokombinują ze strategiami #83 to Kubica im podziękuje. Miejsca w innych hypercarach raczej już nie ma. W ELMS nie będzie się już
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niby to że Giovinazzi nie wykonał polecenia zespołowego i nie przepuścił Kubicy nie miało znaczenia w końcowym wyniku ale niesmak pozostanie przynajmniej do końca sezonu. I może zdarzyć się sytuacja gdzie to Kubica/#83 zostanie poproszony o przepuszczenie #51. I pewnie wtedy zostanie przypomniany LeMans.
Czy Kubica podał rękę Giovinazziemu na podium? Bo zmienili ujęcie tuż przed tym.
#lemans
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach