via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@okno2137: miałem dokładnie to samo jak robiłem w kołchozie, 3 zmiany, co dziennie na autobus 40 min jazdy i uczucie jakbym do obozu jechał. Do tego soboty i nadgodziny. Czułem że mi życie przez palce ucieka i miałem przemyślenia takie jak ty.
  • Odpowiedz
Jestem na takim dziwnym etapie życia, że czuję że wszystko zepsułem i tym samym poczucie że myślę pozytywnie a czeka mnie najbardziej hardcorowy miesiąc ever od kiedy żyje na tej planecie i to jeszcze w obcym kraju hehe
#depresja #zycie #j--------e
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JA: Dzień Dobry, czy mogę dostać telefon do kuriera? Wg sms-a ma doręczyć paczkę do 15-tej a jest za kwadrans a jego nie ma. Zadzwoniłbym i zapytał o której będzie.
FED: Nie może Pan dostać
JA: To może Pani się z nim skontaktuje i zapyta do której przyjedzie - bo muszę wyjść z domu
FED: Nie mogę

Jeb słuchawką.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Choruje na schizofrenię, miałam próbę samobójcza a teraz aby dopełnić sobie kłopotów pojechałam do psychiatryka XdDD. #j--------e
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hekktik: ona wczoraj miała probe, czyli bezpośrednio przed wizyta u terpauety. umiesz czytać? to nie było dawno temu

sam prawie zostałem na dłużej a tylko gadałem, że chce umrzeć / nie widzę innego rozwiązania problemu niż samobój. i tak dostałem skierowanie na psychiatryczny pomimo zmiany narracji na 'nie chcę umrzeć i nie planuje tylko nie widzę innego wyjścia' jak zobaczyłem gdzie typ zmierzał z rozmową.

ty jesteś świadomy, że na
  • Odpowiedz
@piotre94: @pilot1123: Chyba przed wejściem na wyborcza powinni krótki test inteligencji robić xD. Przecież wyraźnie jest napisane to jako cytat czyli powiedział to leser-dzieciorób. Czytałem to i jest ciekawa historia pokrzywdzonych przez los (nieodpowiedzialnych ludzi) dzieci które mają tego samego ojca, człowieka narcystycznego, nałogowego kłamcę tzw. "oszusta matrymonialnego". Weźcie najpierw przeczytajcie chociaż jeden akapit zanim zaczniecie coś pisać xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Zrobiłem awanturę na #pocztapolska o to, że znowu wrzucają awizo kiedy jestem w domu...

Baba z okienka grozi, że wezwie policję bo klient chce wykonania usługi ( ͡ ͜ʖ ͡) Wstała, oświadczyła, że robi sobie przerwę i mnie olała. Ta instytucja to jest DNO.

#policja #rakcontent #j--------e
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanBulibu: dlatego jak jest tylko szansa to biorę paczkomat/inpost, to co się dzieje z pp to przykry żart. Wolę dopłacić 2zl do usługi niż potem stać w kolejce na poczcie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#wymiarsprawiedliwosci #sad #sadownictwo #j--------e

dostałem wezwanie do sądu w charakterze świadka. Na wezwaniu napisane, że sąd zwraca utracony zarobek na podstawie zaświadczenia od pracodawcy, więc grzecznie wziąłem kwit od szefa i pojechałem.

Na miejscu okazuje się, że na zwrot jest stały ryczałt w maksymalnej kwocie

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Coorva, jak wy zyjecie w tym chlewie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kupilem sb trzy pary butow, jakies spodnie, bluzy, koszulki, spodnie, spodenki i inne p------y typu skarpetki czy bokserki, no i wydalem 3,5 kafla XD
Przeciez tyle to wiele ludzi nawet miesiecznie nie zarabia, no i jak na takie podstawowe rzeczy jak garderoba moze byc niedostepna dla wielu. Nie wyobrazam sobie kupowac ciuchy na raty, musi od razu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak sobie siedzę w restauracji odwrócony twarzą do kuchni i widzę jak kucharz robi makaron, gdy nim obracał to trochę mu wyskoczyło i oczywiście Ziobro zaskoczenia - wziął to z ziemi i wrzucił z powrotem na patelnie XDD
#gastronomia #heheszki #j--------e #justgastrothings
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach