Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Ustrojstwo
- 420
konto usunięte
- 582
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

kasza332
- 779
@Ustrojstwo: ja p------e, szybciej będzie chyba ten budynek wysadzić i postawić nowy niż wyczyścić tą j----ą piankę.
@loungemacher_: zacznij gotować mete ze swoim starym uczniem
- 2
@Rumbdgty: niedawno wróciła mi zajawka i powiem ci w biedrze można nawet niezle dostać, oczywiście z pestkami
Człowiek chce sobie w spokoju obejrzeć stare przeróbki z leopoldem ale nie może bo głupi yt strzelił focha na przekleństwa. Nosz bulwa madź (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#youtube #polskiyoutube #j--------e #gorzkiezale #zalesie
#youtube #polskiyoutube #j--------e #gorzkiezale #zalesie
źródło: comment_1652703926Dos8EW8ACfSExfDrt6B0Py.jpg
Pobierz- 0
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@okno2137: miałem dokładnie to samo jak robiłem w kołchozie, 3 zmiany, co dziennie na autobus 40 min jazdy i uczucie jakbym do obozu jechał. Do tego soboty i nadgodziny. Czułem że mi życie przez palce ucieka i miałem przemyślenia takie jak ty.
- 11
@trujacybluszcz: A czemu? Baby to wszystkie bogate z masą wolnego czasu?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Komentarz usunięty przez autora
JA: Dzień Dobry, czy mogę dostać telefon do kuriera? Wg sms-a ma doręczyć paczkę do 15-tej a jest za kwadrans a jego nie ma. Zadzwoniłbym i zapytał o której będzie.
FED: Nie może Pan dostać
JA: To może Pani się z nim skontaktuje i zapyta do której przyjedzie - bo muszę wyjść z domu
FED: Nie mogę
Jeb słuchawką.
FED: Nie może Pan dostać
JA: To może Pani się z nim skontaktuje i zapyta do której przyjedzie - bo muszę wyjść z domu
FED: Nie mogę
Jeb słuchawką.
@robert5502: te zolte kropki sluza do regulacji. wrzucasz 4 bieg w przyadku 8 biegowego sprzetu i ustaiwasz zolte kropki na rowni krecac ta mala galka przy hamulcy przy kiernownicy
Choruje na schizofrenię, miałam próbę samobójcza a teraz aby dopełnić sobie kłopotów pojechałam do psychiatryka XdDD. #j--------e
@Mala_kicia: Najgorsza słowa jake możesz powiedzieć osobie zmagajacej sie z jakimiś problemami
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Bialy7665: gorzej jakby napisała - a co ty masz za problemy? idź pobiegaj, uśmiechnij się..
Wczoraj miałam próbę samobójcza i terapeutka przy mnie wezwała karetkę… ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#j--------e #psychiatria
#j--------e #psychiatria
- 3
@tesknilam_: atencyjny bełkot bije z twego wpisu i nic sie w nim nie klei
- 1
@hekktik: ona wczoraj miała probe, czyli bezpośrednio przed wizyta u terpauety. umiesz czytać? to nie było dawno temu
sam prawie zostałem na dłużej a tylko gadałem, że chce umrzeć / nie widzę innego rozwiązania problemu niż samobój. i tak dostałem skierowanie na psychiatryczny pomimo zmiany narracji na 'nie chcę umrzeć i nie planuje tylko nie widzę innego wyjścia' jak zobaczyłem gdzie typ zmierzał z rozmową.
ty jesteś świadomy, że na
sam prawie zostałem na dłużej a tylko gadałem, że chce umrzeć / nie widzę innego rozwiązania problemu niż samobój. i tak dostałem skierowanie na psychiatryczny pomimo zmiany narracji na 'nie chcę umrzeć i nie planuje tylko nie widzę innego wyjścia' jak zobaczyłem gdzie typ zmierzał z rozmową.
ty jesteś świadomy, że na
- 3
@piotre94: @pilot1123: Chyba przed wejściem na wyborcza powinni krótki test inteligencji robić xD. Przecież wyraźnie jest napisane to jako cytat czyli powiedział to leser-dzieciorób. Czytałem to i jest ciekawa historia pokrzywdzonych przez los (nieodpowiedzialnych ludzi) dzieci które mają tego samego ojca, człowieka narcystycznego, nałogowego kłamcę tzw. "oszusta matrymonialnego". Weźcie najpierw przeczytajcie chociaż jeden akapit zanim zaczniecie coś pisać xD
Zrobiłem awanturę na #pocztapolska o to, że znowu wrzucają awizo kiedy jestem w domu...
Baba z okienka grozi, że wezwie policję bo klient chce wykonania usługi (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Wstała, oświadczyła, że robi sobie przerwę i mnie olała. Ta instytucja to jest DNO.
#policja #rakcontent #j--------e
Baba z okienka grozi, że wezwie policję bo klient chce wykonania usługi (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Wstała, oświadczyła, że robi sobie przerwę i mnie olała. Ta instytucja to jest DNO.
#policja #rakcontent #j--------e
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@PanBulibu: dlatego jak jest tylko szansa to biorę paczkomat/inpost, to co się dzieje z pp to przykry żart. Wolę dopłacić 2zl do usługi niż potem stać w kolejce na poczcie
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
#wymiarsprawiedliwosci #sad #sadownictwo #j--------e
dostałem wezwanie do sądu w charakterze świadka. Na wezwaniu napisane, że sąd zwraca utracony zarobek na podstawie zaświadczenia od pracodawcy, więc grzecznie wziąłem kwit od szefa i pojechałem.
Na miejscu okazuje się, że na zwrot jest stały ryczałt w maksymalnej kwocie
dostałem wezwanie do sądu w charakterze świadka. Na wezwaniu napisane, że sąd zwraca utracony zarobek na podstawie zaświadczenia od pracodawcy, więc grzecznie wziąłem kwit od szefa i pojechałem.
Na miejscu okazuje się, że na zwrot jest stały ryczałt w maksymalnej kwocie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kaef_v2 j--------e, weź to rzuć na ryj sędzinie niech robi za 80 zeta dziennie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ojesu nie doczytałem. To jest bruttoooooo ohui
Coorva, jak wy zyjecie w tym chlewie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kupilem sb trzy pary butow, jakies spodnie, bluzy, koszulki, spodnie, spodenki i inne p------y typu skarpetki czy bokserki, no i wydalem 3,5 kafla XD
Przeciez tyle to wiele ludzi nawet miesiecznie nie zarabia, no i jak na takie podstawowe rzeczy jak garderoba moze byc niedostepna dla wielu. Nie wyobrazam sobie kupowac ciuchy na raty, musi od razu
Kupilem sb trzy pary butow, jakies spodnie, bluzy, koszulki, spodnie, spodenki i inne p------y typu skarpetki czy bokserki, no i wydalem 3,5 kafla XD
Przeciez tyle to wiele ludzi nawet miesiecznie nie zarabia, no i jak na takie podstawowe rzeczy jak garderoba moze byc niedostepna dla wielu. Nie wyobrazam sobie kupowac ciuchy na raty, musi od razu
@Megawonsz_dziewienc: Jak raz kupiłem buty za 300, to wytrzymały kilka miesięcy, więc wróciłem do ccc i srajszman - po co przepłacać
- 0
@Megawonsz_dziewienc: jakbyś kupił w tesco to byś wydał z 10x mniej
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@xxwykopekxx: niebawem przeproszę się z mortadela a i moje dziecko odkryje jej smak jak tak dalej pójdzie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Tak sobie siedzę w restauracji odwrócony twarzą do kuchni i widzę jak kucharz robi makaron, gdy nim obracał to trochę mu wyskoczyło i oczywiście Ziobro zaskoczenia - wziął to z ziemi i wrzucił z powrotem na patelnie XDD
#gastronomia #heheszki #j--------e #justgastrothings
#gastronomia #heheszki #j--------e #justgastrothings
- 0
@tajek: raz widzialem Jak kucharz robil mielone na Klacie Bo Po dwa na raz szybciej
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
































