@WuDwaKa: jak zgłaszasz nieprawidłowe tagi to wszystkie użyte masz automatycznie tam wpisane. Dopisałem patusy.

Jakbym dał tylko patusy to by oznaczało że wszystkie poprzednie są nieprawidłowe.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W weekend otwarłam płytę z moją tk zatok, gdzie pan doktor wziął świężą płytę, starą i stwierdził, że "bez zmian, tak samo jak dwa lata temu".
płyta jest pusta, 702/702mb wolne, nie ma na niej nic, płyta typu CD-R
Czy oni mają obowiązek trzymania tego gdzieś na dysku w ogóle? muszę robić nową tk, czy w ogóle moge to jakoś odzyskać...?


#radiologia #medycyna #tomografiakomputerowa #j--------e
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hatterka: Nagrają raczej bez problemu, do tego są specjalne maszynki. Możliwe że coś poszło nie tak, w magicznym programie się odznacza co ma być na płytę nagrane i robi się "samo". Możliwe, że coś nie tak z płytą było, bo te kobiety robią to dziesiątki razy dziennie i raczej wiedzą co klikać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1321
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pimpuszek: jeśli jeszcze nie zauważyłeś większość Polaków zgłoszenie dowolnego przestępstwa gdziekolwiek nazywa donosami albo kapusiostwem? XD

przy tak ciężkim mentalnym PRL w tym kraju nigdy nie będzie normalnie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
byłem świadkiem:
- przyjmowania łapówek
- wyrwania dowodu osobistego i przejścia dalej w autobusie (nie masz wtedy jak wysiąść na swoim przystanku)
- szarpania mocno starszej pani i ganianie jej po ulicy
- wpadania do zatłoczonego autobusu z natychmiastową blokadą kasowników, bez dania 30 sekund na skasowanie biletu (tu akurat kierowca zawalił, że zablokował)

W
  • Odpowiedz
  • 13
@szakalakalaka #jezusmaria jak mnie wkurzają te dokarmiajace dziady społeczniaki. Pomijam że dokarmianie szkodników to super pożyteczne zajęcie, ale idę sobie potem z psem a on co rusz zeżre coś czego nie powinien. A to jakaś resztke sałatki ziemniaczanej a to kości z kurczaka (super stają w psom w gardle) a to jakaś obleśną niedojedzoną makrelę! (°°
  • Odpowiedz
@szakalakalaka: Dokarmianie latających szczurów jest najgorsze!
Siedzę sobie spokojnie na przystanku, obok mnie starsza Pani, a pod naszymy nogami gołomp.
No to Pani rzuca mu kilka okruszków.. i jeeebbb.. z każdej strony się nowe zlatują! Z dachów, z parapetów, z balkonów. Nie minęło 30 sekund, a pod moimi nogami łaziło 20 sztuk tych szkodników.. nienawidzę
  • Odpowiedz
  • 500
@laczka nienawidzę takich ludzi. Ostatnio miałam podobną sytuację - chłopak mojej byłej przyjaciółki którego znam od 7 roku życia udawał, że mnie nie widzi w małej knajpce, w której chcąc nie chcąc minęlismy się kilka razy. Poważna mina, zmarszczone brwi i wzrok w ścianę - komiczne xD
  • Odpowiedz
@qcrimson: ehhh z takim udawaniem ze kogos sie nie widzi to czasami roznie bywa xD kiedys dosc czesto zdarzalo mi sie wyjsc bez okularow, po tym jak powiedzialem czesc czy tam dzien dobry kilka razy niewlasciwym osobom to przestalem mowic pierwszy jak nie bylem na 100% pewien xD
  • Odpowiedz