Wszystko
Najnowsze
Archiwum

AsuriTeyze
- 3
Zrobiłem sobie kawę, biorę łyka, matka po chwili wrzuca do tego kubka z kawą chusteczki mówiąc że tam prawie nic nie ma #j--------e

Reniferus
- 0
@AsuriTeyze: xD. Nie wiem co napisać.
konto usunięte via Android
- 8
#rakcontent #lobuzkochamocniej #j--------e
źródło: comment_NEmCwTG0UAMtamuGqz9lURnRUSKMPv8o.jpg
Pobierz- 0
@Ottaviani: ale rak, maskra
a
a
konto usunięte via Android
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@SgtPepper1942: chcesz trochę?
źródło: comment_xC3VcemzUXrROCi4gAgYEKndDtVhUoIw.jpg
Pobierz@SgtPepper1942 trochę przerost formy nad treścią w Twoim wpisie. Nie możesz jej po prostu kulturalnie wytłumaczyć, że Cię nie obchodzi, co ma do powiedzenia? Bo jak za każdym razem tak milczysz, to się nie dziw, że nie przestaje nadawać.
Od kwejka i niektórych ludzi serio można dostać raka. P*erdole sam nie będę cierpiał. Łapcie.
#rakcontent #j--------e #idontwantliveonthisplanetanymore #logikarozowychpaskow #grazynacore #facebookcontent
#rakcontent #j--------e #idontwantliveonthisplanetanymore #logikarozowychpaskow #grazynacore #facebookcontent
źródło: comment_f4g4eJvp2gHT74bq2A60Pz70ZLgET2zV.jpg
Pobierz- 5
Z cyklu "pokłady absurdu w mojej #pracbaza"
Nie ma roboty. Normalnie, jest zastój, wszystkie zaległości nadrobione, wszystkie papiery przełożone, można tylko czekać. Ale: trzeba udawać że coś się robi, bo współpracownicy donoszą kierownictwu że się nic nie robi xD A kierownictwo nie potrzebuje powodu by się w-----ć xD
#j--------e #zalesie
Nie ma roboty. Normalnie, jest zastój, wszystkie zaległości nadrobione, wszystkie papiery przełożone, można tylko czekać. Ale: trzeba udawać że coś się robi, bo współpracownicy donoszą kierownictwu że się nic nie robi xD A kierownictwo nie potrzebuje powodu by się w-----ć xD
#j--------e #zalesie
- 2
@ChirrutImve: Bo trzeba robić tak, żeby się nie narobić a zarobić( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą zawsze można biegać z pustą taczką i mówić, że jest taki "z-------l", że nie ma czasu jej załadować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą zawsze można biegać z pustą taczką i mówić, że jest taki "z-------l", że nie ma czasu jej załadować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JoyOfCarnage: udawaj udawaj, będziesz sobie mogła wpisać w CV grę aktorską w doświadczeniu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Konferencja prasowa reprezentacji, wszyscy zadają pytania do trenera, Lewego, Fabiana i Piszcza o tematy, na które mają coś do powiedzenia, a na koniec dziennikarz GW zadaje pytanie, jak piłkarze odnoszą się do zbojkotowania mundialu przez prezydenta Andrzeja Dudę (-‸ლ)
#laczynaspilka #reprezentacja #j--------e
#laczynaspilka #reprezentacja #j--------e
- 3
o matko bosko
#feminizm #j--------e #c---------------a
#feminizm #j--------e #c---------------a

- 1
@iEarth: utożsamiasz sie tymi babami? taki zwykle pytanie :D
jak sie meza nie bije to mu watroba gnije :D
jak sie meza nie bije to mu watroba gnije :D
Komentarz usunięty przez autora
24
Przerysowany samochód i perfidne zniknięcie sprawcy. #Olkusz

Pewien uprzejmy kierowca przerysował Żonie auto, po czym sprawdził jak bardzo i odjechał. Sprawa dziś trafia na policję. Wszelkie pomysły co można jeszcze zrobić mile widziane.
z- 11
- #
- #
- #
- 1
MIrki z #olkusz , może ktoś z Was był wczoraj (19.03.2018) w okolicach Rossmana na Kazimierza Wielkiego (Skarbek) około 16:10?
Żonie ktoś auto przerysował na parkingu przy paczkomacie (Kazimierza Wielkiego 24) kiedy była w Rossmanie.
Zauważyła dopiero dziś rano. Z tego co pamięta to po stronie pasażera stał niebieski kombi (passat, audi itp. nie analizowała szczegółowo).
Normalnie
Żonie ktoś auto przerysował na parkingu przy paczkomacie (Kazimierza Wielkiego 24) kiedy była w Rossmanie.
Zauważyła dopiero dziś rano. Z tego co pamięta to po stronie pasażera stał niebieski kombi (passat, audi itp. nie analizowała szczegółowo).
Normalnie
źródło: comment_3Dk5eUZnk9WgGgHVWh74cVvAIHBGCdbB.jpg
Pobierz@triku: A to nie tak, że skoro na twoim aucie jest jego lakier to chyba bardziej on jest porysowany? :D
Gdzie ty mieszkasz, że chce Ci się z czymś takim na policje chodzić. Zakładam, że w AC nie zainwestowałeś...
Gdzie ty mieszkasz, że chce Ci się z czymś takim na policje chodzić. Zakładam, że w AC nie zainwestowałeś...
@ColdMary6100: Jako arseface bear poszedłby za 39 lekko (;
Myślałem że tam będą kable które polutuję, ale zamiast nich wstawili gówniany pasek i nie będzie przełącznika na USB-OTG ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jakieś pomysły aby inaczej to przerobić?
#elektronika #vr #gearvr #chinskiecuda #j--------e #elektronikadiy #pytaniedoeksperta
Jakieś pomysły aby inaczej to przerobić?
#elektronika #vr #gearvr #chinskiecuda #j--------e #elektronikadiy #pytaniedoeksperta
źródło: comment_kILLx9V53tVRmyU2UNFGikMGWfPALILP.jpg
Pobierz- 2
@AdireQ: Ma pada i dostęp do aplikacji, dlatego chcę mieć hybrydę.
- 1
Nie wierć. Kropelka łatwo puszcza jak mocniej poruszasz.
@AdireQ: Nie było szans, bo cała oś się zakleila i gdybym ruszył to mechanizm bym uszkodził.
Rozwierciłem i nie ma tragedii, bo są jeszcze 4 podpierane miejsca.
Jutro idę do elektronika i zrobi jak radzileś z tym drutem (na pewno wyjdzie taniej niż kupić drugie gogle z regulacją).
Obraz będę przez sieć streamował, więc nie muszę miec w pokoju mocnego kompa.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wariacikzciebie: Moje ulubione podsumowanie tego zakazu to wpis jednego mirka któremu pękła rura ale nic nie zrobi z tym bo zakaz handlu. Nawet się nie umyje
- 2
@Tata_Stiflera: masz mieć to w planach, co Ty głupi czy pijany? Sklepy są w sobotę, w sobotę było se kupić. A niech te, wybacz za inwektywy, barany ślepe niech na zapas się z rodzinami widują no ja p------e no.
Tak tego nie róbcie. xD
#badoo #j--------e
#badoo #j--------e
źródło: comment_jWowqehuoVrREGAj1unmdYn1Sm3JN01h.jpg
PobierzMirki słyszeliście? Polak wyleczył autystyczne dziecko. Nobla ma w kieszeni. Cały wątek pod linkiem
https://facebook.com/story.php?story_fbid=1721163027938784&id=100001353116750
#j--------e #mauricz #r-----------------i #heheszki chyba też
https://facebook.com/story.php?story_fbid=1721163027938784&id=100001353116750
#j--------e #mauricz #r-----------------i #heheszki chyba też
źródło: comment_NloFSZSXrZmvwEIwlZoXo7befiZIGsdF.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
- 3
@mattcabb: volvo powinno dostac nobla za ten gwozd. Bajka . Znam temat
Komentarz usunięty przez autora
Gołomb jebnął w okno i wybił szybę #j--------e
@AsuriTeyze: tak było
konto usunięte via iOS
- 386
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 249
@benzdriver:
Komentarz w stylu Umarł za to co kochał
Komentarz w stylu Umarł za to co kochał

























