Zrobiłem sobie kawę, biorę łyka, matka po chwili wrzuca do tego kubka z kawą chusteczki mówiąc że tam prawie nic nie ma #j--------e
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SgtPepper1942 trochę przerost formy nad treścią w Twoim wpisie. Nie możesz jej po prostu kulturalnie wytłumaczyć, że Cię nie obchodzi, co ma do powiedzenia? Bo jak za każdym razem tak milczysz, to się nie dziw, że nie przestaje nadawać.
  • Odpowiedz
Z cyklu "pokłady absurdu w mojej #pracbaza"

Nie ma roboty. Normalnie, jest zastój, wszystkie zaległości nadrobione, wszystkie papiery przełożone, można tylko czekać. Ale: trzeba udawać że coś się robi, bo współpracownicy donoszą kierownictwu że się nic nie robi xD A kierownictwo nie potrzebuje powodu by się w-----ć xD

#j--------e #zalesie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChirrutImve: Bo trzeba robić tak, żeby się nie narobić a zarobić( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą zawsze można biegać z pustą taczką i mówić, że jest taki "z-------l", że nie ma czasu jej załadować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Konferencja prasowa reprezentacji, wszyscy zadają pytania do trenera, Lewego, Fabiana i Piszcza o tematy, na które mają coś do powiedzenia, a na koniec dziennikarz GW zadaje pytanie, jak piłkarze odnoszą się do zbojkotowania mundialu przez prezydenta Andrzeja Dudę ()
#laczynaspilka #reprezentacja #j--------e
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MIrki z #olkusz , może ktoś z Was był wczoraj (19.03.2018) w okolicach Rossmana na Kazimierza Wielkiego (Skarbek) około 16:10?

Żonie ktoś auto przerysował na parkingu przy paczkomacie (Kazimierza Wielkiego 24) kiedy była w Rossmanie.

Zauważyła dopiero dziś rano. Z tego co pamięta to po stronie pasażera stał niebieski kombi (passat, audi itp. nie analizowała szczegółowo).

Normalnie
triku - MIrki z #olkusz , może ktoś z Was był wczoraj (19.03.2018) w okolicach Rossma...

źródło: comment_3Dk5eUZnk9WgGgHVWh74cVvAIHBGCdbB.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@triku: A to nie tak, że skoro na twoim aucie jest jego lakier to chyba bardziej on jest porysowany? :D
Gdzie ty mieszkasz, że chce Ci się z czymś takim na policje chodzić. Zakładam, że w AC nie zainwestowałeś...
  • Odpowiedz
Nie wierć. Kropelka łatwo puszcza jak mocniej poruszasz.


@AdireQ: Nie było szans, bo cała oś się zakleila i gdybym ruszył to mechanizm bym uszkodził.
Rozwierciłem i nie ma tragedii, bo są jeszcze 4 podpierane miejsca.
Jutro idę do elektronika i zrobi jak radzileś z tym drutem (na pewno wyjdzie taniej niż kupić drugie gogle z regulacją).
Obraz będę przez sieć streamował, więc nie muszę miec w pokoju mocnego kompa.
  • Odpowiedz