Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czikapu ja w sumie do dzisiaj bawię się z macOS na PC. Ze sprzętem Apple'a mam styczność prawie na co dzień (rodzina ma), ale to już jazda na renomie. Może wiesz jak cudnie wyglądała "stabilność" w iOS11. Jest już iOS11.4 i czy wszystko już działa? Nie, jest o wiele gorzej niż wcześniej - iOS11.4 cierpi na fatalny drain baterii. Wujkowi zjadło przez noc 80% baterii, wnerwił się i kupił sobie S8,
  • Odpowiedz
@SonyKrokiet: odkąd zacząłem dostrzegać plusy ze względu na użyteczność systemu, odtąd odlepił mi się wzrok od znaczka. Kiedyś bezrefleksyjnie kupiłbym iPhone, a teraz wiem, że bez androida byłoby u mnie słabo. iPhone nie potrafi klonować aplikacji, a przy obsłudze kilku kont Instagram / Whatsapp to dosyć słabe.

Telefon = sprzęt. Samo logo nie powinno budzić uczuć, bo to próżne, chyba że naprawdę idzie w parze z użytecznością. Jakbym miał kupić
  • Odpowiedz
@marsellus1: wyobraź sobie boksera lub jakiegokolwiek grapplera, który przed walką mówi, że przegra.
już lepiej się nie odzywać i dać walkovera.
wychodzi na to, że pojechali na sparingowy mecz dla rozrywki w ramach wyjazdu integracyjnego a nie na mistrzostwa.
nie zapłaciłbym im ani grosza i kazał oddać za koszty utrzymania darmozjadów.
  • Odpowiedz
@laczka: ja z tym typkiem do szkoły chodziłem jeśli mnie pamięć nie myli. Nie poznałem człowieka, ale na "pierwszy rzut oka" sprawiał wrażenie typowego nerda, który ma nieźle namieszane pod kopułą. No ale trudno się dziwić, bo docinek powiązanych z rodzicielką to mu nie brakowało z pewnością.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz