@MichaelT128: mBank jest bankiem, który obsługuje transakcje międzynarodowe, w innych walutach niż PLN. Klienci wysyłają potwierdzenia przelewu do podmiotów poza granicami Polski,ktore w przypadku przelewów zagranicznych mają duży wpływ na szybkość realizacji transakcji. Zaproponowanie wykonywania tłumaczeń przysięgłych przez nadawcę przelewów jest świadectwem niezrozumienia tego do jakich celów potwierdzenia najczęściej są wykorzystywane.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Stream #tvp w pigułce. Ultra ostre reklamy full hd 3 minuty, a potem stream 720p z rozjechanym dźwiękiem, ewentualnie komunikat, że nie można w tej chwili odtworzyć zawartości. Oczywiście po odświeżeniu reklamy trzeba obejrzeć raz jeszcze. Ja wiem, że za darmo, no ale #j--------e #mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lavoid: w #uk i raczej normalnie/niewiele jak na tutejsze standardy. Tyle że za godzinę pracy kupię 8 litrów paliwa, dzień pracy to pełen bak. W Polsce głównie miałem samochody z gazem a i tak jakoś bardziej odczuwałem tankowanie niż tutaj. Zauważyłem nawet wśród znajomych że jak ktoś nie ma komputera pokładowego, to zwykle nawet nie do końca wie ile pali jego auto.
  • Odpowiedz
TVP to poważna stacja,nie jest w stanie przetłumaczyć 5 minutowego wywiadu ze szwedzkim zawodnikiem tylko musi prosić gościa w studio który włada językiem duńskim.
#mecz #mundial #tvpis #j--------e
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Ja p------e zawał instant XD
Mój mi mix 2 z ponad 1.5 metra z----ł się i centralnie wyświetlaczem o podłogę. Więc jakby ktoś się zastanawiał to polecam jako ochronę @3mkfolieochronne a dokładnie FlexibleGlass. Jedynie właśnie to do wymiany XD

#xiaomi #j--------e
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaef_v2 myślałam, że tylko ja mam takie podejście do wspólnych kont na fb i wrzucania milionów zdjęć gówniaka. Jedyny cel życia - gówniak i oby jakoś egzystować, a potem zdechnąć
  • Odpowiedz
@susuke15: niech s-------a. Zna się na aktorstwie i teatrze. Więc niech przy tym zostanie.
A tu widzę, że p---------e o polityce to za mało i trzeba o sporcie mądrości dawać. Zero szacunku za te jej wpieprzanie się we wszystko ...
  • Odpowiedz