Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 27
@boubobobobou: podsumowanie gry reprezentacji
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@mmmmkkkk: Szkoda dziewczyny. Pewnie jak ją ogarną to nawet będzie te 5/10. Ale co z tego jak sieczkę we łbie ma
konto usunięte via Android
- 1
@MindTree na to już nic nie poradzimy, trzeba wracać do własnego życia
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
- 6
@pablo397: i to co dostałem w restauracji
źródło: comment_gOANwDSUiB4DjQXLbHidGNspESVMnuPP.jpg
Pobierz@pablo397: @KarmazynPjekarz: Tak słabego jalapeno nigdy nie dostałem, ktoś mega spierniczyl temat. Mam nadzieję że poszedles go wymienić ;)
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@juzwos: a konkretniej?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 8
Dziś się dowiedziałem, że mojemu dobremu znajomemu zostało max kilka miesięcy życia (╥﹏╥)
Może za dużo nazwać go przyjacielem, ale znam gościa ponad dwadzieścia lat i uczył mnie tej roboty #zycietruckera
#feels #j--------e #zycie
Może za dużo nazwać go przyjacielem, ale znam gościa ponad dwadzieścia lat i uczył mnie tej roboty #zycietruckera
#feels #j--------e #zycie
@ameliniowyguzik: rak?
@ameliniowyguzik ktoś żyje lat 15, ktoś 40, i co zrobisz? Głowa do góry, i Tobie i znajomemu!
I dwa kupony spadły z rowerka przez Niemców #j--------e #bukmacherka #mundial
@bslawek: nie znasz starej zasady? nie stawia sie na dwoch roznych kuponach tego samego ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale juz to wiesz
- 0
@GrochenMochen teraz już wiem :(
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Sanski: Ja p------ę...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@agus123123: właśnie nie :/
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@redmonk: WOW! na podstawie jednego przysłowia (swoją drogą przekręconego przeze mnie) wywnioskowałeś kiedy posiadłem umiejętność myślenia, faktycznie, jesteś wyjątkową jednostką!
Ale przecież to ja napisałem: "LEPE CI SZCZYLU Z-----E ZARAZ" no po prostu elokwencja godna tak wyjątkowej jednostki!
Ale przecież to ja napisałem: "LEPE CI SZCZYLU Z-----E ZARAZ" no po prostu elokwencja godna tak wyjątkowej jednostki!
- 1
@Tomek1902: aha
konto usunięte via iOS
- 23
Nie wierzę XD
Dziewczyna się pyta ja jakieś rakowej grupce „dziewczyny w IT” czemu nie moze znaleźć pracy
Skończyła informatykę, angielski na poziomie A2 i średnio umie C#
A to jakiś komentarz pod jej postem XD
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #rakcontent #j--------e #heheszki #it
Dziewczyna się pyta ja jakieś rakowej grupce „dziewczyny w IT” czemu nie moze znaleźć pracy
Skończyła informatykę, angielski na poziomie A2 i średnio umie C#
A to jakiś komentarz pod jej postem XD
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #rakcontent #j--------e #heheszki #it
źródło: comment_alGZ5JKUumSwltj064ApFUJkTUc1NXCw.jpg
Pobierz- 13
@onionomous: W ogóle nie zrozumiałeś. Chodzi mi, że studiowanie "informatyki" obecnie nie daje nic, bo jest to zbyt ogólne pojęcie. To tak jakby zrobić kierunek "medycyna" i po nim szukać pracy na farmaceutę jak i chirurga i narzekać, że "nie moge znaleźć pracy hurr mam wykształcenie kierunkowe"
- 21
@laczka: oszukujo. Po informatyce to przecież 15k na rękę z miejsca za napisanie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
hello world
( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_DmFj1OJci0V6HrGFpkZ9e0MC16SXYbJx.jpg
PobierzHalo opener, kto kupił fan tixa?
kogo teraz swęcą kukle
kogo teraz swęcą kukle
- 2
@The_ZoltArR: kurła, co prawda nie fan tix, ale tak naprawdę wystarczyłaby mi środa i czwartek xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#polska jest jedyną drużyną z #europa , która przed ostatnią kolejką #mundial w Rosji nie ma żadnych szans na wyjście z grupy (-‸ლ) #mecz #reprezentacja #j--------e
źródło: comment_0e9e8mYLQY5CD4h5cM9bSJW165Druinz.jpg
PobierzA jakie szanse ma taka Panama czy Tunezja? XD Moze do nich trzeba się równać
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 45
@ameliniowyguzik: Bezbek.
- 0
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 4
No dobra, trochę ochłonąłem po #mecz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jeśli chodzi o #pilkanozna to nareszcie sprowadzono nas na ziemię.
Nie żebym się cieszył, ale po tak "fascynujących" pojedynkach tylko w---w pozostał.
Kolumbia i Senegal pokazali nam w jak czarnej dupie jesteśmy.
"Gwiazdy" z reklam szamponów i innych rzeczy
Jeśli chodzi o #pilkanozna to nareszcie sprowadzono nas na ziemię.
Nie żebym się cieszył, ale po tak "fascynujących" pojedynkach tylko w---w pozostał.
Kolumbia i Senegal pokazali nam w jak czarnej dupie jesteśmy.
"Gwiazdy" z reklam szamponów i innych rzeczy
źródło: comment_BKg6NT2sVTHymb0oxiWb9RSwepnMeLu1.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
- 0
W sumie szkoda tylko "nas" kibiców, którzy jak zawsze stają na wysokości zadania
@ameliniowyguzik: chyba jaja sobie robisz
























Wersja dla niesłyszących
źródło: comment_mdaAFiN8PGo1BPjeKtxFMF3Yr7RQJE9K.gif
Pobierz5.61 MB --> 361 kB (93% mniej Twojego transferu danych!)
Oszczędzaj transfer gdziekolwiek jesteś! Bądź dłużej wInternecie!
To jest bot, automat, maszyna. Maszyny nie srają.
źródło: comment_YoPDVi621Mh5ZxTFoL8kygd5re2FEqXo.jpg
Pobierz