Myjecie jajka gdy idziecie święcić? #pytanie #jakzyc #dziendobry
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 2

Bimbermaeister
- 2
@leniwiec_guru: ja myję codziennie

Bimbermaeister
- 0
@leniwiec_guru: Nie zdziera i nie pęka! Polecam :]
- 2
- 2
Żeby wiosną, spokojnie nie można było wypić piwka w parku? Paranoja.
#gorzkiezalejakchuj #gorzkiezale #jakzyc
#gorzkiezalejakchuj #gorzkiezale #jakzyc
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@Janodemon: potrafisz reagować.
Dzisiaj całowałem się z tyloma kobietami, że aż policzyć nie da rady. Wszystko to zaczęło się od tego, że dzisiaj w kościele całuje się krzyż więc jakby nie było to całować po kimś to jak całować się z tą osobą, więc stanąłem na końcu kolejki i całowałem ostatni. Ale ze mnie lovelas.
#pureevil
No dobra, a tak na serio to jestem lektorem i jako jeden z pierwszych całowałem krzyż ;(
#pureevil
No dobra, a tak na serio to jestem lektorem i jako jeden z pierwszych całowałem krzyż ;(
- 1
@krzyzak333: wymieniles sie tylko z nimi bakteriami.
gdy jesteś sam dostaniejsz mandat, gdy parkujesz w kupie straż miejska ma to w dupie czyli:
http://www.wykop.pl/link/1462117/straz-miejska-nie-dala-mandatow-bo-za-duzo-aut-lamie-przepisy/
#mikroreklama #jakzyc
http://www.wykop.pl/link/1462117/straz-miejska-nie-dala-mandatow-bo-za-duzo-aut-lamie-przepisy/
#mikroreklama #jakzyc
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@ppj: Wciąż zapominam, że te komentarze nie są zminusowane, a miałem okno otwarte jeszcze w przeglądarce, z kolei teraz odpaliłem ostatnią sesję.
- 8
fajnie się czyta wasze wpisy np..jadę do rodziców - "lodówka będzie pełna", "ale się najem' itp..zazdroszczę wam - mieć rodziców fajna sprawa - doceniajcie ten czas..pytanie - czy Wy czas z rodziną spędzacie z radością czy to przykry obowiązek? - #oswiadczeniezdupy #jakzyc #kiciochpyta
@totalka: Raczej z radością, po to są święta - tyle z-----------a i nerwów, żeby na tę parę godzin usiąść przy jednym stole i wspólnie czas spędzać.
Usunąłem 100GB danych z pominięciem kosza.
Będąc w innym miejscu i usuwając co innego.
ಠಠ
Będąc w innym miejscu i usuwając co innego.
ಠಠ
Obiecali że zadzwonią jutro. Nie dzwonią :( #gorzkiezale #jakzyc
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
Czas zwlec się z łóżka... Po raz kolejny obudziłem się po 6 i nie mogłem dalej spać. Potem chodzę jak zombie. #jakzyc #zombie #bezsennosc
Wchodzę z nudów na Joemonster, a tam połowa filmików zerżnięta z wykopu. Wszystko oczywiście uważają za swoje.
#gorzkiezale #jakzyc #boldupy
#gorzkiezale #jakzyc #boldupy
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@rakkenroll: wszedłem tam po dłuższej przerwie, filmiki to kalka z wykopu w 80%
- 5
@bagi1: ale problem jest z mtp?
Komentarz usunięty przez moderatora
Szczyt chamstwa. Alior rozsyła maile, z nowymi warunkami sugerując, że wymagania klientów się zmieniły:/ #gorzkiezale #jakzyc
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@spazz: Nadal mają najlepszą ofertę. Ale takie marketingowe p---------e to wkurzajace jest.
Ale mi ciężko idzie pisanie tej pracy #jakzyc Ale mam postanowienie jak nie napiszę dzisiaj 20 stron to wieczorem siedzę w domu, mimo zaproszenia od kumpla. #postanowienie
Dlaczego wykop to taka banda hipokrytów? ;_;
http://www.wykop.pl/link/1460543/slownik-polsko-polski-znika-z-telewizji-publicznej/
Nikt nie ogląda TV, ale wszyscy oburzeni, że Miodek leci z Polonii.
#jakzyc #gorzkiezale
http://www.wykop.pl/link/1460543/slownik-polsko-polski-znika-z-telewizji-publicznej/
Nikt nie ogląda TV, ale wszyscy oburzeni, że Miodek leci z Polonii.
#jakzyc #gorzkiezale
Komentarz usunięty przez moderatora
@PlayTheGame:
Skąd ta pewność, że nikt nie ogląda telewizji i wszyscy są oburzeni zdjęciem z anteny programu Miodka?
Skąd ta pewność, że nikt nie ogląda telewizji i wszyscy są oburzeni zdjęciem z anteny programu Miodka?
- 2
- 2
@ppj: zazdrość ? : >
@leniwiec_guru: Gruzja!
- 2
- 3



















