jadę sobie ponad 600km na #trojmiejskiewykopparty i wyląduję w Gdańsku około 6 rano w sobotę. Nie zdążę już na żadne piątkowe #beforeparty #beforewykopparty ale to nie znaczy, że nie można jakiegoś biforka przed sobotnim obiadem zrobić.

Chyba, że jest ktoś z #geocaching i ruszamy na skrzyneczki.

Co by nie było, to ja browarkiem z mojego rodzinnego miasta chętnie poczęstuję gdzieś na plaży bo tu
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyle się mówi o OFE. A mnie zastanawia jedna rzecz. Co jest gorsze- fakt, że pieniądze z OFE nie urosną na tyle, na ile obiecywano, czy fakt, że jak zlikwiduje się OFE, to te pieniadze zamiast zainwestowane zostaną skonsumowane przez dzisiejszych emerytów?

#pytaniawazne #jakzyc
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tau #pi #jakzyc #j--------e

ten wykop o tau jest p----------y. R/D nie jest równe pi. Powinno być Obwód przez promień równa się tau. Jakiś baran nas wkręcił wszystkich!
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach