@payner: Ale tam mało nielegalnie siedzi osób, sporo innych ludzi, sporo służb, łatwo o powrót do kraju z zakazem wjazdu do USA. Jak Cię tak tam ciągnie, to walcz o zieloną kartę :)
  • Odpowiedz
Nienawidzę gimpa. Jest tak k------o nieintuicyjny. Już godzinę marnuję na tutorialach, żeby móc pociąć obrazek i go zmniejszyć. W paincie by trwało 3 minuty ;__;

#gimp #linux #jakzyc
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem jak na raz może tyle rzeczy sprzeciwić się przeciwko mnie, najpierw padł system, potem okazało się że przez dysk a teraz jak kupiłem nowy dysk to napęd nie chce mi odczytać płyty z systemem (sprawdzałem ja na innym lapku i bootuje), nie wiem już co robić...

#jakzyc #awaria #hdd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie sądziłem, że wybór latarki do #rower może być takie trudne. Siedzę już 3 godziny na swiatelka.pl

I chyba mactronic nie jest takim świetnym wyborem, teraz myślę nad Convoy S2 ale zamówić sobie trzeba z Chin i potem możliwe, że będzie trzeba z nią trochę kombinować.

#gorzkiezale #jakzyc
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co kieruje ludźmi, którzy zawracają gitarę po nic? Mam do sprzedania parę biletów na festiwal w Czechach w lipcu, i pisałem o tym na last.fm. Napisało do mnie sporo osób, ale rozmowa z 90% z nich wyglądała tak:

- siema po ile bilet

- tyle i tyle, ale jakby co się dogadamy

-
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wrzuciłem newsa o ustawie dot. zamykania sklepów w niedzielę na FB, i dowiedziałem się że to bardzo dobry pomysł bo trzeba "Trochę ograniczyć społeczeństwo konsumpcyjne. Staniemy się bardziej ludzcy" a władza powinna to wprowadzić bo chodzi tu o "kształtowanie mentalności ludzi".

Jeszcze bonus:


#k------c #jakzyc #gorzkiezale
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poległem :( Wczoraj pisałem o problemach z systemem i niestety nic nie pomogło, pozostało mi jedynie przywrócić system z ukrytej partycji, właśnie instalują się sterowniki, a ja zastanawiam się czy uda mi się odzyskać pliki z dysku C? EasyRecovery powinno dać radę, chyba że polecicie jakiś inny program?

#jakzyc #windows7 #awaria #format #utratadanych #tyleprzegrac
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#jakzyc

Jedna dziewczyna poprosiła mnie żebym doradził jej przy tablecie. Chce kupić bo to teraz modne i każdy powinien mieć. Wstępnie jest za iPadem cytuje "bo ma fajny program do przerabiania zdjęć". Ludzie to debile.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach