myslicie ze jak bym tak teraz do Las Vegas na jakis czas i chwycil sie jakiejs pracy to dal bym rade? #jakzyc
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 1
konto usunięte
- 1
@payner: Jasne, tylko załatw sobie pozwolenie na pracę.

Nolimit
- 1
@payner: Ale tam mało nielegalnie siedzi osób, sporo innych ludzi, sporo służb, łatwo o powrót do kraju z zakazem wjazdu do USA. Jak Cię tak tam ciągnie, to walcz o zieloną kartę :)
#paczkomaty #buldupy #jakzyc
Inpost się nie wyrobił w 24h od zamieszczenia paczki w paczkomacie :( Jak żyć?
Inpost się nie wyrobił w 24h od zamieszczenia paczki w paczkomacie :( Jak żyć?
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Zamykają Planete.fm i w zamian dają jakiś ferment pokroju Radia Zet... smutna to chwila
#jakzyc #oswiadczenie
#jakzyc #oswiadczenie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
@teleimpact: Ja ma playa i w domu śmiga jak oszalały, a w pracy jak siedzę to ledwo zipie
- 5
Komentarz usunięty przez moderatora
- 3
- 3
Nie mam motywacji, żeby przeczytać książkę o motywacji ;..; #oswiadczenie #jakzyc
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@geomag42: Popyt spekulacyjny i portfelowy, ogólnie rynek pieniądza.
- 0
@ciekawylogin: I rok
- 13
- 1
@Aleanrahel: Pograj w jakąś wymagającą graficznie grę, to komputer powinien troszkę ogrzać ci pokój. Ja czasem tak robię i działa.
- 1
Właśnie tak robię ;)
- 1
konto usunięte via iOS
- 3
- 5
@Froto: bez kanapki z Subvay'a i tak jesteś nikim :)
- 1
Nie sądziłem, że wybór latarki do #rower może być takie trudne. Siedzę już 3 godziny na swiatelka.pl
I chyba mactronic nie jest takim świetnym wyborem, teraz myślę nad Convoy S2 ale zamówić sobie trzeba z Chin i potem możliwe, że będzie trzeba z nią trochę kombinować.
#gorzkiezale #jakzyc
I chyba mactronic nie jest takim świetnym wyborem, teraz myślę nad Convoy S2 ale zamówić sobie trzeba z Chin i potem możliwe, że będzie trzeba z nią trochę kombinować.
#gorzkiezale #jakzyc
- 5
Co kieruje ludźmi, którzy zawracają gitarę po nic? Mam do sprzedania parę biletów na festiwal w Czechach w lipcu, i pisałem o tym na last.fm. Napisało do mnie sporo osób, ale rozmowa z 90% z nich wyglądała tak:
- siema po ile bilet
- tyle i tyle, ale jakby co się dogadamy
-
- siema po ile bilet
- tyle i tyle, ale jakby co się dogadamy
-
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wrzuciłem newsa o ustawie dot. zamykania sklepów w niedzielę na FB, i dowiedziałem się że to bardzo dobry pomysł bo trzeba "Trochę ograniczyć społeczeństwo konsumpcyjne. Staniemy się bardziej ludzcy" a władza powinna to wprowadzić bo chodzi tu o "kształtowanie mentalności ludzi".
Jeszcze bonus:
#k------c #jakzyc #gorzkiezale
Jeszcze bonus:
#k------c #jakzyc #gorzkiezale
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Poległem :( Wczoraj pisałem o problemach z systemem i niestety nic nie pomogło, pozostało mi jedynie przywrócić system z ukrytej partycji, właśnie instalują się sterowniki, a ja zastanawiam się czy uda mi się odzyskać pliki z dysku C? EasyRecovery powinno dać radę, chyba że polecicie jakiś inny program?
#jakzyc #windows7 #awaria #format #utratadanych #tyleprzegrac
#jakzyc #windows7 #awaria #format #utratadanych #tyleprzegrac
#jakzyc
Jedna dziewczyna poprosiła mnie żebym doradził jej przy tablecie. Chce kupić bo to teraz modne i każdy powinien mieć. Wstępnie jest za iPadem cytuje "bo ma fajny program do przerabiania zdjęć". Ludzie to debile.
Jedna dziewczyna poprosiła mnie żebym doradził jej przy tablecie. Chce kupić bo to teraz modne i każdy powinien mieć. Wstępnie jest za iPadem cytuje "bo ma fajny program do przerabiania zdjęć". Ludzie to debile.





















