Kawa mi się skończyła i przez to teraz jestem zbyt śpiący, żeby iść po kawę do sklepu :(

#jakzyc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oglądałem sobie od wczoraj Lovely Complex, po godzinie szukania polskiej wersji dałem sobie spokój i znalazłem dobrą jakość i działający odtwarzacz na animefreak, a teraz im się hosting zdupił... #jakzyc.

#chinskiebajki #anime
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oczywiście! Wchodzę na wirtualną uczelnie, sprawdzić plan na jutro o której pierwsze zajęcia i co? Jak zwykle nie działa! #jakzyc Kto to w ogóle wymyślił?!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iniekcja: dobra dzięki za pomoc, idę spać bo zmęczony jestem po powrocie z Wrocka. Obiecuję zastanowić się dwa razy zanim zakopię twoje znaleziska. Dobrej nocy :)
  • Odpowiedz
Oddałem rysunek odręczny sprzęgła, teraz robię na komputerze i nie pamiętam jakie miałem poszczególne dane, wymiary, spasowania, chropowatości... Oby typ nie porównywał obydwu rysunków.

#studbazaproblems #jakzyc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bartov: Na komputerze rysowanie idzie mi dużo lepiej, typ aż powiątpiewał czy samemu to rysowałem :) Ale że oddawałem w dwóch różnych terminach to fizycznie nie miał przy sobie poprzedniego rysunku do porównania, poza tym kolejka osób raczej pozwalała na pobieżny rzut okiem na pracę. Ostatecznie wyszło mi 3.5 z grafiki II. Nie jest źle ale mogło być lepiej.
  • Odpowiedz