Kurde, bez kawy nie wyrabiam - praca, uczelnia, zaliczenia, sesja, codzienne dojazdy po 40 km, bordo też się samo nie utrzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°) , a mam wadę serca i mi niepokojąco kołacze jak wypiję. Ostatnio nie piłem, to byłem nieprzytomny i prawie przespałem przystanek, padłem na ryj jak wróciłem i zaraz znowu do roboty o 5. A jeszcze się uczyć miałem.

#gorzkiezale #jakzyc
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dziabs: Oczywiście masz rację, ale jak się słucha radia non stop przez co najmniej 8h to idzie oszaleć, zwłaszcza że grają je tak często i to na każdej stacji...
  • Odpowiedz
j--------e, takie rzeczy to tylko mi się mogą zdarzyć. Są wyniki z przedterminu z egz. warunkowego. Wszyscy mają jakieś oceny, parę dwój, trój, jakieś czwórki. Ja nie mam żadnej. Na marginesie warto wspomnieć, że poszło mi słabo, bo jedno pytanie na trzy pomyliłam kompletnie zamiast o "a" pisałam o "b". Jeszcze jedna laska nie ma oceny. Napisała do niego, a on jej odpisał, że to jest kwestia do wyjaśnienia na konsultacjach ustnych.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Żadnego dobrego filmu w zatoce od jakiegoś czasu nie ma, do tego z-----a pogoda a tu nie ma co obejrzeć. #jakzyc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Smookie: usuwaja tez pod narkoza, w Niemczech teraz. Mozna na zyczenie wziac narkoze, wtedy przychodzi dodatkowo anestezjolog do gabinetu i placisz okolo 250 euro za to. Daja narkoze tez, jezeli ustawienie osemek jest skomplikowane.

Dzieciakom robia zwykle plomby pod narkoza, wiem bo moj bratanek (4 lata) mial robione zeby. Robia to, bo po pierwsze nie chca narazac dzieci na bol, poza tym takie male dzieci nie sa w stanie utrzymac
  • Odpowiedz