Wpis z mikrobloga

#warszawa #pkin #koncert #ciekawostki #jakzyc

Ciekawa sytuacja wczoraj pod salą kongresową PKiN w Warszawie... Czekałem przed wejściem na koncert Kasi Kowalskiej i Katie Melua z okazji jakiegoś tam dobroczynnego happeningu czy tam innego wydarzenia, na który wygrałem bilety i pojechałem z dziewczyną...

Przed wejściem (kolejka ogólnie bardzo spora) stał koleś z karteczką KUPIĘ BILET... W sumie zastanawialiśmy się wcześniej żeby te bilety opchnąć za parę stówek (nawet tutaj wystawiałem), ale skoro już przejechaliśmy te 400km no to idziemy. Ale nie powiem - jak zobaczyłem faceta, to przez myśl mi przeszło, że może podejdę się spytać... Jak o tym myśleliśmy, to akurat podszedł jakiś facet do tego kolesia z karteczką i pokazał mu swój bilet. Ten na niego spojrzał i tylko machnął ręką na jakiegoś fagasa przy wejściu (plakietka ORGANIZATOR, krótkofalówka przy dupie, słuchawka w uchu, że niby ma kontakt z bazą itp.). Okazało się, że to ustawka, biletów tego typu sprzedawać nie można BO COŚ TAM, koleś z plakietką powiedział "chłopie, ale ja tych biletów od Ciebie kupić nie mogę, bo za to jest 300zł mandatu!" i facetowi bilet zabrali i podarli...

Co jak co, ale było to #!$%@? tak niesamowite chamstwo... Akcja niczym prowokacja CBA. Śmiech i żal.
  • 14
@rss: To fakt. Ludzie którzy tam przyszli i ogólnie ludzie, którzy stali za organizacją na ryjach mieli wypisane JESTEM BUFONEM. Pomijając już jak zachowywali się #!$%@? za grube tysiące obwieszeni złotem ludzie, którzy siedzieli wkoło mnie... Tragedia :D.

A z tym biletem byłem w ciężkim szoku. Facet coś tam się ogólnie bardzo stawiał - później poszli rozmawiać z jakimiś innymi bufonami do środka. Może coś ugrał. Ale wyglądało to jak mówię.
@Lysy_z_Oporowa: Ale akcja! Ja kiedys przed koncertem King Crimson w kongresowej widziałem jakiegoś desperata z kartką 'przyjmę bilet za darmo'. Swoją droga jakby się stawiali to ochrona mogła ich wpuścić, po czym minutę później wywalić bez powodu bo taki mają regulamin. @Hekko-eu: Mój też.