Piękny dzień trzeba koniecznie zacząć od wizyty w Zusie.

Tak więc wybrałem się po trzy zaświadczenia, oczywiście zadzwoniłem, zapytałem co będzie potrzebne by je dostać. Imię, nazwisko, adres, pesel i upoważnienie.

Przyjeżdżam, wchodzę, czekam kilka minut, biorę potrzebny druk i ZONK. Trzeba jeszcze min. nazwę pracodawcy, jego Regon i NIP. Jakby tego było mało, jedna z pań z działu który mnie dotyczył, wyłączyła się z zabawy i zaczęła piłować paznokcie. Z głupimi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po tygodniu od zakupu nowego komputera, padł RAM (jedna kość). Procedura reklamacyjna wymaga odesłania obu kości. Po tygodniu od otrzymania przez sklep wadliwego towaru, wysyłają go do producenta.. #jakzyc jak grać w #gry ? #gorzkiezale
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przed chwilą na TVP Info był reportaż, przekaz był taki, że 26 latek w BMW z Włocławka zderzył się z łosiem - 26 latek zmarł mimo reanimacji a o ile dobrze słyszałem łoś s--------ł z miejsca zdarzenia. #jakzyc #ciezkobyclosiem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam kserokopię takiego formularza, zeskanowałem go sobie, i chcę wyczyścić go z tych takich czarnych kropek obecnych na wielokrotnie kserowanych rzeczach.

I nie wiem które czarne kropki to te zeskanowane, a które to po prostu brud na monitorze ;_;

#jakzyc #mamojestemgrafikiem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde, zrobiłem sobie ładnie kabel do nagłośnienia, rozdzieliłem jedną żyłę na dwie, porobiłem izolację z taśmy i koszulek termokurczliwych, i jednak wyszło za grubo ;F

#jakzyc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeszcze miesiąc temu byłem jak wielu zwykłych zjadaczy chleba i przeglądałem wykop po głównej. Potem odkryłem to bagno o nazwie "Mikroblog", które wciągnęło mnie na dobre :( #jakzyc #oswiadczeniezdupy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zycie mnie dobija mirki. Dzis straszny dzien w pracy i zerwala ze mna kobieta. Na dodatek spieprzyl mi sie samochod. Bylem w markecie bo zglodnialem przez ten dlugi marsz i z nudow spojrzalem na ogloszenia na tablicy. Bylo takie, ze jakas dziewczyna szuka pracy jako niania. Chlop ze mnie juz duzy, a umysl w rozpaczy stwierdzilem, ze chociaz zadzwonie. Odebrala, po glosie mloda. Niesmialo powiedzialem, ze mna sie opiekowac nie trzeba, ale
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marmite: Też kiedyś tak myślałem jak Ty. Olej to. Liczy się Twoje dobro. A Ty chcesz ten staż. Nawet jak odmówią czy coś to się nie przejmuj. Zawsze to jest jakieś doświadczenie :)
  • Odpowiedz
Nie mogę zasnac. Głupie myśli dobieraja mi się do głowy gdy zamykam oczy. Do pracy na 6 mam. Kuzwa #jakzyc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach