Chętnie przyjmę kod na zakup biletow na mecz Polska-Holandia. Oczywiście śledziłem w apce Inpostu ale poszły od razu chyba bo przez cały dzien nawet ich nie widziałem 😅
#mecz #inpost #bilety
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oni w tym #inpost sobie już całkiem jaja robią (°° paczka dwie godziny po dostarczeniu nagle zmienia status na niedostarczoną, nie mogę odebrać paczki bo rzekomo ponownie jest w centrum logistycznym, po czym nagle o 4 rano przychodzi powiadomienie że zaraz mija termin odbioru paczki i teraz muszę zmieniać plany na niedzielę żeby zdążyć to odebrać XD a przedłużenie czasu
denazyfikacja - oni w tym #inpost sobie już całkiem jaja robią (╯°□°)╯︵ ┻━┻ paczka dw...

źródło: image_picker_3F4CF3C5-08CE-4DEA-AEBE-A4EA5673BA14-3240-00000090AC8B1ECD

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czytałem jakiś czas temu o konflikcie Allegro - Inpost, gdzie ten pierwszy utrudnia wybranie w opcjach wysyłki #paczkomaty

Do tej pory mnie to nie interesowało bo miałem najbliżej Allegro One Box, ale postawili niedawno obok mnie nowy paczkomat Inpostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiedzcie, gdzie wybrać w Allegro opcję dostawy paczkomatem Inpost? Nie mogę tego znaleźć w podsumowaniu zakupu i opcjach Dostawa i płatność. Rozszerzam i rozwijam listę a tam nie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@papierki: Jest normalnie dostępne, ostatnio zamówiłem coś do One Boxa i czekałem na paczkę 11 dni XD, jak napisałem do nich gdzie jest moja paczka to mi kazali skontaktować się ze sprzedającym, chociaż była już u nich gdzieś na magazynie. Dlatego wszystko oprócz allegro one box.
  • Odpowiedz
Mirki jak ja nie lubię kurierów z #inpost

Biorę dzień wolny w pracy aby odebrać paczkę bo musi być dostarczona kurierem. Tylko inpost był do wyboru!
Kurier podjeżdża pod moje miejsce zamieszkania i ucieka! W aplikacji widzę, "nieudana próba dostarczenia".
To dzwonię na infolinię gdzie podają mi nr do kuriera. Mówię mu, że jestem w domu i czekam na WAŻNĄ paczkę i żeby zawrócił a on, że dzwonił dwa razy na nr telefonu
Altru - Mirki jak ja nie lubię kurierów z #inpost

Biorę dzień wolny w pracy aby odeb...

źródło: 820deb57-72f8-4249-8539-e8b71be98ae2

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego tylko z kurierami z #inpost jest problem?


@Altru: akurat samochodoza się kręciła w okolicy, nie było gdzie zaparkować. Odjechał.
Kolejni mieli już więcej szczęścia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@kidi1: Mogłem wybrać tylko kuriera inpost. W aplikacji nie było przekierowania do paczkomatu. Było przekierowanie do sąsiada ale nie znam sąsiadów. @P_i_o_t_R Miał gdzie zaparkować. U mnie na osiedlu nie ma problemu z parkowaniem. Mam kamerę w oknie i od zaparkowania do odjazdu minęło 28s.
  • Odpowiedz
#inpost #allegro

InPost dostarcza paczki z allegro lokalnie w soboty? Szukałem info ale jedni piszą że tak, inni że nie. Może ktoś tu pracuje w InPost i ogarnia?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fantomo: @Afrobiker Na sortowniach paczki weekendowe trafiają do innych nośników niż "zwykłe" paczki. @NieoznaczonaReklama KSK raczej nie pozwala zabierać poniedziałkowych paczek w soboty, bo przewoźnik za sobotę ma więcej płacone. Chyba że paczkomat jest mega obciążony, albo sortownik przez pomyłkę wrzuci zwykłą paczkę do weekendowych, wtedy jest szansa że przyjdzie w sobotę ;D
  • Odpowiedz
  • 0
@Techn9cian: Już się przestałem łudzić że przyjdzie bo dalej zalega na sortowni, kuźwa a chciałem zdążyć przed wyjazdem wymienić tą część w aucie 😅
  • Odpowiedz
Ile się czeka na przelew pobrania po dostarczeniu paczki w #inpost ? Miało być 5 dni, a już minęło 7
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

U was też kurier leci w ciula jeśli chodzi o dostarczenie paczki do wybranego paczkomatu? Zamówiłem ostatnio 3 rzeczy, nic nie trafiło jeszcze do docelowego paczkomatu. Dzwoniłem na infolinie, mieli cofnąć te przesyłki do właściwego paczkomatu i 1 wróciła do nadawcy, 2 znowu w sortowni a 3 po raz kolejny zmieniła paczkomat docelowy (po raz 3). xD Wcześniej też tak było ale dzwoniłem na infolinie i paczka grzecznie trafiała tam gdzie zamawiałem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Fiutin może kupił na stronie the piratebay ( ͡º ͜ʖ͡º) i nie kumał jak to ugryźć ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@eSUBA94 bo była taka wersja że sortowanie dostaw jest po niższej cenie. InPost był droższy i ukrywany. To musieli obniżyć. Może jednak sporo stracili przesyłek z allegro i postanowili walczyć.
  • Odpowiedz
Siemanko. Planuje zakup biletów na mecz Polska-Holandia na PGE w listopadzie. Widzę ze sprzedaż oficjalna startuje 22 października, a w aplikacji Inpost 20 października. Ktoś wcześniej kupowal przez inpost i moze powiedzieć jak to wygląda i dlaczego tam można kupić 2 dni wcześniej?
#bilety #inpost #pytaniedoeksperta #pge
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach