Zamówiłem paczkę Inpost i jest jakos dziwnie wysłana na adres, ale w taki sposób ze mogę ją przekierować tylko i wyłącznie do sąsiada, czyli na tą samą ulicę. Płatność za pobraniem, a w domu nikogo nie będzie....co tu zrobić? Dostanę jutro numer do kuriera? Czy się nie dostaje?
#inpost #paczka #kurier #allegro
#inpost #paczka #kurier #allegro













Hej mamy paczkę dla Ciebie
Nie możesz jej odebrać w mieszkaniu? Spoko, możesz ją odebrać w najbliższym punkcie/automacie paczkowym. Masz mapę punktów:
*na mapie tylko dwa punkty i to oddalone o 1km od mieszkania, mimo że masz 2 Żabki pod blokiem oznaczone DPD Pickup.*
Nie przejmuj się, masz jeszcze jedną opcję-możesz zmienić adres/punkt doręczenia.
*Łał, pokazują się na mapce wszystkie dostępne punkty, nawet te blisko bloku*