Coś wreszcie rusza w kwestii migracji w UE:

Nowe wspólne przepisy obejmują:

Prawdziwie europejski system w formie rozporządzenia, ze wspólnymi procedurami wydawania decyzji o powrocie i europejskiego nakazu powrotu, co położy kres obecnemu rozdrobnieniu na poziomie UE.

Wzajemne uznawanie decyzji o powrocie, dzięki któremu państwa członkowskie będą mogły uznawać i bezpośrednio egzekwować decyzję o powrocie wydaną przez inne państwo członkowskie.

Surowsze przepisy dotyczące przymusowego powrotu, które stają się obowiązkowe, gdy osoba nielegalnie przebywająca w UE stanowi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LukaszTV: kurde, tylko nie Nowy Sącz i teraz będzie robił konkurencję na badoo. Chryste Panie, ja to już pierdzielę, naprawdę, jadę do niego do wioski, robimy wymianę przegrywową
  • Odpowiedz
@sn3p6: na pewno lepiej - ten sam schemat i Ci sami ludzie. gdzie za kozla ofiarnego znowu pokazuje sie imigrantow - a problem lezy gdzie indziej. John pozniej mysli, ze za inflacje, wysokie ceny wszystkiego, slaba gospodarke opdowiada chlop z pontonu
  • Odpowiedz
@sn3p6: w jaki sposób legalna migracja jest odpowiedzialna ze wysokie ceny energii? Za inflację? Za wysokie ceny w sklepach? Za słabą infrastrukturę wodociągową? Za transfer kasy od kasy robotniczej i średniej do super bogatych? Możesz wyjaśnić?
  • Odpowiedz
Dlaczego cieciembiordzy tak chętnie importują proli z egzotycznych krajów, zamiast zatrudniać proli z Polski - nawet pomimo problemów ze sprowadzeniem i porozumiewaniem się z tymi pierwszymi?

Przedstawię wam realną sytuację sprzed kilku dni:

Skrzyżowanie. Rajesh na skuterze skręca w lewo, nie zauważa jadącego prosto samochodu, a przez to nie ustępuje mu pierwszeństwa.

Dochodzi
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niemiecka burżua traktuje jak bydło ludzi z europy wschodniej


@Kapiusek: W Niemczech Polacy są yebani głównie przez własnych rodaków i polskie agencje pracy, jak zatrudniasz się bezpośrednio u Niemca to najczęściej nie ma tak jak w Polsce że ci jakąś zleceniówkę da a od następnego roku zobaczymy XD Zatrudniają cię legalnie bez żadnego pierdholenia.
W Niemczech jest po prostu dużo większy rygor ze strony państwa w kwestii praw pracowniczych, u
  • Odpowiedz
B. szef wywiadu potwierdza sponsorowanie youtuberów do kręcenia narracji o biednych, wykorzystywanych, i bitych przez Białorusinów migrantach. Ciekawe ile docierających do nas treści od "niezależnych" twórców na zamówienie?
#imigranci
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Tutaj zdjęcia spotkania naszych "liderów opinii" z Yermakiem.
Spotkania polityków z dziennikarzami powinny mieć formę konferencji, wywiadów, a nie narad z których dostajemy tylko relację i zdjęcia.
(dostrzegam ironię, że na zdjęciu jest twórca Kanału Otwartego)
  • Odpowiedz