Jak to jest z tym przenoszeniem numeru do Play? Wniosek złożyłem 8/08 po południu, wczoraj rano dostałem smsa, że nr będzie przeniesiony 9/08 czyli wczoraj. Dziś w nocy karta z A2mobile (bo tam miałem nr) przestała działać, ale nowa a Playa wciąż nie może się zarejestrować. Ktoś wie jak długo to może trwać?

#play #gsm #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Przenoszę dzisiaj tj 10.08 numer na kartę z #play do #tmobile
Zamówione przez internet, kurier jeszcze w lipcu przyniósł kartę sim. Myślałem, że po północy play przestanie mi działać. Dochodzi 14 i dalej działa. To normalne? Czekać z przełożeniem karty, aż play przestanie działać?
#gsm #smartfon #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macie jakieś pomysły, w jaki sposób zorganizować wysyłanie smsów do różnych odbiorców? Wysyłanie z komputera ale wpisywane ręcznie, bo trzeba dopasować treść. Wysyłanie z kilku różnych lokalizacji, ale najlepiej z jednego numeru telefonu, sieć dowolna - która ma akurat darmowe smsy w abonamencie do wszystkich lub duże pakiety. Aplikacja lub przez bramkę, ale nie przez publiczną.
#sms #gsm #orange #plus #tmobile #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szybkość mobilnego neta zależy od konkretnego nadajnika i jego obciążenia a nawet od obciążenia konkretnego sektora (BTS ma 3-4 sektory). lepiej kup startery i testuj.
  • Odpowiedz
  • 2
Jaka jest obecnie najlepsza oferta internetu mobilnego? Potrzebuje tak z 10-20 gb na przyszly weekend we w miarę rozsądnej cenie. Szybosc tez zeby byla znosna (glownie grac bede w gre i ogladac YT)

#internet #internetmobilny #gsm ?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Logan00 zasięg to mam LTE większości tylko mnie interesuje czy w tym pakiecie takie prędkości da radę wyciągnąc, czy nie ma jakiejś blokady :P

@ninetyeight tez spoko, zobacze co znajde pierwsze :D
  • Odpowiedz
Murki, znacie sie na tym na 100% lepiej niz jak dajcie dwie porady bo dostaje k-----y:

- jak permanentnie wylaczyc widok satelitarny na mapach google / google Driving na komorce ? Za kazdym razem kiedy otwieram aplikacje wlacza mi sie widok satelitarny, pomino ze go wczesniej wylaczylem.

-uzywam transmitera Blueetooth-->FM. Praktycznie po kazdej dluszszej rozmowie telefonicznej, aby powrocic do odtwarzania muzyki bluetooth potrzebuje okolo 30 sekund od zakonczenia rozmowy. W 9 przypadkach na 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zdzisiek-bula: wczoraj byłem w Niemczech nad morzem na wyspie Rugia i speedtest pokazywał mój adres IP jako 188.146.162.18 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Host to 188.146.162.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

IP jakie miałem w Czechach w czerwcu to 188.146.144.174 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gdzie najlepiej przenieś się ze stacjonarnym od telepsiarni?
Rodzice przywiązani do stacjonarki, wiecie jak to bywa, tylko rachunki za wysokie bo 40zł minimalny abonament a samych rozmów miesięcznie mają na 5-6zł. Chcę zrobić małe oszustwo czyli przenieść numer do jakiegoś operatora #voip, dla nich będzie jeden pies bo będzie stał ten sam stary aparat i numer ten sam, nie zamierzam tłumaczyć że to przez neta bo oni sceptyczni do takich
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@metrom: tak, po prostu działa to w jakimś określonym obrębie (w promieniu kilkaset metrów od miejsca gdzie aktywujesz kartę) zamiast jak normalny komórkowy SIM, ale nie wiem czy oferta jest wtedy taka sama, choć niestety wydaje mi się że nie.
  • Odpowiedz
@dziobnij2: Fritz 7170 na allegro jest za niecałe 40zł z przesyłką (na przykład). Na oryginalnym oprogramowaniu spokojnie przestawiasz jeden port na WAN i używasz z dotychczasowym operatorem internetu (jako klient głównego routera), zobacz tylko jakie porty przekierować jeśli połączenia przychodzące nie będą działać. To pierwszy z brzegu przykład, na pewno gdzieś czai się lepsza okazja.
  • Odpowiedz
Mircy spod tagu #gsm i #telefony sorry za głupie pytanie ale nie miałem wcześniej telefonu z dual sim i nie wiem dokładnie jak to działa. Czy mogę w jedno gniazdo wsadzić sobie główną kartę z której dzwonię a do drugiego gniazda kartę z której będę korzystał tylko z internetu LTE i będzie to działało jednocześnie bez jakiegoś przełączania?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaka sieć polecacie żeby mieć nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne? Poza tym nic nie jest potrzebne, gdzie najtaniej? Najlepiej coś z tych większych sieci żeby mieli normalnie salony. #gsm #telefony #play #orange #plus #tmobile
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy od #telefony #gsm #android i #ios
Chciałbym przyciąć kartę sim tak żeby różowy mógł ją przełożyć do nowego telefonu, bo nie mamy za bardzo czasu jechać do jakiegoś punktu GSM czy płacić Orange za wymianę.
Czy USIM można przyciąć do nanoSim?
Zmieści się później do portu?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach