Naprawa mikrofonu w Samsungu S7. Przydatny patent bez konieczności rozklejania ekranu i wymiany taśmy #protip #majsterkowanie #elektronikadiy #gsm
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
robertstark
- 3


hrumque
- 1
@robertstark: znam prostszą metodę - używać słuchawki na BT i olać problem ;)

Rusharh
- 1
@robertstark: Wszystko zasłonięte ręką i taki to protip ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Specjalista_Plus: dziękuję za odpowiedź zamówiłem przed chwilą przeniesienie do @MobileVikingsPL (nolimit 39) i zobaczymy jak będzie. Jak będzie słabo, to zawszę mogę pójść do Was, chyba nie ma limitów przeniesień numeru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PeknietyJez: Limitów nie ma :) Zapraszamy.
Jak to jest z tym przenoszeniem numeru do Play? Wniosek złożyłem 8/08 po południu, wczoraj rano dostałem smsa, że nr będzie przeniesiony 9/08 czyli wczoraj. Dziś w nocy karta z A2mobile (bo tam miałem nr) przestała działać, ale nowa a Playa wciąż nie może się zarejestrować. Ktoś wie jak długo to może trwać?
#play #gsm #pytanie #pytaniedoeksperta
#play #gsm #pytanie #pytaniedoeksperta
- 2
@mlodyapollo: Z marszu, domyslnie jest wlaczony roaming tmobile i plusa. Jesli bys chcial orange to musisz zadzwonic i powiedziec by Ci wlaczyli
@mlodyapollo tak jak @Najkon napisał
Przenoszę dzisiaj tj 10.08 numer na kartę z #play do #tmobile
Zamówione przez internet, kurier jeszcze w lipcu przyniósł kartę sim. Myślałem, że po północy play przestanie mi działać. Dochodzi 14 i dalej działa. To normalne? Czekać z przełożeniem karty, aż play przestanie działać?
#gsm #smartfon #pytanie
Zamówione przez internet, kurier jeszcze w lipcu przyniósł kartę sim. Myślałem, że po północy play przestanie mi działać. Dochodzi 14 i dalej działa. To normalne? Czekać z przełożeniem karty, aż play przestanie działać?
#gsm #smartfon #pytanie
@dondon : pewnie do 23:59 jest w Play
@dondon sprawdź czy nie masz [ analogicznej sytuacji jak ja miałem ]( http://www.wykop.pl/wpis/22981923 )
- 1
Macie jakieś pomysły, w jaki sposób zorganizować wysyłanie smsów do różnych odbiorców? Wysyłanie z komputera ale wpisywane ręcznie, bo trzeba dopasować treść. Wysyłanie z kilku różnych lokalizacji, ale najlepiej z jednego numeru telefonu, sieć dowolna - która ma akurat darmowe smsy w abonamencie do wszystkich lub duże pakiety. Aplikacja lub przez bramkę, ale nie przez publiczną.
#sms #gsm #orange #plus #tmobile #
#sms #gsm #orange #plus #tmobile #
- 1
- 3
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 0
@pawel86: coś takiego https://www.teletorium.pl/etui-i-nakladki/etui-wodoodporne/? ?
- 1
@PeknietyJez: http://www.speedtest.net/ Najlepsi są.
- 0
Szybkość mobilnego neta zależy od konkretnego nadajnika i jego obciążenia a nawet od obciążenia konkretnego sektora (BTS ma 3-4 sektory). lepiej kup startery i testuj.
- 2
Jaka jest obecnie najlepsza oferta internetu mobilnego? Potrzebuje tak z 10-20 gb na przyszly weekend we w miarę rozsądnej cenie. Szybosc tez zeby byla znosna (glownie grac bede w gre i ogladac YT)
#internet #internetmobilny #gsm ?
#internet #internetmobilny #gsm ?
@Arveit: np virgin mobile. aktywujesz darmowy pakiet freemium i 10gb za 10zl
czyli 20gb za 20 zł
czyli 20gb za 20 zł
- 1
@Logan00 zasięg to mam LTE większości tylko mnie interesuje czy w tym pakiecie takie prędkości da radę wyciągnąc, czy nie ma jakiejś blokady :P
@ninetyeight tez spoko, zobacze co znajde pierwsze :D
@ninetyeight tez spoko, zobacze co znajde pierwsze :D
Murki, znacie sie na tym na 100% lepiej niz jak dajcie dwie porady bo dostaje k-----y:
- jak permanentnie wylaczyc widok satelitarny na mapach google / google Driving na komorce ? Za kazdym razem kiedy otwieram aplikacje wlacza mi sie widok satelitarny, pomino ze go wczesniej wylaczylem.
-uzywam transmitera Blueetooth-->FM. Praktycznie po kazdej dluszszej rozmowie telefonicznej, aby powrocic do odtwarzania muzyki bluetooth potrzebuje okolo 30 sekund od zakonczenia rozmowy. W 9 przypadkach na 10
- jak permanentnie wylaczyc widok satelitarny na mapach google / google Driving na komorce ? Za kazdym razem kiedy otwieram aplikacje wlacza mi sie widok satelitarny, pomino ze go wczesniej wylaczylem.
-uzywam transmitera Blueetooth-->FM. Praktycznie po kazdej dluszszej rozmowie telefonicznej, aby powrocic do odtwarzania muzyki bluetooth potrzebuje okolo 30 sekund od zakonczenia rozmowy. W 9 przypadkach na 10
- 1
@cosciekawego: karty aero2 były rejestrowane od początku?
Jak używam internetu z Play w UE to jakie IP dostane? Polskie od Play czy zagraniczne od operatora, który obsługuje roaming? Czy ktoś, do kogo się łącze, jest w stanie poznać, że jestem za granicą?
#gsm #roaming #telefony #internetmobilny
#gsm #roaming #telefony #internetmobilny
- 1
@zdzisiek-bula: @rentonB: masz IP polskiego operatora, cały ruch leci przez polską sieć szkieletową.
- 1
@zdzisiek-bula: wczoraj byłem w Niemczech nad morzem na wyspie Rugia i speedtest pokazywał mój adres IP jako 188.146.162.18 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Host to 188.146.162.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
IP jakie miałem w Czechach w czerwcu to 188.146.144.174 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Host to 188.146.162.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
IP jakie miałem w Czechach w czerwcu to 188.146.144.174 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@boostasio a2mobile zobacz.
- 2
Gdzie najlepiej przenieś się ze stacjonarnym od telepsiarni?
Rodzice przywiązani do stacjonarki, wiecie jak to bywa, tylko rachunki za wysokie bo 40zł minimalny abonament a samych rozmów miesięcznie mają na 5-6zł. Chcę zrobić małe oszustwo czyli przenieść numer do jakiegoś operatora #voip, dla nich będzie jeden pies bo będzie stał ten sam stary aparat i numer ten sam, nie zamierzam tłumaczyć że to przez neta bo oni sceptyczni do takich
Rodzice przywiązani do stacjonarki, wiecie jak to bywa, tylko rachunki za wysokie bo 40zł minimalny abonament a samych rozmów miesięcznie mają na 5-6zł. Chcę zrobić małe oszustwo czyli przenieść numer do jakiegoś operatora #voip, dla nich będzie jeden pies bo będzie stał ten sam stary aparat i numer ten sam, nie zamierzam tłumaczyć że to przez neta bo oni sceptyczni do takich
@metrom: tak, po prostu działa to w jakimś określonym obrębie (w promieniu kilkaset metrów od miejsca gdzie aktywujesz kartę) zamiast jak normalny komórkowy SIM, ale nie wiem czy oferta jest wtedy taka sama, choć niestety wydaje mi się że nie.
- 2
@dziobnij2: Fritz 7170 na allegro jest za niecałe 40zł z przesyłką (na przykład). Na oryginalnym oprogramowaniu spokojnie przestawiasz jeden port na WAN i używasz z dotychczasowym operatorem internetu (jako klient głównego routera), zobacz tylko jakie porty przekierować jeśli połączenia przychodzące nie będą działać. To pierwszy z brzegu przykład, na pewno gdzieś czai się lepsza okazja.
Mircy spod tagu #gsm i #telefony sorry za głupie pytanie ale nie miałem wcześniej telefonu z dual sim i nie wiem dokładnie jak to działa. Czy mogę w jedno gniazdo wsadzić sobie główną kartę z której dzwonię a do drugiego gniazda kartę z której będę korzystał tylko z internetu LTE i będzie to działało jednocześnie bez jakiegoś przełączania?
Hej, jesli mam stand darmowy w play z 6gb internetu, to ile internetu mam w ue?
#play #roaming #siecikomorkowe #gsm #telefony
#play #roaming #siecikomorkowe #gsm #telefony
@zdzisiek-bula: 1,25 jeśli mówisz o Formule Unlimited za 25 zł miesięcznie
- 0
@krzysiek_kili dzieki :)
Komentarz usunięty przez autora
@pakoraban: @pakoraban: Z jakiej oferty korzystasz? W Plush ABO masz możliwość dowolnej zmiany taryfy pomiędzy ofertami za 10 zł, 20 zł i 25 zł :) Zerknij tutaj po więcej szczegółów: http://www.plushbezlimitu.pl/abo-przelaczaj
- 1
- 2
@Hugenot111: ja przycinałem karty SIM do nanoSIM i wszystko działa.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





























