Mireczek @Clear będzie pewnie najbardziej wiedział ale podpytam też pod tagami ( ͡ ͜ʖ ͡).

Mam aktualnie ofertę z przeniesienia do #orange Free na Karte (28zł za nolimit i 18 GB). W sierpniu kończy mi się rok z tą ofertą wiec zaraz bede zmuszony do pakietu 30zł za nolimit bonusu 17,5GB z doładowania 25+5zł. Jest coś atrakcyjniejszego niż to co opisałem? Z LTE Orange jestem zadowolony, więc
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@DeathName ale wiesz ze nie musisz uciekać? Wystarczy że włączysz cykliczna usługę w Orange ZANIM minie 12 miesięcy, i nawet później będziesz mieć ją na tych samych warunkach co dotychczas czyli 28 zł, tak długo jak będzie się odnawiać. Dodatkowym atutem wersji cyklicznej jest +1 GB co miesiąc.

W ofercie za 28 zł też masz ponad 1 GB w roamingu.
  • Odpowiedz
Mirki mimo, że mirkuje od dłuższego czasu pierwszy raz zwracam się o pomoc, mam nadzieje, że dobrym efektem( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otóż, dzisiaj pożyczyłem na chwile mojej mamusi telefon(Samsung s6) który niestety wypadł jej na ziemie i nie działa. Mama bardzo zestresowana, ja dosyć mocno w-------y, jednak rzecz jasna tego nie okazuje, co by kobiety bardziej nie denerwować. Sytuacja wygląda tak:
- telefon cały nie ma śladów upadku ( spadł z ok. 1 metra)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obecnie jestem zmuszony (chociaż nie protestuję) używać telefonu (Xperia mini i rozglądam się za czymś z lte) jako modemu. W związku z tym mam pytania:

1. Czy każdy telefon z Androidem posiada opcję tethering i można brać w ciemno dowolny model?
2. Jak to wygląda w aparatach z systemem Win, oraz iOS?

#telefony
#gsm
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki który operator obecnie ma najlepszą ofertę?
Zależy mi na:
- nielimitowanych rozmowach i SMS/MMS
- możliwie dużym pakiecie internetowym (min. 15GB)
- dobrym zasięgu (obecnie @orange_polska nie narzekam - będzie korzystane na zadupiu)
- pakiecie rozmów i internetu do
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki,
Moja mama zawierała 3 lipca umowę z Play. Dzisiaj przyszedł do niej list, że jej wszystkie dane osobowe, włącznie z serią dowodu osobistego i peselem zostały udostępnione osobie nieupoważnionej, niżej wkleje zdjęcie.
Moje pytanie, co teraz powinienem zrobić? Play wysłało kawałek papierka, którym mógłbym sobie wiadomo co zrobić i dalej cisza.
#play #gsm #afera
Gufi1315 - Mireczki, 
Moja mama zawierała 3 lipca umowę z Play. Dzisiaj przyszedł do...

źródło: comment_9eHfrStOSwBzboNCzjOpKfPRjTAzwVFY.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gufi1315: Jak najszybciej unieważnić dowód osobisty i wyrobić nowy, można się pokusić o wykupienie alertów BIK. Przynajmniej ja bym tak zrobił gdyby moje dane poszły w świat.
  • Odpowiedz
@qwelukasz: b20 predzej czy pozniej sie przyda, ale bez niego telefon nie traci swojej funkcjonalnosci. Zazwyczaj jakies hspa dorwiesz a na tym da sie pracowac. Ale jak telefon ma byc na lata to lepiej zeby b20 mial.
  • Odpowiedz
#play #gsm
Jest tu ktos kto pracuje w playu? potrzebuje info na temat pakietow internetowych za granica, sa jakies?
W dwoch salonach dali mi sprzeczne informacje i nie wiem czy nie kupic karty w innej sieci.
mam formule 25zl bez limitu polaczenia/sms + internet 6gb - *111*407*1#
Dzieki!
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mori33: no spoko, tylko już Ci w regulaminie udowodniłem że nie działa, a ty nadal nie dales dowodu na to ze dzialalo

pewnie korzystales z pakietu ktory masz przyznany w ramach innej uslugi czy tam abo a mowisz ze to przez tą usluge
  • Odpowiedz
to rób research a nie wmawiaj mi czegoś skoro korzystałem znawco


@Mori33: korzystałeś, bo jest błąd po stronie Play i darmowe pakiety, krajowe pakiety, pakiety z coca coli itp., pakiety z promocyjnych złotówek (np. 20 GB za przeniesienie numeru) działały na pewno w roamingu (czy teraz działają? Nie wiem, ale wcześniej na pewno działaly).

Oficjalnie nie powinno działać, ale działa.
  • Odpowiedz
Skoro będziesz korzystał tylko z Internetu, to polecamy Ci taryfę Ja + Internet na Kartę, w której możesz wykupić pakiet 25 GB za 25 zł (ważne 25 dni). Ponadto za każde doładowanie konta zostanie Ci przyznany dodatkowy transfer (np. 10 GB przy zasileniu kwotą 30 zł). Pełne zestawienie kodów dla tej oferty oraz tabelę z wielkościami bonusów znajdziesz tutaj: http://bit.ly/2v6wGzQ W pierwszej kolejności sprawdź, jaką taryfę posiadasz, wpisując kod * 147#. Jeżeli
  • Odpowiedz
Mirki, u rodziców na wsi jest tragedia z internetem. Mało tego nawet będąc w złym miejscu ciężko o zasięg by w ogóle rozmawiać. Czy jest możliwość, żeby złożyć sobie zestaw, typu router z sim i antena zewnętrzna żeby lepiej zbierać sygnał? Co powinienem wiedzieć przed zakupem takiego sprzętu? Jakieś rady?
Jaki sprzęt polecacie?
#gsm #lte #internet #telefony #elektronika
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirony, szukam opinii o #plush w #plusgsm Generalną ofertę znam i warunki mi pasują, ciekaw jestem opinii o jakości usług. Zasięg jest ok? Prędkości #lte w porządku? Platforma bilingowa nie szaleje (znikające środki na koncie, pomylone pakiety itp.)? Z aplikacji androidowej plus online jest pełna kontrola nad kontem?
#telefony #gsm
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebny smartfon , nie dlamnie , ale musi mieć dobrego flesza , aparat w miarę znośny lepszy niż w tych tanich lumiach , dobrze by było zeby miał dual sim , w miarę mały . Cena do 350 znajdzie się coś ?

#smartfon #gsm #telefony
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki starter, który można kupić w np salonie, polecacie za granicę na 10 dni. Oczywiście na terenie EU.

Słyszałem że w plusie mają 1gb za 39?? Ale jak się ten starter nazywa?? Czy może jakaś inna lepszą oferta wyszła do tego czasu???

#gsm #siecikomorkowe #plus #orange #play #tmobile #internet
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wasky: Właściwie wszedzie maja 1gb za 39zl xD

jak kupisz sobie formule unlimited za 25zl w play to masz 1,25gb neta i nielimitowane polaczenia/smsy na terenie ue

do tego mozesz zawsze sobie dokupic pakiet krajowy za 20zl 6gb neta, z tego bedziesz mial 1gb do wykorzystania w ue
  • Odpowiedz
Chce kupic od kolesia #iphone którego kupił 2 miesiące temu w play w abonamencie.
Jesli bylby nieuczciwy i nieoplacał by abonamentu to mogę dostać blokadę na jego telefon?

#play #gsm #telefony
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach