Mirki mimo, że mirkuje od dłuższego czasu pierwszy raz zwracam się o pomoc, mam nadzieje, że dobrym efektem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Otóż, dzisiaj pożyczyłem na chwile mojej mamusi telefon(Samsung s6) który niestety wypadł jej na ziemie i nie działa. Mama bardzo zestresowana, ja dosyć mocno w-------y, jednak rzecz jasna tego nie okazuje, co by kobiety bardziej nie denerwować. Sytuacja wygląda tak:
- telefon cały nie ma śladów upadku ( spadł z ok. 1 metra)
Otóż, dzisiaj pożyczyłem na chwile mojej mamusi telefon(Samsung s6) który niestety wypadł jej na ziemie i nie działa. Mama bardzo zestresowana, ja dosyć mocno w-------y, jednak rzecz jasna tego nie okazuje, co by kobiety bardziej nie denerwować. Sytuacja wygląda tak:
- telefon cały nie ma śladów upadku ( spadł z ok. 1 metra)





























Mam aktualnie ofertę z przeniesienia do #orange Free na Karte (28zł za nolimit i 18 GB). W sierpniu kończy mi się rok z tą ofertą wiec zaraz bede zmuszony do pakietu 30zł za nolimit bonusu 17,5GB z doładowania 25+5zł. Jest coś atrakcyjniejszego niż to co opisałem? Z LTE Orange jestem zadowolony, więc
W ofercie za 28 zł też masz ponad 1 GB w roamingu.